• Informacje na temat:

  kociaki

Artykuły na temat: kociaki
 • Niezwyciężone kociaki

  Pomimo poważnej konkurencji w postaci nowych singli Kanye Westa, grupy Franz Ferdinand czy Kelly Clarkson, w najnowszym notowaniu brytyjskiej listy przebojów trzeci tydzień z rzędu pierwsze miejsce należy do piosenki "Don't Cha" zespołu The Pussycat Dolls.

 • Czego nienawidzą kociaki?

  Na stronach INTERIA.PL możecie już zobaczyć nowy teledysk The Pussycat Dolls, nakręcony do piosenki "I Hate This Part" .

 • Zbyt seksowne "Kociaki"

  Podczas koncertu w Malezji publiczność zobaczyła zupełnie inne oblicze Pussycat Dolls. Dziewczyny nie dość, że zrezygnowały ze skąpych strojów, to jeszcze ograniczyły choreografię do minimum.

 • "Kociaki" demoralizują młodzież?

  ...popularne "Kociaki" znalazły się na rozdrożu. Z zespołu odeszły trzy dziewczyny: Jessica Sutta, Kimberly Wyate i Ashley Roberts. Nieoficjalnie przyczyną rozstania było zdominowanie grupy przez Nicole...

 • Zabójcze kociaki z obrzynami

  ...z amerykańskich grindhouse'ów. Najprawdopodobniej estetyczny, utrzymany w jasnej tonacji plakat zastąpiłby gryzący w oczy burdelowymi kolorami bohomaz z takimi oto hasłami: "Zabójcze kociaki z obrzynami(...) i powklejał na ich miejsce więcej scen seksu i przemocy. Może wtedy te zabójcze kociaki faktycznie odstrzeliłyby mi jaja. 6/10 Nie wiesz, w którym kinie możesz obejrzeć film "Aurora i Archanioł...

 • "Kociaki" razy sześć!

  Poznaliśmy listę nominowanych do nagród MTV Video Music Awards. Najwięcej szans na statuetkę "Moon Mana" zdobył girlsband Pussycat Dolls.

 • Kociaki wciąż najlepsze

  Piosenka "Don't Cha" amerykańskiego girlsbandu The Pussycat Dolls drugi tydzień z rzędu znajduje się na szczycie brytyjskiej listy najpopularniejszych singli. Przebój, w którym gościnnie wziął udział raper Busta Rhymes, okazał się lepszy między innymi od nowego singla Seana Paula "We Be Burnin".

 • Rihanna, "Kociaki" i gwiazdy?

  Internetowa wersja "Faktu" podaje, że prowadzone są rozmowy z Pussycat Dolls i Rihanną w sprawie udziału w show Polsatu. Amerykańskie "Kociaki" na przełomie marca i kwietnia 2009 roku ruszą w trasę promującą drugą płytę "Doll Domination". Według niepotwierdzonych internetowych spekulacji, w naszym kraju dziewczyny mają się pojawić 9 kwietnia. Z kolei Rihanna w 2008 roku wydała reedycję...

 • "Kociaki" się nie lubią

  Wokalistki girlsbandu Pussycat Dolls, Nicole Scherzinger i Kimberly Wyatt, prawie ze sobą nie rozmawiają. Dlaczego?

 • "Kociaki" w oscarowym przeboju

  Tylko na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do piosenki "Jai Ho (You Are My Destiny)" w wykonaniu Pussycat Dolls.

Wideo na temat: kociaki
 • "The Expanse": Serial według... kotów

  Dziś w serwisie Netfix zadebiutował drugi sezonu "The Expanse". A co zrobić jeżeli przegapiliście pierwszy sezon serialu? Możecie nadrobić zaległości lub obejrzeć powyższy filmik. Sci Fi Channel przygotowała dla Was bowiem szybką powtórkę z najważniejszych wydarzeń poprzedniej serii. A prezentują ją... przeurocze kociaki!

Dyskusje na temat: kociaki