• Informacje na temat:

  kolejna część życia nad rozlewiskiem

Artykuły na temat: kolejna część życia nad rozlewiskiem
 • Anna Czartoryska wraca "Nad rozlewisko"

  Anna Czartoryska przyznaje, że z dużą przyjemnością wraca na plan kolejnej części sagi "Nad rozlewiskiem". Jej satysfakcja jest jeszcze większa ze względu na fakt, że widzowie tęsknili za bohaterami i domagali się kontynuacji serialu. Zdjęcia rozpoczną się już 6 czerwca, a aktorka nadal będzie się wcielać w postać uroczej Pauli. Nowe odcinki będzie możne oglądać na antenie telewizyjnej Jedynki od...

 • "Życie nad rozlewiskiem": Kto w ciąży?

  Zakończyły się zdjęcia do trzeciej serii "Domu nad rozlewiskiem". "Życie nad rozlewiskiem", bo taki tytuł nosi serial, który już jesienią będzie można obejrzeć w telewizyjnej Jedynce, nadal rozgrywa się w Pasymiu.

 • Spotkanie z gwiazdami serialu

  ...2 grudnia na antenie TVP1 pojawi się serial "Nad rozlewiskiem" - kontynuacja "Życia nad rozlewiskiem" i jednocześnie ostatnia część mazurskiej sagi. We wtorek, 13 listopada, gwiazdy serialu spotkały się z dziennikarzami na konferencji prasowej i pokazie 1. odcinka opowieści o losach Małgosi Jantar (Joanna Brodzik) i jej najbliższych.

 • Joanna Brodzik: Anegdoty i wspomnienia

  Czekając na premierę "Pensjonatu nad rozlewiskiem", rozmawiamy z aktorką m.in. o tym, jaką rolę w jej życiu odegrała ukochana babcia i kto był jej mistrzem w szkole aktorskiej.

 • "Taniec z gwiazdami" lepszy od serialu z Brodzik

  Premierowy odcinek "Tańca z gwiazdami" (TVN) zgromadził przed telewizorami większą widownię, niż emitowany w tym samym czasie serial "Życia nad rozlewiskiem" (TVP 1). Z wynikiem 4,31 milionów widzów stał się najchętniej oglądanym w weekend "talent show".

 • Co będzie? Sama jestem ciekawa!

  Telekamerę w kategorii najlepsza aktorka. Prywatnie mama trzyletnich bliźniaków - Jasia i Franka. Cykl opowieści o rozlewisku daje nam nadzieję, że każda pora życia jest dobra, by znaleźć szczęście. - Tak(...) wszystkim będę czekała na to, jak zostanie przyjęte "Życie nad rozlewiskiem". To byłby wyczyn, gdyby okazało się, że po raz czwarty spędzimy lato w tych stronach! Ta produkcja na pewno daje pani...

 • Brodzik w zimowej scenerii

  Wraz z nadejściem zimy na telewizyjne ekrany powróci "Życie nad rozlewskiem 2". Po długich miesiącach oczekiwań fani przygód Małgorzaty Jantar, doczekają się kolejnej, czwarta seria, tego popularnego serialu.

 • Jesień w Telewizji Polskiej. Co czeka widzów?

  ...perypetie bohaterów "Blondynki" i "Pensjonatu nad rozlewiskiem" . Do TVP2 powróci znany teleturniej "Koło Fortuny" , wzbogacony o akcenty muzyczne z debiutującymi w roli prowadzących - Rafałem(...) fizyk" - red.] , którego gospodarzem będzie Maciej Rams. Ponadto na widzów czekają kolejne sezony programów rozrywkowych: "Rolnik szuka żony" w TVP1, a w Dwójce "The Voice of Poland", "Bake Off...

 • "Obraz pożądania": Sztuka jak oszustwo

  ...płynie między nami. My nadajemy jej kierunek. Można powiedzieć, że nad nią panujemy. Bez brzegów nawet najsilniejszy nurt byłby rozlewiskiem. Apatycznym bezmiarem błota i much" - deklaruje James(...) zaczynają się schody. Zasadniczo chodzi o to, by ekscentrycznemu milionerowi i kolekcjonerowi, który niespodziewanie zaprasza bohatera do swojej letniej posiadłości nad jeziorem Como, dostarczyć...

 • Małgorzata Braunek i Andrzej Żuławski: Miłość przechodzi przez palce jak woda

  Andrzej Żuławski miał być mężczyzną jej życia, ale zostawiła go dla innego. Małgorzata Braunek zawsze była mu jednak wdzięczna za syna.