• Informacje na temat:

  kobuszewscy

Artykuły na temat: kobuszewscy
 • Jan Kobuszewski nie żyje

  W sobotę, 28 września, zmarł aktor Jan Kobuszewski - poinformowało Polskie Radio RDC. Miał 85 lat.

 • Jan Kobuszewski: Był jak Charlie Chaplin

  - Jan Kobuszewski był jak Charlie Chaplin na światowej scenie; nie dało się go z nikim porównać - powiedział Andrzej Nejman, dyrektor stołecznego Teatru Kwadrat - ostatniej sceny teatralnej, z którą związany był zmarły w sobotę artysta.

 • Jan Kobuszewski: Ostatnie pożegnanie wybitnego aktora

  Jan Kobuszewski spoczął w poniedziałek na Starych Powązkach w Warszawie. - Był aktorem, do którego należało się zwracać "jego wysokość" nie tylko ze względu na wzrost - mówił wieloletni dyrektor stołecznego Teatru Kwadrat Edmund Karwański podczas uroczystości pogrzebowych.

 • ​Jan Kobuszewski laureatem Wawrzynu Mowy Polskiej 2019

  Podczas gali 19. ogólnopolskiego Programu Społecznego Mistrz Mowy Polskiej w Malborku (Pomorskie) tytuł "Kuźnia Mowy Polskiej 2019" otrzymała Redakcja Programu 2 Polskiego Radia, a "Wawrzyn Mowy Polskiej 2019" przyznano Janowi Kobuszewskiemu.

 • Jan Kobuszewski nie żyje. Ustalono termin pogrzebu

  Msza pogrzebowa za Jana Kobuszewskiego odbędzie się w poniedziałek, 7 października, o godz. 11:00 w kościele św. Stanisława Kostki w Warszawie. Po mszy nastąpi odprowadzenie zmarłego do grobu rodzinnego na Starych Powązkach - poinformowała rodzina artysty w opublikowanym w środę, 2 października, nekrologu.

 • Jan Kobuszewski: Teraz tylko odpoczywam

  Twierdzi, że do szczęścia rodzinnego potrzebne są trzy rzeczy: cierpliwość, tolerancja i ułańska fantazja! Dla niego szklanka jest zawsze do połowy pełna. W piątek, 19 kwietnia, mistrz polskiej komedii obchodzi 85. urodziny.

 • Jan Kobuszewski obchodzi 83. urodziny

  Jan Kobuszewski, kabareciarz, legenda polskiej sceny filmowej i teatralnej, obchodzi 19 kwietnia swoje 83. urodziny. Z jakich ról go pamiętamy?

 • Kobuszewski z nagrodą ministra

  Jan Kobuszewski, Maja Kleczewska i Marcin Dorociński, otrzymali we wtorek, 25 czerwca, w Warszawie doroczne nagrody ministra kultury.

 • Dwa jubileusze Jana Kobuszewskiego

  Aktor komediowy, filmowy i teatralny Jan Kobuszewski świętował w niedzielę (17 grudnia) na Jasnej Górze jubileusz 50-lecia pracy artystycznej. Dziękował także za 50 lat małżeństwa.

 • Jan Kobuszewski ma urodziny

  Jan Kobuszewski żartuje, że od dawna nie jest już w stanie zdmuchnąć wszystkich świeczek na swoim urodzinowym torcie, bo jest ich po prostu za dużo. W piątek, 19 kwietnia, legendarny aktor i ulubieniec widzów obchodzi 79. urodziny.

Zdjęcia na temat: kobuszewscy
Wideo na temat: kobuszewscy
Dyskusje na temat: kobuszewscy
 • Re: "Na Wspólnej": Lucyna Malec siłę czerpie z miłości

  Córkę p. Wawrzeckiego po śmierci jej matki wychowują i opiekuja sie nią chba.....pp Kobuszewscy

 • Re: Żona to najwspanialszy dar, jaki dostał od losu!

  W tej branży to wyjątek. Znam aktorów, którzy na początku małżeństwa też tak mówili: jedyna, wybrana, tylko moja itd itd, a małżeństwa albo już się rozpadły, albo ledwie się trzymają. Pąństwo Kobuszewscy przeszli wiele, ale przezszli razem i to ich scementowało. Teraz młodzi małżonkowie fruwają każdy w swoją stronę, bez uzgadniania, bez kompromisów. Brak słowa "my", jest słowo "ja" , które się