• Informacje na temat:

  kodo

Artykuły na temat: kodo
 • Łukasz Nowicki w końcu jest szczęśliwy. Jeden telefon zmienił jego życie!

  ...zostali małżeństwem, razem podziwiali już zorzę polarną w Teriberce koło Murmańska w Rosji. Wędrowali szlakiem Kumano Kodo (ponad 60 kilometrów pieszo przez tajemnicze, górskie tereny Półwyspu Kii śladami...

 • "Kod Leonarda" nie jest plagiatem

  Sąd Apelacyjny w Londynie podtrzymał decyzję Sądu Najwyższego orzekając, że Dan Brown, autor książki "Kod Leonarda Da Vinci", nie skopiował w swym bestsellerze fragmentów innego dzieła.

 • "Klan": Maciek zażąda ślubu z Martyną!

  Po spotkaniu z weddingplanerką (Edyta Jungowska) Maciek (Piotr Swend) kategorycznie zażąda ślubu z Martyną (Natalia Antoszczak). I to najlepiej tego samego dnia, co Bożenka (Agnieszka Kaczorowska) z Miłoszem (Konrad Darocha)! Sprawdź szczegóły!

 • "Kod Leonarda": Kontrowersje

  W spór dotyczący traktowania przez Kościół bestsellerowej powieści Dana Browna, "Kod Leonarda Da Vinci", włączają się kolejni wysocy rangą dostojnicy. Kilka dni temu kardynał Claudio Hummes, jeden z najpoważniejszych kandydatów do objęcia schedy po Janie Pawle II, zaapelował, by przestać zajmować się przedstawioną w książce fikcją literacką.

 • "Kod Da Vinci" przed sądem

  Ponad rok po kinowej premierze sprawa "Kodu Da Vinci" wraca na wokandę. Włoski sąd sprawdzi, czy film Rona Howarda nie jest sprzeczny z prawem państwowym.

 • Narkotyki i "Kod Leonarda"

  Słynny bestseller "Kod Leonarda Da Vinci", pióra Dana Browna, posłużył ostatnio jako przykrywka do nielegalnego interesu. Zmyślny Brytyjczyk przesłał do Australii paczkę z książką, tyle, że pod okładkami zakamuflował schowek, w którym umieścił narkotyki.

 • Złamany kod Petera Bogdanovicha

  Legendarny amerykański filmowiec Peter Bogdanovich ( "Papierowy księżyc" , "Ostatni seans filmowy" ) zrealizuje film "Złamany kod", opowiadający o Rosalind Franklin - badaczce, która przyczyniła się do odkrycia kodu DNA.

 • Watykan kontra "Kod Leonarda"

  Watykańscy dostojnicy z wściekłością zareagowali na informacje o planach ekranizacji bestsellerowej powieści Dana Browna "Kod Leonarda Da Vinci". Ich zdaniem książka powstała wyłącznie po to, by "poprzez absurdalne i wulgarne kłamstwa zdyskredytować kościół katolicki".

 • "Kod da Vinci": Zapowiedź

  W internecie pojawiła się pierwsza filmowa zapowiedź ekranizacji bestsellerowej powieści Dana Browna "Kod Leonrada da Vinci" . Światowa premiera obrazu, w której wystąpią m.in. Tom Hanks ( "Terminal" ), Audrey Tautou ( "Amelia" ), Ian McKellen ( "Władca Pierścieni" ) i Jean Reno ( "Wasabi: Hubert zawodowiec" ), zaplanowana jest na 19 maja 2006 roku.

 • "Kod Leonarda": Kościelny spór

  Brazylijski kardynał Jose Maria Pinheiro zaatakował innego wysoko postawionego katolickiego duchownego, kardynała Tarcisio Bertone, arcybiskupa Genui, za jego działania zmierzające do zdyskredytowania wśród wiernych słynnej powieści "Kod Leonarda Da Vinci", autorstwa Dana Browna. Tarcisio Bertone kilkanaście dni temu wziął udział w serii publicznych debat, podczas których obalał "absurdalne i wulgarne poglądy" zawarte w książce.

Zdjęcia na temat: kodo
Wideo na temat: kodo
 • Kod nieśmiertelności

  Kapitan Colter Stevens, żołnierz z wzorowym przebiegiem służby, budzi się pewnego dnia w ciele nieznanego sobie człowieka, jadąc chicagowską kolejką podmiejską. Po jakimś czasie odkrywa, iż jest to część misji mającej na celu odkrycie tożsamości terrorysty, który... już dokonał zamachu. Okazuje się, że Stevens jest częścią rządowego eksperymentu nazwanego "Source Code", czyli programu, który umożliwia przeniesienie się w czasie i przejęcie czyjejś osobowości na osiem ostatnich minut życia...

 • Step Up: All In

  Bohaterowie najbardziej roztańczonej serii w historii kina powracają, by zmierzyć się o tytuł najlepszych na świecie. Stawką jest lukratywny kontrakt w najlepszym klubie Las Vegas. Do rywalizacji we wnętrzach luksusowego hotelu Valhalla w Las Vegas przystąpią uwielbiani przez widzów uczestnicy wcześniejszych tanecznych turniejów: Sean (Ryan Guzman), Andie (Briana Evigan), Moose (Adam Sevani), Jenny Kido (Mari Koda), Eddy (Misha Gabriel), Camille (Alyson Stoner), Jason (Stephen 'tWitch' Boss),...

 • Dystrykt 9

  Obca cywilizacja uwięziona na naszej planecie. Zaskakujący obraz współczesnego świata, w którym przybysze z kosmosu od lat żyją obok nas. Jak długo ludzie będą tolerować ich obecność na Ziemi? Jeszcze przed amerykańską premierą film okrzyknięto "Łowcą androidów" XXI wieku! Przedstawiciele pozaziemskiej cywilizacji przybyli 28 lat temu na Ziemię. Bez precyzyjnego planu jak zorganizować życie uchodźców, ludzie odizolowali ich w dystrykcie 9. - zamkniętej dzielnicy Johannesburga. Powołana do jej...

Dyskusje na temat: kodo