• Informacje na temat:

  kołbasiuk krzysztof syn

Artykuły na temat: kołbasiuk krzysztof syn
 • Jolanta Żółkowska wciąż nie pogodziła się ze śmiercią męża..

  Lada moment minie 40 lat od chwili, gdy rozpoczęły się zdjęcia do jednego z najpopularniejszych polskich seriali wszech czasów – opowieści o losach mieszkańców warszawskiej kamienicy przy ulicy Złotej. Na planie „Domu” wybuchła wielka miłość między Jolantą Żółkowską i nieodżałowanym Krzysztofem Kołbasiukiem...

 • Jolanta Żółkowska: Jedyna taka miłość

  Jolanta Żółkowska (63 l.) i Krzysztof Kołbasiuk (†54 l.) tworzyli zgodną i szczęśliwą parę pomimo wielu zawirowań życiowych. Kiedy wydawało się, że już wszystko zaczyna się układać, nagle wydarzyła się tragedia, która na zawsze przekreśliła ich wspólne plany.

 • Historia kamienicy przy ulicy Złotej

  ...zaangażowanie do roli Andrzeja Talara swojego młodego i zdolnego kolegi Krzysztofa Pieczyńskiego. Łomnickiemu Pieczyński się spodobał i zaangażował go do roli Bronka Talara, natomiast nie zrezygnował(...) w Polsce. Wilhelm Hollender powiedział, że jeśli Borkowy nie przyjmie roli, to nie ma co się pokazywać u niego w domu. I tak aktor z rodziny o inteligenckich korzeniach (syn adwokata) zagrał sprytnego...

 • Byli kochankami w serialu "Dom"

  W latach 80. ubiegłego wieku cała Polska w napięciu śledziła odcinek za odcinkiem serialu "Dom", by przekonać się, czy Basia Lawinówna zostanie z mężem Andrzejem Talarem, czy wybierze swoją młodzieńczą miłość - Łukasza Zbożnego.

 • Kultowy "Dom" na antenie Kino Polska

  W jesiennej ramówce kanał Kino Polska stawia na polskie seriale , oglądane przez kilka pokoleń widzów. W listopadzie stacja pokaże najdłużej realizowaną (od 1980 do 2000 roku) polską produkcję - "Dom".

Dyskusje na temat: kołbasiuk krzysztof syn