• Informacje na temat:

  kobiety w akcji

Artykuły na temat: kobiety w akcji
 • ​Piłsudski, Szyc i kobiety

  Pierwszą namiętnością Józefa Piłsudskiego była polityka, drugą kobiety. Przekonamy się o tym w filmie "Piłsudski", który wejdzie do kin 13 września. "Musiał wywoływać w kobietach coś takiego, że chciały się nim zaopiekować" - zauważył odtwórca roli Marszałka, Borys Szyc.

 • "The Old Guard": 85% ekipy filmu stanowiły kobiety

  ..."Bardzo rzadko coś takiego zdarza się w przypadku filmów, a jeśli chodzi o kino akcji, to mogę zagwarantować, że nic takiego wcześniej nie miało miejsca" - mówi reżyserka filmu "The Old Guard" Gina Prince-Bythewood. Kobiety brylowały nie tylko jeśli chodzi o ekipę filmu "The Old Guard", ale również grały pierwsze skrzypce w obsadzie. W głównej roli w filmie Price-Bythewood wystąpiła Charlize...

 • Fantastyczne kobiety Sebastiána Lelio

  Po sukcesie nagrodzonej Oscarem "Fantastycznej kobiety" Sebastián Lelio powraca z wyjątkową historią o zakazanej miłości, w której główne role zagrały Rachel Weisz i Rachel McAdams.

 • ​"Portret kobiety w ogniu": Mniej znaczy więcej

  Melodramat może kojarzyć się z wizualnym przepychem - by przypomnieć nawet klasyczne "Przeminęło z wiatrem" czy ponad dwudziestoletniego już "Titanica", nachalną fabułą starającą się na siłę wyciskać łzy oraz aktorską szarżą, poniekąd usprawiedliwianą przez targające bohaterami skrajne uczucia. Jeśli ten opis kogoś zniechęcił, to uspokajam - "Portret kobiety w ogniu" Céline Sciammy stanowi...

 • Cannes: Kobiety planują protest

  ...3 z 21 rywalizujących o Złotą Palmę obrazów zrealizowane zostało przez kobiety. Blanchett powiedziała, że wyczekiwana zmiana wymaga "konkretnego działania, nie tylko przemawiania", zwracając uwagę na(...) uznany za organizatorów imprezy jako persona non grata.  Wizyta von Triera w Cannes będzie również pretekstem do protestów dla organizatorów akcji MeToo. Duńczyk został bowiem kilka miesięcy temu...

 • "Kobiety mafii": Jest oficjalny zwiastun

  Patryk Vega zaprezentował oficjalny zwiastun kinowy dystrybutora swego nowego filmu "Kobiety mafii".

 • "Kobiety mafii 2": Ile osób widziało film?

  Najnowszy film Patryka Vegi z drugim najlepszym otwarciem roku. Ponad 370 tysięcy widzów obejrzało "Kobiety mafii 2" w ich premierowy weekend w polskich kinach.

 • "Kobiety mafii": Zwiastun bez cenzury

  Patryk Vega zaprezentował reżyserską wersję zwiastuna swego nowego filmu "Kobiety mafii". Obraz trafi na ekrany kin 23 lutego 2018.

 • Tak rządzą i kochają "Kobiety mafii 2"

  Tam, gdzie są piękne i niebezpieczne kobiety, tam muszą pojawić się nowe romanse, wielkie namiętności i szalone intrygi. Silne emocje zawładnęły też filmowym planem, a w jednej ze scen polała się nawet prawdziwa krew! Po krwawe szczegóły i jeszcze więcej adrenaliny zapraszamy za kulisy filmu. Mężczyźni, strzeżcie się! Nadchodzą "Kobiety mafii 2".

 • "Kobiety mafii 2" w rytmie rapu

  Prezentujemy prawdziwy fajerwerk wrażeń dla miłośników mocnego kina i drapieżnych bitów. Na Facebooku Patryka Vegi można już obejrzeć bezkompromisowy teledysk ze scenami z jego najnowszego filmu, "Kobiety mafii 2". "6 rano" to wspólne dzieło raperów Soboty i Kabe ze szczecińskiej wytwórni Sto Procent.

Zdjęcia na temat: kobiety w akcji
Wideo na temat: kobiety w akcji
 • "Transporter. Nowa moc": Kobiety w akcji

  "Transporter. Nowa moc": Kobiety w akcji

 • Ilona Łepkowska: Akcja #metoo doprowadzona jest do absurdu

  Ilona Łepkowska nie umieściła motywu związanego z #metoo w filmie "Miszmasz, czyli kogel mogel 3". Scenarzystka ma krytyczny stosunek do tej akcji. Sądzi, że niektóre przypadki opisywane przez kobiety w Internecie nie powinny być utożsamiane z molestowaniem seksualnym. Uważa, że są rzeczy gorsze niż dwuznaczne komentowanie damskich wdzięków przez mężczyzn. Zdecydowanie nie akceptuje za to

 • Ilona Felicjańska ścięła włosy w szczytnym celu

  Modelka wspiera osoby chore na nowotwory. Ilona Felicjańska przez cały rok zapuszcza włosy, aby w czerwcu obciąć je w ramach akcji „Daję głowę”, której jest ambasadorką. W ten sposób nie tylko zbiera pieniądze dla pacjentów onkologicznych, lecz także przekonuje chore kobiety, że to nie włosy świadczą o ich wartości.

Dyskusje na temat: kobiety w akcji