• Informacje na temat:

  kocha sport

Artykuły na temat: kocha sport
 • Marcin Daniec kocha sport

  Kabareciarz Marcin Daniec to jeden z najbardziej znanych kibiców sportowych. Nie każdy jednak wie, że artysta nie tylko kibicuje, ale także sam uprawia wiele sportów. Tenis, narty i pływanie - to tylko niektóre dyscypliny Dańca.

 • Kocha to, co robi

  Jest pani bardzo aktywną osobą. Ma pani trenera? Joanna Jabłczyńska : - Nie mam! Sport uprawiam dla przyjemności, a nie dla osiągania jakichś superefektów, a właśnie z tym kojarzy mi się praca(...) dekada, odkąd zaczęła pani pracę na planie "Na Wspólnej". Czy były takie momenty, kiedy miała pani dość? - Nigdy! Kocham swoją pracę i bardzo lubię ludzi, z którymi pracuję. Traktuję ich jak swoją...

 • Ewa Wachowicz kocha smak życia

  ...się, że córka podziela również pani pasję do wspinaczki? - Tak, udało mi się zarazić Olę także sportem. Gra w tenisa i ma zacięcie wspinaczkowe. Muszę przyznać, że bardzo dobrze sobie radzi, nie boi...

 • Sylwia Dekiert: Zachęcać do ruchu

  Kocha sport. W programie "Misja - kondycja" chce zainteresować nas bieganiem, a tych bardziej zaawansowanych - triathlonem.

 • Anna Guzik-Tylka: Pracować mniej, zarabiać więcej

  Teatr jest dla niej jak sport. Kiedy jest na scenie, daje z siebie wszystko. Tak samo jest w życiu. Jak kocha, to na zawsze.

 • Krzysztof Tyniec: Mężczyzna pracujący

  Jest sympatyczny, wesoły i skromny. Kocha przyrodę, żonę i swoje dwie dorosłe córki. Przepada za żartami i... ciężką pracą.

 • Kobieta ekstremalna

  Kocha techniczne nowinki, ale i naturę. Ewa Wachowicz zdradza, jak łączy te pasje.

 • Krzysztof Materna: Żona? Najlepsza trzecia!

  Jest szczęśliwy, bo już nic nie musi. Najważniejsze, że kocha i jest kochany.

 • Mateusz Damięcki: Problemem jest ruszyć się z kanapy

  Przystojny, inteligentny, wymagający. Mateusz Damięcki kocha nie tylko film i teatr, lecz także sport i podróże. Młody artysta opowiada o nowych wyzwaniach aktorskich (m.in. serial "Bodo"), a także o przygotowywanym na przyszły rok cyklu dokumentalnym "Mapa ginącego świata".

 • Karol Strasburger: Król sucharów

  Trudno wyobrazić sobie weekend bez Karola Strasburgera i "Familiady". A przecież zanim stanął za sterami tego programu, oczarował Polskę jako Józef Toliboski z "Nocy i dni", który zrywa w stawie nenufary. Grał też w "Karino", "Polskich drogach", "Klanie" i "Pierwszej miłości". Kocha sport. Ma do siebie dystans. Wie, co w życiu ważne.

Zdjęcia na temat: kocha sport
Dyskusje na temat: kocha sport
 • Re: "M jak miłość": Serce nie sługa

  obsluzy kazdego kocha ten sport

 • Re: Aktorzy, którzy nie boją się zwykłej pracy

  Tak. Nasz geroj zbierał fajans, imał się różnych fachów lecz żaden mu tak nie wychodził jak trąbienie hejnału 0,75 litra. I całe życie temu poświecił. Kocha ten fach i ten sport. Reszta to działania uboczne. Dla naiwnych nuci piosenkę ZNOWU W ŻYCIU MI NIE WYSZŁO.

 • Re: "Barwy szczęścia": Młody polski aktor uzależnił się od narkotyków! Jest już po odwyku

  Kochani ludzie trzeba nam się przyjaznic z narodem wybranym i bo sa fajni i dobrzy ludzie zobacz kanal w internecie Sport 5 (Izrael)jest to jest naród Świętego Abrahama Mojżesza Matki Bożej trzeba(...) w Sanktuarium na Jasnej Górze wierni Modlę się oto żeby wyznawcy judaizmu uwierzyli że Mesjasz już przyszedł.Zgoda buduje, niezgoda rujnuje.Kocham narod wybrany i Swiety Mojzesz swiety Abraham i Matka Boza

 • Re: Nie ma jak u babci i dziadka!

  A kto kocha te nudne polskie seriale ? Ja kocham i jak się nie podoba to nie oglądaj, zawsze mozesz włączyć discovery i nudny sport.

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  Tylko Filip Bobek w roli głównej w nowej wersji Och K arol .Potrafi być szelmowsko uroczy.wzrokiem ,gestem potrafi pokazać kobiecie,że jest tą jedną jedyną.niepowtarzalnąJego urok osobisty działa na kobiety w kazdym wieku.Nawet ,kiedy kłamie nie jest wyrachowany,jest zdobywcą .Kocha kobiety i nie potrafi się im oprzeć.Lubi ten sport,który nazywa się flirt .