• Informacje na temat:

  kocia mama

Artykuły na temat: kocia mama
 • Ashley Judd o kobiecie-kocie

  W jednym z ostatnio udzielonych wywiadów Ashley Judd ( "Podwójne zagrożenie" , "Gdzie serce twoje" , "Serce nie sługa" ) ujawniła kilka szczegółów związanych z przygotowywaną przez wytwórnię Warner Bros. realizacją filmowej wersji komiksu "Catwoman".

 • Kryszak i Boczarska w związku "na kocią łapę"

  Twórcy hitu "Żółwik Sammy" zapraszają na pełną przygód i humoru adaptację ponadczasowego dzieła Daniela Defoe. W swojej najnowszej odsłonie klasyczna opowieść o słynnym rozbitku została przedstawiona z punktu widzenia zwierząt, zamieszkujących bezludną wyspę. To właśnie w ich piórka i futerka przyodziały się gwiazdy polskiej wersji językowej animacji "Robinson Crusoe". Wśród nich znaleźli się, m.in.: debiutująca w dubbingu Magdalena Boczarska, pokazująca talent i pazurki w roli złej kotki...

 • "Mam talent": Złoty przycisk na start

  W pierwszym odcinku dziesiątej edycji "Mam talent" nie zabrakło zachwytów, wzruszeń i... złotego przycisku dla 11-letniej Julii Kucemby, która dzięki temu awansowała do półfinału.

 • "Mam talent": Paweł Pomazan odpadł. Widzowie wściekli na decyzję Chylińskiej

  ...dla takich jak ty". "Twój głos działa na mnie jak kocia mięta na mojego kota" - mówiła rozbawiona Agnieszka Chylińska. "Nie zdziwię się, jak wejdziesz do finału" - spuentował Agustin Egurrola...

 • "Mam talent": Lukas Gogol i Luzik 1 w finale!

  ...jest dla takich jak ty". "Twój głos działa na mnie jak kocia mięta na mojego kota" - mówiła rozbawiona Agnieszka Chylińska. "Nie zdziwię się, jak wejdziesz do finału" - spuentował Agustin Egurrola.

 • Cleo "N.O.C.": Mama wszystkich kotów

  "Zmieniam swój wizerunek" - zapowiada szykująca swój solowy debiut Cleo. Najnowszy teledysk "N.O.C." ma już ponad 660 tys. odsłon.

 • Marjane Satrapi: Wiem, że mam rację

  ...rodzice mieli odtwarzacz wideo i przez rok codziennie wracałam po szkole i oglądałam film, który trwał trzy i pół godziny. Mama pytała mnie: 'Jeszcze ci się nie znudziło?!'. Ale za każdym razem odkrywałam...

 • Bill Murray: Garfield po raz drugi

  Bill Murray ( "Między słowami" , "Kawa i papierosy" ), który użyczył swego głosu tytułowemu bohaterowi filmu "Garfiled" , zgodził się na udział w sequelu opowieści o najsłynniejszym kocie świata. Prace nad scenariuszem drugiej części przebojowej animacji rozpoczęły się w kwietniu tego roku.

 • Robert Janson: "Zespół będzie istniał"

  Pod koniec maja 2006 roku, na drodze koło Milicza (woj. dolnośląskie), doszło do feralnego wypadku samochodowego, kiedy kierowany przez Roberta Jansona samochód Jeep Cherokee, którym jechali także inni muzycy grupy Varius Manx, uderzył w drzewo. Najbardziej ucierpiała wokalistka Monika Kuszyńska (doznała poważnego urazu kręgosłupa), obrażeń doznał także sam Janson. Oboje przez wiele tygodni przebywali w szpitalu, a wokalistka prawdopodobnie nigdy nie wróci do pełni zdrowia. Blisko pół roku...

 • "X Factor": Drugie podejście 17-latki z Krakowa

  W najbliższym odcinku programu "X Factor" pojawi się Klaudia Gawor. Brzmi znajomo? 17-letnia licealistka z Krakowa błyszczała jesienią w "Mam talent"!