• Informacje na temat:

  koko koko euro spoko

Artykuły na temat: koko koko euro spoko
 • Przetłumacz "Koko Euro spoko"!

  Poligloci do boju! W konkursie organizowanym przez serwis Teksciory.pl możecie wygrać płyty za tłumaczenia refrenu piosenki "Koko Euro spoko".

 • Koko spoko czy nie spoko?

  Wstyd, wiocha, wyprowadzam się, ale żenada, co za naród - denerwują się krytycy wyników głosowania na przebój reprezentacji podczas Euro 2012.

 • Wstydzą się "Koko Euro spoko"?

  Przypomnijmy, że piosenka "Koko Euro spoko" ludowej grupy Jarzębina wygrała sms-owy konkurs na oficjalny przebój reprezentacji Polski na Euro 2012. Panie z Kocudzy nie zaśpiewają jednak tej piosenki(...), rzeczniczka PZPN-u. Koko spoko czy nie spoko? - czytaj nasz artykuł! Sprawdź tekst "Koko Euro spoko" w serwisie Teksciory.pl Posłuchaj przeboju Jarzębiny: Dodajmy, że w środę, 30 maja...

 • "Koko Euro spoko" oficjalnym przebojem na Euro

  Piosenka "Koko Euro spoko" zespołu Jarzębina będzie towarzyszyć piłkarzom i kibicom podczas Euro 2012. Oficjalny przebój drużyny narodowej i szeroki skład reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy zaprezentowano podczas koncertu "Hit Biało-Czerwonych" w stolicy.

 • Jarzębina z "Koko Euro Spoko" w Brukseli

  Zespół Jarzębina z Kocudzy na Lubelszczyźnie jedzie do Brukseli, aby tam zaśpiewać swój głośny już w Polsce piłkarski hymn "Koko Euro Spoko". Wyjazd organizuje lubelska europosłanka Lena Kolarska-Bobińska.

 • Spór o "Koko Euro spoko" coraz ostrzejszy

  Samozwańczy twórca przeboju "Koko Euro spoko" oskarża panie z zespołu Jarzębina o to, że bezpodstawnie "wykolegowały go" z interesu. "Dla mnie to są podłe baby" - mówi.

 • "Koko Euro spoko": Konflikt o prawa do piosenki

  Dwóch muzyków walczy o prawa do aranżacji oficjalnego przeboju reprezentacji Polski na Euro 2012 - piosenki "Koko Euro spoko". Sprawa może skończyć się w sądzie.

 • Piosenka "Koko Euro spoko" poruszyła publicystów i polityków

  Kto by pomyślał, że wybór przeboju reprezentacji Polski na Euro 2012 wywoła tak ożywioną, ogólnonarodową debatę?

 • "Koko Euro spoko" drugim hymnem Łodzi podczas ME

  Do końca Euro 2012 spacerując reprezentacyjną ulicą Łodzi - Piotrkowską - będzie można słuchać odgrywanej na trąbce melodii utworu "Koko Euro spoko", wybranego przez kibiców na oficjalny przebój(...)", która jest hymnem miasta. Teraz po "Prząśniczce" będzie odgrywana również melodia utworu "Koko Euro spoko". "Postanowiliśmy w ten sposób uczcić piłkarskie święto. Polakom melodia się podoba, bo sami...

 • "Koko Euro spoko", Gotye i śmierć Whitney Houston

  ...najpopularniejszych haseł 2012 roku na 9. miejscu znalazł się oficjalny przebój piłkarskiej reprezentacji Polski - "Koko Euro spoko" grupy Jarzębina. Utwór ludowego zespołu to zarazem najczęściej wyszukiwana(...) w czołówce listy najpopularniejszych muzyków (odpowiednio 2. i 3. miejsce), jednak wyprzedził ich Gotye, autor wielkiego przeboju "Somebody That I Used To Know". Jarzębina i "Koko Euro spoko...

Wideo na temat: koko koko euro spoko
 • "Koko Euro spoko" w wersji metalowej

  Piosenka Jarzębin w nieco mocniejszej odsłonie...

 • Ferdek Kiepski i "Koko Euro spoko"

  Z przymrużeniem oka przedstawiamy całkiem prawdopodobną reakcję Ferdka Kiepskiego na przebój polskiej reprezentacji "Koko Euro spoko".

 • Tomek Karolak, Pączki w Tłuszczu - "My Wygramy"

  Własną piosenkę na Euro 2016 skomponował wielki fan piłki nożnej, zawodnik i aktor - Tomasz Karolak wraz z kolegami z zespołu Pączki w tłuszczu: multiinstrumentalistą Bartkiem Miecznikowskim i grającym na gitarze Tomkiem Lubertem. Jak myślicie, "My wygramy" będzie hitem na miarę "Koko Euro Spoko"?

Dyskusje na temat: koko koko euro spoko