• Informacje na temat:

  kolejna dziwaczna

Artykuły na temat: kolejna dziwaczna
 • Dziwaczne imię córki "Wiśni"

  To już pewne - Ania Wiśniewska urodzi Michałowi kolejną dziewczynkę. Rodzice postanowili dać dziecku zaskakujące imię...

 • Kolejne wcielenie Tima Robbinsa

  Tim Robbins - znany amerykański aktor, reżyser i producent - wystąpi w filmie według scenariusza napisanego przez Charliego Kaufmanna, autora "Być jak John Malkovich". Jak zapowiadają twórcy, "Human Nature" będzie filmem jeszcze bardziej zwariowanym niż historia o podróży w głąb Johna Malkovicha.

 • Kolejna powieść Stephenie Meyer na ekranie

  Dopiero co ucichły głosy po ekranizacji ostatniej części serii "Saga Zmierzch" Stephenie Meyer, a do kin trafia już adaptacja kolejnej książki tej autorki. Tym razem będzie to "Intruz".

 • OFF Festival 2018: Kolejna grupa artystów dołącza do programu

  ​Do programu tegorocznej edycji OFF Festivalu dołączyli Turbonegro, Big Freedia, Egyptian Lover i Aldous Harding. Impreza odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia w Katowicach.

 • Erotyczny trójkąt Amber Heard?

  .... Hollywoodzki gwiazdor od początku zaprzeczał tym zarzutom i powoływał kolejnych świadków twierdzących, że to on był ofiarą w tej relacji. W czwartek, 18 czerwca, odbyła się kolejna rozprawa w tym...

 • Łąki Łan "Raut": Impreza dla ekologów

  Jeden z najbardziej dziwacznych polskich zespołów wraca z nową płytą. Znowu nagraną na imprezie gdzieś pomiędzy lasem a plażą, na której spotkali się wszyscy: od punków, przez hiphopowców, po zdziadziałych pionierów elektroniki. Ścian, a w zasadzie drzew, nie podpierał nikt, ale nikt też z tej biby nic nie pamięta i wcale nie dlatego, że wypił za dużo.

 • Naśmiewa się z dziecka gwiazd?

  ...50 Cent od dawna prowokuje Jaya-Z. Swego czasu raper złośliwie zadeklarował, że nie miał pojęcia kim jest jego starszy kolega po fachu. Raper przekonywał, że poznał Jaya-Z, jednego z najpopularniejszych hiphopowców na świecie, dopiero, gdy ten zaczął się spotykać z Beyonce. Później popularny "Fiddy" zapowiadał, że ma zamiar podkraść Beyonce swojemu rywalowi. Kolejna prowokacja miała miejsce po...

 • Polski scenograf w Hollywood

  Przy tworzeniu filmów trzeba być samokrytycznym i czujnym, bo inaczej powstaną dziwaczne produkcje. Takie, które twórca uważa za głębokie, ale widz już nie - przekonuje polski scenograf pracujący w Hollywood Waldemar Kalinowski.

 • Prince: Wszystkie strony świata

  Prince przygotowuje się do wydania kolejnej płyty. Zanosi się na to, że ukazujący się 19 czerwca album "n.e.w.s." będzie najbardziej dziwaczną pozycją w dyskografii tego ekscentrycznego amerykańskiego artysty.

 • Crowe nie wyklucza "Gladiatora 2"

  Russell Crowe ( "Człowiek ringu" , "Piękny umysł" ) zastanawia się nad powtórzeniem roli Maximusa z filmu "Gladiator" , po tym jak przeczytał dziwaczny scenariusz autorstwa muzyka Nicka Cave'a. Aktor, który za kreację Maximusa został odznaczony Oscarem, był pierwotnie przeciwny idei kolejnej współpracy z Riddley'em Scottem ( "Królestwo niebieskie" , "Gladiator" ).

Zdjęcia na temat: kolejna dziwaczna