• Informacje na temat:

  kogel mogel

Artykuły na temat: kogel mogel
 • Powstanie "Kogel Mogel 4"?

  Sukces, jaki odniósł film "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" sprawił, że zrodziły się plany nakręcenia kolejnej odsłony kultowej komedii. "Plany są, ale na razie nie ma jeszcze scenariusza" - mówi Ilona Łepkowska, twórczyni serii. Ale jednocześnie zaznacza, że prace na planie mogą się rozpocząć już latem tego roku.

 • Ruszyły zdjęcia do filmu "Kogel Mogel 4"

  W połowie lipca rozpoczęły się zdjęcia do komedii "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4". Poprzednia część kultowej sagi - "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" była najchętniej oglądanym filmem 2019 roku (2,4 mln widzów w kinach). W kontynuacji nie zabraknie dobrze znanych bohaterów, ale także pojawią się nowe, barwne postacie.

 • Marian Opania w obsadzie filmu "Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4"

  Marian Opania dołączył do obsady filmu "Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4" - wynika z informacji "Super Expressu".

 • Dorota Stalińska w czwartej części komedii "Kogel Mogel"

  Dorota Stalińska pojawi się w filmie "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4". Aktorka zamieściła zdjęcia z planu na swoim profilu społecznościowym na Facebooku.

 • "Kogel mogel": Powstanie czwarta część filmowego cyklu

  ..."Kogel mogel" to jedna z najpopularniejszych polskich komedii, która swoją premierę miała ponad 30 lat temu. Do dziś telewizyjne stacje emitują ją na życzenie widzów, niemal tak często, jak inne kultowe produkcje, jak "Sami swoi", "Miś" czy "Jak rozpętałem drugą wojnę światową". Okazuje się, że już trwają prace nad czwartą częścią.

 • "Kogel Mogel" wraca po 30 latach

  Premiera trzeciej części kultowej serii "Kogel Mogel", na którą fani czekali niemal 30 lat, zbliża się wielkimi krokami! "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" trafi do kin 25 stycznia, ale już teraz można zobaczyć plakat filmu.

 • "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" bije rekordy

  ..."Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" zobaczyło już ponad 1 mln 850 tys. widzów. Nowa odsłona kultowej serii czeka w kinach, a tymczasem polecamy uwadze scenę z gwiazdami filmu - Aleksandrą Hamkało i Nikodemem Rozbickim.

 • "Miszmasz", czyli "Kogel-mogel" powraca

  Pod koniec września rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3". Autorką scenariusza jest Ilona Łepkowska, która była odpowiedzialna także za poprzednie dwie części tej kultowej komedii.

 • "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" : Galimatias

  ...czyli Kogel Mogel 3" , reż. Kordian Piwowarski, Polska, 2019, dystrybutor: Next Film, premiera kinowa: 25 stycznia 2019 roku.

 • "Kogel-mogel": Uciekająca niania

  To jedna z tych ponadczasowych komedii, które będą bawić jeszcze i za 100 lat. Szczególnie, że sporo powiedzonek z filmu weszło do życia codziennego.

Zdjęcia na temat: kogel mogel
Dyskusje na temat: kogel mogel