• Informacje na temat:

  kobiety nowoczesnej

Artykuły na temat: kobiety nowoczesnej
 • Marek Migalski podziwia urodę tajemniczej kobiety z Sejmu!

  ...z "Nowoczesnej", więc właśnie ją poprosił o pomoc.  Żart nie spodobał się moderatorowi profilu partii Ryszarda Petru. Migalski został upomniany, ale wcale nie stracił rezonu.  Wygląda jednak na to, że Migalski nie może liczyć na płomienny romans. Internauci ostudzili jego zapędy i poinformowali go, że ta pani jest prawdopodobnie zajęta.  "Szukam kobiety, która jest piękna, mądra i dobra" - opowiadał kiedyś...

 • Krzysztof Zanussi: "Obce ciało" to film o poszukiwaniu

  - Chciałem zrobić film o współczesności, który byłby uczciwy i szczery - mówi Krzysztof Zanussi. W swoim najnowszym dziele "Obce ciało" reżyser poruszył problem wiary w nowoczesnym świecie, kryzysu wartości, zmieniającej się roli społecznej kobiety i bezwzględności wielkich korporacji.

 • Katarzyna Skrzynecka: List miłosny od męża

  Gdy patrzy się na tych dwoje, nie ma wątpliwości, że bardzo się kochają. Zawistni i złośliwi jednak w to wątpią. Mąż aktorki krytykuje wszystkie kobiety, które wyglądają inaczej niż jego żona.

 • Miłosne trójkąty

  Jeden mężczyzna i dwie kochające go kobiety - o takich nietypowych związkach opowiadają wchodzące 28 listopada na ekrany naszych kin filmy "3 serca" i "Siostry i Schiller". Wśród premier znajdują się również m.in.: sequel "Szefów wrogów", animacja "Wielka Szóstka", thriller "November Man" i komedia romantyczna "Scenariusz na miłość".

 • "Na dobre i na złe": Podwójne oświadczyny

  Po wypadku na lodowisku do szpitala trafi Karol, kolega Szczepana. A wraz z nim pojawią się dwie kobiety, którym podbił serce. Daria - żona rannego (w tej roli Joanna Osyda) - od razu przyjedzie na chirurgię, by wspierać ukochanego... I na miejscu wpadnie na jego "byłą" - Ulę (Weronika Nockowska). Jak zakończy się spotkanie rywalek?

 • "Jak całkowicie zniknąć" : Berlińska ucieczka

  Na samym początku wystarczy jedno spojrzenie. Dwie obce sobie kobiety zwracają na siebie uwagę w metrze. Jedna wyławia drugą z tłumu pasażerów w Berlinie. Obserwują się nawzajem, uśmiechają się do siebie, próbują dawać sobie jakieś znaki. W końcu próbują od siebie uciec, aby ostatecznie jednak spróbować się poznać. Ta urywana, przypadkowa relacja to główny temat najnowszego filmu Przemysława

 • Agata P. kontra Magda M.

  Dwie piękne i nowoczesne kobiety w świecie kodeksów i paragrafów. Obie z ogromnym potencjałem. Agata Przybysz ("Prawo Agaty") – musi zmierzyć się z kultową Magdą Miłowicz ("Magda M.") i rozkochać w sobie widzów.

 • "Warsaw by Night": Miasto, które nie zasypia

  "Warsaw by Night" w reżyserii Natalii Korynckiej-Gruz to nie tylko opowieść o ludziach i ich najskrytszych uczuciach, ale i o nowoczesnym, pełnym życia mieście, które niczym Nowy Jork nigdy nie zasypia.

 • Jacy są serialowi szpiedzy?

  Skryci i małomówni. Posługując się efekciarskimi gadżetami, gadżetami, nieustannie walczą ze złem tego świata. Znają największe tajemnice i... piękne kobiety. Prezentujemy drużynę najpopularniejszych serialowych szpiegów.

 • Off Camera: Moda na ekranie

  Off Camera odsłania kulisy świata mody. Sekcja "Screening Fashion - Moda na ekranie" to nowość w programie ósmej edycji festiwalu.

Wideo na temat: kobiety nowoczesnej
 • "Na dobre i na złe": Bartosz Opania to prawdziwy dżentelmen

  Aktor to facet "starej daty" - którego chciałaby spotkać niejedna nowoczesna kobieta. - Wychowany jestem na Sienkiewiczu. Choć wiem, że to dziś niemodne, mam głęboko zakodowany, wyniesiony z "Trylogii" model relacji męsko-damskich. Uważam, że mężczyzna powinien być rycerski, dziewczyna niedostępna itd. Ale nie odkrywam się z tym zbyt często… Całuję do tej pory kobiety w rękę, bo sądzę, że jest to

 • Kobiety bez mężczyzn

  "Kobiety bez mężczyzn" to debiut fabularny Shirin Neshat, nakręcony na podstawie zakazanej w Iranie powieści Shahrnoush Parsipour pod tym samym tytułem. Film porusza problem różnych odcieni kobiecości Iranek, widziany jednak nie z perspektywy lokalnej, a zewnętrznej - oczami mieszkającej od lat za granicą irańskiej feminizującej multimedialnej artystki. Odcina się ona od przesadnego krytycyzmu, zachowuje obiektywizm ocen, a nawet wyraża artystyczny zachwyt elementami irańskiej architektury i...

 • Kryminalna opowieść Xawerego Żuławskiego

  Przedstawienie kryminalnej, gangsterskiej historii z punktu widzenia kobiety to ciekawy i nowoczesny pomysł - mówi Xawery Żuławski, reżyser serialu "Krew z krwi".

 • Wszystkie kobiety Mateusza

  Mateusz Kłos od zawsze dbał o swoje kobiety. Kiedy 70-letni artysta, hulaka i wielbiciel płci pięknej umiera, wcale nie kończy to problemów... ich mężów. Mateusz odwiedza je we śnie, pomaga im wydobyć na nowo ich kobiecość, pewność siebie i niezależność. Zaniepokojeni mężczyźni, bliscy utraty swoich kobiet, muszą w końcu nauczyć się je rozumieć.

Dyskusje na temat: kobiety nowoczesnej
 • Re: ​Gwiazdy zaangażowane w akcje społeczne

  Przyklad nowoczesnej postepowej kobiety ,Nie ma kompleksow i jest dumna ze swojego ciala !!!Wspanialy przyklad do nasladowania -Brawo !!!Niech zyje postepowa, nowczesna teczowa Europa!

 • Re: "Druga szansa": Trzeba siebie chronić

  W filmie taka terapia to dla nowoczesnej kobiety remedium na wszystkie problemy. A w życiu... jak nie ma chemii a ludzie mają nasr..e w głowach to nic już takiemu małżeństwu nie pomoże. Szkoda kasy na takie psycho-gó..o

 • Re: "Bodo" zastąpi "Ranczo"!

  Lucy z radosnej, pełnej optymizmu dziewczyny zmieniła się w poobijaną przez życie kobietę (co jest zrozumiałe po tym, co zafundowali jej współpracownicy, prokurator, a wcześniej radny Myćko i manifestacja pod urzędem itd.). Ale z największym zdumieniem (większym niż idiotyczny konflikt z mężem) przyjęłam w 9 serii zmianę zapatrywań Lucy na kwestie obyczajowe. Amerykanka z nowoczesnej kobiety