• Informacje na temat:

  kogel mogel kasia

Artykuły na temat: kogel mogel kasia
 • "Kogel Mogel" wraca po 30 latach

  Premiera trzeciej części kultowej serii "Kogel Mogel", na którą fani czekali niemal 30 lat, zbliża się wielkimi krokami! "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" trafi do kin 25 stycznia, ale już teraz można zobaczyć plakat filmu.

 • "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" bije rekordy

  ..."Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" zobaczyło już ponad 1 mln 850 tys. widzów. Nowa odsłona kultowej serii czeka w kinach, a tymczasem polecamy uwadze scenę z gwiazdami filmu - Aleksandrą Hamkało i Nikodemem Rozbickim.

 • "Miszmasz", czyli "Kogel-mogel" powraca

  Pod koniec września rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3". Autorką scenariusza jest Ilona Łepkowska, która była odpowiedzialna także za poprzednie dwie części tej kultowej komedii.

 • "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" : Galimatias

  ...czyli Kogel Mogel 3" , reż. Kordian Piwowarski, Polska, 2019, dystrybutor: Next Film, premiera kinowa: 25 stycznia 2019 roku.(...) dawną miłość. W czasie spotkania odżywa stare uczucie i rodzi się nowe - "motyli w brzuchu" doświadczają nie tylko Kasia i Wolański, ale także młodzi, Agnieszka i Marcin. W międzyczasie obserwujemy...

 • "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3": To nie będzie kopia

  ...- Trzeci "Kogel-mogel" nie będzie kopią dwóch pierwszych. Minęło 30 lat, zmienili się nasi bohaterowie i ich otoczenie - powiedziała we wtorek scenarzystka filmu "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3" Ilona Łepkowska. Kolejna część kultowej komedii wejdzie do kin 25 stycznia.

 • Ruszyły zdjęcia do filmu "Kogel Mogel 4"

  W połowie lipca rozpoczęły się zdjęcia do komedii "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4". Poprzednia część kultowej sagi - "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" była najchętniej oglądanym filmem 2019 roku (2,4 mln widzów w kinach). W kontynuacji nie zabraknie dobrze znanych bohaterów, ale także pojawią się nowe, barwne postacie.

 • "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3": Już 1,5 miliona widzów

  ..."Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" w ciągu niecałych dwóch tygodni wyświetlania na ekranach kin przyciągnął już ponad 1,5 miliona widzów! Komedia Kordiana Piwowarskiego według scenariusza Ilony Łepkowskiej bawi rzesze Polaków w całym kraju.

 • "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" już bije rekordy

  ..."Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" po pokazach przedpremierowych i premierowym weekendzie ma na koncie już ponad 586 tysięcy widzów! To jak dotąd najlepsze otwarcie w tegorocznym box office. Jednocześnie obraz Kordiana Piwowarskiego znalazł się w dziesiątce polskich filmów z najlepszymi wynikami frekwencji w weekend otwarcia do tej pory.

 • "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" : Nowa wersja hitu

  Słowa piosenki "Szukaj mnie", którą zaśpiewała Edyta Geppert, nucimy od czasu premiery pierwszej części "Kogla Mogla" trzydzieści lat temu. Teraz utwór wraca w nowej wersji, w wykonaniu wspaniałego duetu: Ania Rusowicz i Sławek Uniatowski. Teledysk już w sieci, a "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" w kinach od 25 stycznia.

 • "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3": Jest pierwszy zwiastun

  W "Miszmaszu czyli Koglu Moglu 3" główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka...