• Informacje na temat:

  kogo nie zobaczymy

Artykuły na temat: kogo nie zobaczymy
 • "Rolnik szuka żony": Kogo zobaczymy w siódmej edycji? Marta Manowska zdradziła szczegóły!

  ..."Rolnik szuka żony" wkrótce ponowne zagości w TVP. Siódma edycja programu już od września w telewizyjnej Jedynce, a prowadząca - Marta Manowska - zdradziła co nieco na temat nowych odcinków. "Wracamy do kobiety w programie" - zdradziła dziennikarka, która przy okazji rozbudziła zainteresowanie swych fanów jednym ze zdjęć, na którym ma na palcu... obrączkę.

 • "Idol": Kogo zobaczymy w teatrze?

  Prawie 120 osób zostało zakwalifikowanych do etapu teatralnego w "Idolu". Sporym zaskoczeniem jest fakt, że części z tej grupy nie zobaczyliśmy nawet w odcinkach castingowych.

 • Sylwestrowa Moc Przebojów z Polsatem: Kogo zobaczymy na scenie?

  Sylwester z Polsatem 2019/2020 kolejny raz odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Organizatorzy podali już pierwsze szczegóły Sylwestrowej Mocy Przebojów.

 • Kogo jeszcze zobaczymy?

  Muzyczne show TVP2 "Hit Generator" zmienia termin nadawania - kogo zatem zobaczymy w najbliższym odcinku w piątek, 20 marca?

 • W kogo wcieli się Timothy Olyphant w serialu "The Mandalorian"?

  Timothy Olyphant to jeden z ostatnich nabytków obsadowych serialu platformy Disney+ "The Mandalorian". Dołączył on do nowych twarzy, które zobaczymy w drugim sezonie - Michaela Biehna, Rosario Dawson, Temuery Morrisona oraz Katee Sackoff. Kogo zagra aktor?

 • "The Voice of Poland": Jest zwiastun 10. sezonu programu! Kogo zobaczymy w show?

  ...".  Dziewczyna pojawiła się w dziewiątej edycji show, gdzie dotarła aż do finału. Zajęła w nim ostatnie, dziesiąte miejsce. To jednak nie koniec niespodzianek. W programie pojawi się też modelka(...) farmaceutyczną. Rodzinne trio próbowało również swoich sił w polskim "Top Model", co ostatecznie skończyło się falą negatywnych komentarzy ze strony internautów. Violet równolegle rozwija karierę...

 • "The Morning Show": Kogo zabraknie w drugim sezonie?

  Choć rola Mitcha Kesslera przyniosła mu nominację do nagrody Amerykańskiej Gildii Aktorów (SAG), to nadal nie jest pewne, czy Steve Carell wcieli się w tę postać także w drugim sezonie "The Morning Show".

 • Kraków Live Festival 2016: Kto wystąpi i kogo warto zobaczyć?

  Już 19 sierpnia w Krakowie odbędzie się kolejna edycja Kraków Live Festival, czyli dawnego Coke Live Music Festival. Impreza, mimo iż jest najmniejszą ze stajni Alter Artu, raczej nie powinna być określana jako nudna lub niepotrzebna. Kogo więc zobaczymy na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie?

 • "#Supermodelka Plus Size": Kogo zobaczymy w pierwszym odcinku?

  ...6 września na antenie Polsatu zadebiutuje nowy program o modelingu w wersji plus size. W show czekają na widzów chwile śmiechu, wzruszeń, a także wiele emocjonujących momentów związanych z decyzjami jury. W dwóch odcinkach castingowych programu "#Supermodelka Plus Size", spośród ponad 1000 kandydatek, jury wyłoni łącznie 15 uczestniczek, które zamieszkają w domu modelek. Jakie historie zobaczymy...

 • "Idol" powraca! Kogo byś chciał zobaczyć w jury?

  ...zwycięzcy "Idola" - Monika Brodka i Krzysztof Zalewski). Czy kogoś z tego grona zobaczymy w jury? Okaże się zapewne już niedługo, bo program na antenę powróci wiosną 2017 r. Przed "Idolem" nikt(...)Na razie jedno nazwisko jest pewne - prowadzącym ponownie został Maciej Rock , który po zakończeniu "Idola" współprowadził też 11 edycji "Must Be The Music". Polsat na razie zaprezentował pierwszy...

Zdjęcia na temat: kogo nie zobaczymy
Wideo na temat: kogo nie zobaczymy
Dyskusje na temat: kogo nie zobaczymy