• Informacje na temat:

  kochanka aktora

Artykuły na temat: kochanka aktora
 • "M jak miłość": Kochanka czy żona?

  Postępowanie Olka z "M jak miłość" wobec Madzi (Anna Mucha) nie przysporzy Ci sympatii u widzów... - Domyślam się, bo ludzie często utożsamiają aktora z graną przez niego postacią. Pamiętam sytuację z Asią Osydą, która kiedyś grała w "Emce" negatywną rolę - znaczna część widowni nie zostawiała na niej suchej nitki. Na szczęście mnie tylko czasem ktoś pogrozi palcem, włos mi jeszcze z głowy nie...

 • "Matki, żony i kochanki": Kownacka zagrała żonę Stroińskiego

  Byli ulubioną przez widzów parą popularnego serialu "Matki, żony i kochanki". Oboje świetni aktorsko - zarówno w teatrze, jak i w filmach.

 • ​"M jak miłość": Były kochanek Justyny przyjedzie do Grabiny...

  Wkrótce w Grabinie zjawi się Maciek Garlicki - chłopak, przez którego Justyna (Olga Kalicka) przeżyła prawdziwą gehennę. W roli byłego kochanka Górskiej zobaczymy młodego aktora - Kamila Mroza - znanego telewidzom m.in. z roli Kijana w "Belfrze".

 • Byli kochankami w serialu "Dom"

  W latach 80. ubiegłego wieku cała Polska w napięciu śledziła odcinek za odcinkiem serialu "Dom", by przekonać się, czy Basia Lawinówna zostanie z mężem Andrzejem Talarem, czy wybierze swoją młodzieńczą miłość - Łukasza Zbożnego.

 • Mel Gibson i jego młodziutka kochanka na spacerze z... dziewiątym dzieckiem

  Równo rok temu aktor i reżyser Mel Gibson (62 l.) po raz dziewiąty został ojcem. Jego obecna partnerka, 27-letnia Rosalind Ross, urodziła mu syna - Larsa Gerarda. Ostatnio para sfotografowana została podczas rodzinnej wycieczki do Malibu. Myślicie, że to ostatnia miłość aktora? Wcześniej był on już żonaty z Robin Gibson, z którą ma siedmioro dzieci. Córkę dała mu także piosenkarka Oksana...

 • Zblazowany arystokrata, zapomniany aktor, niewidomy nauczyciel

  Oscarowy "Birdman", komedia akcji "Bezwstydny Mortdecai" i polskie produkcje "Hiszpanka" oraz "Carte Blanche" to budzące największe zainteresowanie widzów tytuły spośród ośmiu filmów, jakie wchodzą 23 stycznia na ekrany naszych kin.

 • Piękna córka aktora idzie w jego ślady

  ...​Clint Eastwood jest jednym z najpopularniejszych aktorów i reżyserów na świecie. Na swoim koncie ma ponad 60 ról filmowych, podobną liczbę kochanek i dwie żony. Ma ósemkę dzieci z sześcioma różnymi kobietami. Pociechy aktora chętnie idą w jego ślady. Nie inaczej jest w przypadku pięknej Franceski Eastwood. Czy uda jej się dorównać sławnemu ojcu?

 • "Taniec z Gwiazdami": Kamila Szczawińska już nie zatańczy [4. odcinek]

  Kamila Szczawińska i Robert Kochanek odpadli w czwartym odcinku "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami". Najlepsi na parkiecie - zarówno według widzów, jak i jurorów - byli tym razem Tatiana Okupnik i Tomasz Barański. Nie obyło się bez małego skandalu - Ewa Kasprzyk spoliczkowała Andrzeja Grabowskiego.

 • "Barwy szczęścia": Poznajcie Remka, dawnego kochanka Reginy!

  Wkrótce w życiu Reginy (Kamila Kamińska) pojawi się mężczyzna z jej przeszłości - ktoś, kto przed laty był jej bardzo bliski. Czapla spotka byłego kochanka na ulicy... Czy przystojny Remek (Piotr Sędkowski) znów zawróci jej w głowie?

 • Aktorskie wcielenia Mateusza Damięckiego

  Perwersyjny milioner, cyniczny, niespełniony kochanek, początkujący aktor i młody żonkoś, prokurator karierowicz i ambitny ginekolog... W tak różnorodnych odsłonach tej jesieni zobaczy Mateusza Damięckiego widownia telewizyjna i publiczność w teatrze.

Zdjęcia na temat: kochanka aktora
Wideo na temat: kochanka aktora
 • "Pierwsza miłość": Łukasz Płoszajski o nowym sezonie serialu

  Co wydarzy się jesienią w życiu serialowego Artura? - Przepraszam, nie będę miał tym razem żadnej kochanki - żartuje Łukasz Płoszajski. A jak aktor odbiera sukces serialu? Czy czuje się zaszufladkowany? Zobaczcie!

 • Charlie Sheen jest zakażony wirusem HIV?

  Charlie Sheen jest zakażony wirusem HIV? Według doniesień medialnych, amerykański aktor planuje powiedzieć o tym w wywiadzie dla telewizji NBC. Gwiazdor ponoć już od roku utrzymuje chorobę w tajemnicy. Teraz zdecydował się wyznać prawdę ze względu na wyciek poufnych informacji. Sheen nigdy nie krył się z prowadzeniem rozwiązłego stylu życia. Aktor zmaga się też z licznymi uzależnieniami. Jak na te doniesienia zareagują jego kochanki? Źródło: X-News/TVN

 • Charlie Sheen jest zarażony wirusem HIV?!

  Charlie Sheen (50 l.) jest zakażony wirusem HIV? Według doniesień medialnych, amerykański aktor planuje powiedzieć o tym w wywiadzie dla telewizji NBC. Gwiazdor ponoć już od roku utrzymuje chorobę w tajemnicy. Teraz zdecydował się wyznać prawdę ze względu na wyciek poufnych informacji. Sheen nigdy nie krył się z prowadzeniem rozwiązłego stylu życia. Aktor zmaga się też z licznymi uzależnieniami. Jak na te doniesienia zareagują jego kochanki? (CNN Newsource/x-news)

Dyskusje na temat: kochanka aktora
 • Re: "Na Wspólnej": Kiepskie akcje kochanka matki

  Kuba jest obrzydliwy, zmienić aktora !!!

 • Re: Czas na wakacje!

  Aktor jednej roli i maślanych oczu. Mdły, mdły i jeszcze raz mdły, zniewieściały typ, ale w show biznesie takch pełno. Gdyby był dobrym aktorem zagrałby nie tylko kochanka ale i inne role, A tu nic(...) i dopiero potem oceniać jako aktora? A sprawa orientacji zaczyna już przypominać nagonkę. To kto z kim sypia to tylko jego sprawa i gawiedzi nic do tego. To tak jakbyś oczekiwał/a, że kteś powinien przyznać

 • Re: Agnieszka Włodarczyk mówi dość i... oskarża Anetę Zając! O co?

  anety, bo to nie ona zdradzila swojego meza i to nie ona zostawila dzieci dla kochanka. a agnieszka wiedzac ze aneta i mikolaj tworza rodzine, nie powinna wchodzic miedzy nich, tym bardziej ze grali na jednym planie filmowym w pierwszej milosci. a nie dosyc ze zabrala meza i ojca dzieciom to jeszcze swietnego aktora z pierwszej milosci.