• Informacje na temat:

  kolczyki gwiazd

Artykuły na temat: kolczyki gwiazd
 • Britney Spears: Syn z kolczykiem?

  Niewiele brakowało, by Sean Preston, czteromiesięczny syn Britney Spears, odwiedził salon piercingu. Jego pomysłowy tata Kevin Federline chciał zafundować niemowlakowi... kolczyki.

 • Adele po rozstaniu z mężem zażywa wolności. Zrobi sobie kolczyk w "niegrzecznym miejscu"?

  ...podają media plotkarskie, że Adele zażywa teraz szalonego życia singielki. Artystka postanowiła odwiedzić bowiem, słynny wśród gwiazd salon piercingu i umówić się na wizytę. "Adele chce się trochę...

 • Monika Miller o "Tańcu z Gwiazdami": Boję się masakry

  Monika Miller nie ukrywa, że ma dużą tremę przed premierowym odcinkiem "Tańca z Gwiazdami" i nie chodzi tylko o opanowanie konkretnego układu choreograficznego czy umiejętność odpowiedniego zaprezentowania się na parkiecie. Stres jest tym większy, że wnuczka Leszka Millera po raz pierwszy wystąpi w telewizyjnym show, które jest emitowane na żywo i z udziałem publiczności. Obecność kamer nieco ją...

 • "Taniec z Gwiazdami": Monika Miller o udziale w programie. "Odradzano mi"

  ...- Na początku było przerażenie. Jak to? Ja, tańczyć, w dodatku w telewizji?! Nie ma mowy - opowiada Monika Miller o swej reakcji na udział w 10. edycji "Tańca z Gwiazdami".

 • Gwiazdy w "Synergy"

  ..." , "Uśmiech Mony Lizy" ), a obiektem jego westchnień, czyli córką bohatera kreowanego przez Dennisa Quaida, będzie Scarlett Johansson ( "Między słowami" , "Dziewczyna z perłowym kolczykiem" ). Selma Blair(...) planie gwiazdorskiej opowieści.

 • Paulina Sykut-Jeżyna: Polubiłam biżuterię

  Paulina Sykut-Jeżyna jeszcze do niedawna niechętnie nosiła biżuterię. Zazwyczaj ograniczała się do subtelnych kolczyków. Twierdzi jednak, że z wiekiem polubiła tego typu ozdoby i dziś chętnie wkłada łańcuszki z zawieszkami, kolczyki i bransoletki. Nie rozstaje się ponadto z pierścionkiem zaręczynowym i obrączką ślubną.

 • Penelope Cruz zaprojektowała biżuterię

  Hiszpańska aktorka Penelope Cruz ujawniła właśnie jeden ze swoich talentów. Zaprojektowała kolekcję biżuterii, inspirowaną gwiazdami, planetami, nocnym niebem. Przypuszczać by można, że to biżuteria dla fanów astrologii, choć nie tylko.

 • Amber Heard w sukni Valentino zachwyciła Cannes

  Czerwony dywan w Cannes to miejsce, gdzie gwiazdy chcą się pokazać w najwspanialszych stylizacjach. Rywalizują ze sobą na suknie, biżuterię, fryzury. Gwiazdą trzeciego dnia canneńskiego festiwalu była niezaprzeczalnie Amber Heard w sukni Valentino.

 • Bolesny zabieg Katy Perry: "Mamo, wybacz mi"

  Amerykańska gwiazda pop Katy Perry opublikowała film z salonu piercingu.

 • Oscarowa gala i moda

  Gala wręczenia Oscarów to szczególne miejsce, w którym można się pokazać w najmodniejszej kreacji jednego ze znanych światowych projektantów mody. Prezentowane stroje są jedyne w swoim rodzaju. Pojawiając się na czerwonym dywanie gwiazdy wyznaczają międzynarodowe standardy elegancji i dopisują nowe rozdziały w historii mody.

Dyskusje na temat: kolczyki gwiazd
 • Re: Tatuaże gwiazd. Kto się oszpecił, a kto ozdobił?

  Kolczyki możesz zdjąć a tatuażu nie

 • Re: Wstydliwe zdjęcia gwiazd

  Pani Liszowska nie ma sie czego wstydzić . na zdjeciu piekna jest i to jest prawdziwa kobieta. A nie te napompowane ..lale..kacze dziuby głupkowato popodcinane fryzury. Niejednokrotnie ładna buzia i zjednej strony dłuższe włosy a z drugiej wyharatane i te tatuaze beznadziejne kolczyki i to tego dzisiejsze wlascicielki bedą sie wstydzić Ale takie lansowanie psełdo mody ma podłoże finansowe