• Informacje na temat:

  kobiety rpa

Artykuły na temat: kobiety rpa
 • Charlize Theron: Atomowa blondynka

  Ma na swym koncie ponad 40 ról filmowych, jednego Oscara i stałe miejsce w rankingach najseksowniejszych i najbardziej pożądanych kobiet świata. Urodzona w RPA Charlize Theron dla dobrej roli gotowa jest się oszpecić, a nawet przytyć 18 kilogramów.

 • Krzysztof Krauze w Afryce

  Krzysztof Krauze ( "Mój Nikifor" , "Plac Zbawiciela" ) wyjedzie w styczniu do Rwandy i RPA, by rozpocząć prace nad filmem, którego akcja rozegra się w Afryce.

 • Charlize Theron: Odkryłam w sobie mrok

  Charlize Theron ma na swym koncie ponad 40 ról filmowych, jednego Oscara i stałe miejsce w rankingach najpiękniejszych, najseksowniejszych i najbardziej pożądanych kobiet świata. W piątek, 7 sierpnia, hollywoodzka aktorka urodzona w RPA obchodzi 40. urodziny.

 • AfryKamera w Warszawie

  Pięćdziesiąt produkcji fabularnych i dokumentalnych m.in. z RPA, Demokratycznej Republiki Konga, Nigerii i Rwandy znajdzie się w programie 7. edycji Festiwalu Filmów Afrykańskich AfryKamera. Impreza rozpocznie się w czwartek, 19 kwietnia, w warszawskiej Kinotece.

 • Filmowa wizja futbolu

  Piłka nożna dominuje w ostatnim czasie na ekranach polskich telewizorów. Dzięki mundialowi w RPA na konto TVP, wpłynęły już miliony złotych. Fenomen tej dyscypliny sportu starają się też czasem wykorzystywać także filmowcy. Oto kilka najbardziej spektakularnych prób zmierzenia się z tematem.

 • Podgląda randkę hipopotamicy!

  Na mapie drugiej serii programu "Kobieta na krańcu świata" znalazły się m.in.: RPA, Indonezja, Indie i Japonia. Celem tych, czasem ryzykownych, wypraw było poznanie życia tamtejszych kobiet - ich codziennych zajęć, pasji, marzeń, radości i smutków.

 • Polityka, rozrywka czy futbol?

  W minioną niedzielę, 13 czerwca, kobiety wybierały przede wszystkim "Taniec z gwiazdami" (TVN) oraz prezydencką debatę (TVP1). Mężczyźni zaś woleli niedzielny mecz Niemców z Australijczykami (TVP2).

 • Halle Berry w Polsce!

  Jest pierwszą ciemnoskórą aktorką, która otrzymała Oscara za najlepszą pierwszoplanową rolę kobiecą. Kilka razy zdobyła tytuł najpiękniejszej i najlepiej ubranej kobiety świata. Halle Berry przyjedzie 1 października do Polski, żeby promować swoje perfumy.

 • Gwiazdy przeciwko AIDS

  .... Szacuje się, że w 45-milionowej RPA ok. 5 mln ludzi jest zarażonych wirusem HIV, jest to jeden z najwyższych wskaźników na świecie. W dodatku kobiety chorują sześć razy częściej niż mężczyźni. "Jedna(...)Mandela, były prezydent RPA, zorganizował pierwszy taki koncert w listopadzie 2003 roku w Kapsztadzie. Wówczas wystąpili m.in. Bono (U2), Cat Stevens, czy Ladysmith Black Mambazo, a dzięki transmisji...

 • "Agent - Gwiazdy": Katarzyna Figura dostanie 150 tys. zł za odcinek

  Trzeba przyznać Katarzynie Figurze, że potrafi zaskakiwać fanów. Gwiazda przyzwyczaiła nas do wizerunku kobiety luksusowej w szpilkach i eleganckich sukniach. Trudno więc ją sobie wyobrazić(...) ekipie, wynajęto miejscowych... gangsterów. Miejmy nadzieję, że tym razem niepotrzebne będą takie zabezpieczenia. W poprzedniej edycji show 14 celebrytów wybrało się do RPA: