• Informacje na temat:

  kolacja charytatywna

Artykuły na temat: kolacja charytatywna
 • Maciek Balcar kończy trasę koncertową: Specjalny występ charytatywny w Szybie Bończyk

  W przyszły poniedziałek (16 marca) kameralny koncert dla 150 osób w Szybie Bończyk da Maciej Balcar. Wydarzenie zakończy tegoroczną solową trasę wokalisty grupy Dżem.

 • Anna Karczmarczyk: Kryształowa Kula na charytatywnej aukcji

  Zwycięzcy "Tańca z Gwiazdami" - Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke - przekazali Kryształową Kulę na charytatywną aukcję. Zwycięzcę czeka wspólna kolacja z parą.

 • DiCaprio wylicytował kolację z Clintonem

  Leonardo DiCaprio, by spełnić jedno ze swoich największych marzeń, musiał otworzyć szeroko portfel. Za wieczór w towarzystwie byłego prezydenta USA, Billa Clintona aktor zapłacił 200 tys. dolarów. Kwota została przekazana na cele charytatywne.

 • U2: Kolacja z Gatesem

  Bono, frontman irlandzkiej grupy U2, oraz Bill Gates, właściciel Microsoftu, stali się najwyraźniej dobrymi kolegami. Wokalista i najbogatszy człowiek świata znani są z zaangażowania w sprawę redukcji długów krajów Trzeciego Świata. Pewnie ta właśnie sprawa była roztrząsana podczas spotkania obu dżentelmenów po koncercie U2 w Seattle.

 • Kolacja z Karoliną Szostak do wygrania na aukcji

  Kolacja z gwiazdami telewizji Polsat Sport w jednej z najlepszych polskich restauracji trafiła na aukcję organizowaną przez fundację Charytatywny Bal Dziennikarzy. W licytacji wieczoru w towarzystwie Karoliny Szostak i Mateusza Borka można brać udział do 6 lutego. Dochód z aukcji zostanie przeznaczony na pomoc dla potrzebujących dzieci.

 • Politycy i gwiazdy bawili się na Charytatywnym Balu Dziennikarzy

  Już po raz 17. w Auli Politechniki Warszawskiej osobowości świata kultury, polityki i show-biznesu spotkały się podczas Charytatywnego Balu Dziennikarzy. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony m.in. na rzecz Fundacji "Dorastaj z Nami" i Fundacji "Po Drugie".

 • Wart prawie 2 mln zł dom Kazimierza Kutza wystawiony na sprzedaż

  ...jesień swojego życia. - Na licytacje trafiły również kolacja z Markiem Kondratem w jednej z jego restauracji, połączona z niespodzianką od Francisa Forda Coppoli; jedwabna sukienka Agaty Kuleszy...

 • Laureaci Telekamer odebrali statuetki

  W środę, 15 lutego, podczas uroczystej kolacji w Pałacu Sobańskich w Warszawie wręczono Telekamery "Tele Tygodnia" 2012.

 • Top modelki w Cannes

  Podczas festiwalu w Cannes odbywa się wiele imprez nie związanych z filmem, w których biorą udział wielkie gwiazdy kina. W czwartek zorganizowano charytatywną kolację, z której dochód przeznaczono na fundację prowadzącą badania nad AIDS. Atrakcją wieczoru był pokaz bielizny firmy "Victoria's Secret", w którym udział wzięły najpiękniejsze kobiety świata - Claudia Schiffer, Laetitia Casta, Naomi Campbell, Karen Mulder i Tyra Banks.

 • Alternatywne gwiazdy dla bezdomnych

  W środę, 15 listopada, w Londynie odbędzie się wyjątkowy, charytatywny koncert gwiazd brytyjskiej sceny niezależnej. Podczas występu będzie można zakupić bożonarodzeniowy puddingi, a dochód z ich sprzedaży przeznaczony zostanie bezdomnym.

Wideo na temat: kolacja charytatywna
 • Rafał Maślak: Zostałem kupiony za 750 zł! Myślę, że to dużo

  Kilka dni temu w Warszawie odbyła się charytatywna licytacja na rzecz kilkumiesięcznej Poli Bieleckiej, która przyszła na świat z poważną wadą serca. Gwiazdy, które stawiły się licznie na tym wydarzeniu, przekazały na aukcję różne osobiste przedmioty. Rafał Maślak postanowił, że do wylicytowania będzie kolacja w jego towarzystwie. Walczyły o nią głównie panie. – Zostałem kupiony za 750 zł. To

 • Ojciec Lindsay Lohan się lansuje

  Michael Lohan na charytatywnej kolacji zorganizowanej dla najuboższych rodzin z okazji święta Dziękczynienia. Nowy Jork, 19 listopada