• Informacje na temat:

  kolejna edycja

Artykuły na temat: kolejna edycja
 • "Big Brother": Będzie kolejna edycja?

  Właśnie zakończyła się druga edycja reality show "Big Brother". Jesienny sezon nie okazał się tak dużym hitem, jak wiosenna odsłona programu. "Big Brother" w TVN7 stracił aż 264 tysiące widzów. Czy powstanie kolejna edycja? Chyba wszystko już jasne.

 • Anna Mucha w kolejnej edycji "Dance Dance Dance"?

  ...wprowadziłaby spore zamieszanie w programie. Kolejna edycja z udziałem aktorki na pewno byłaby równie ekscytująca! Na razie jednak nie ma oficjalnych informacji ze strony producentów "DDD" o nowej edycji(...) Chodakowskiej w jury zasiadła właśnie Anna Mucha. Choć druga edycja była nieco krótsza od poprzedniej, to nie przeszkodziło nowej jurorce pokazać, na co ją stać. Niemal w każdym odcinku jej...

 • Kiedy kolejna edycja "Tańca z Gwiazdami"?

  Telewizja Polsat podjęła decyzję o kontynuowaniu programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Kiedy kolejna edycja?

 • "Agent - Gwiazdy": Oto uczestnicy kolejnej edycji!

  Zbliża się kolejna edycja programu "Agent - Gwiazdy". Kim są uczestnicy programu TVN? Na liście znalazły się takie osoby, jak Krystyna Czubówna, Edyta Górniak czy Andrzej Gołota. Kto jeszcze? Sprawdźcie!

 • "Taniec z Gwiazdami": Znamy wszystkie pary 11. edycji

  Wiosną na antenie Polsatu pojawi się kolejna edycja programu "Taniec z Gwiazdami. Dancing with the Stars". Taneczne show od lat przyciąga przed telewizory masę widzów. Czy tak będzie i tym razem? Znamy już wszystkie pary 11. edycji! Kto z kim zatańczy?

 • "Big Brother": Będzie kolejna edycja? Filip Chajzer się wygadał

  Szósta edycja reality show "Big Brother" dobiega końca. Produkcja programu do końca maja miała podjąć decyzję czy powstanie kolejna. Czy wkrótce ponownie będziemy mogli śledzić losy śmiałków, którzy zdecydują się wejść na trzy miesiące do domu Wielkiego Brata? Filip Chajzer przez przypadek uchylił rąbka tajemnicy na antenie TVN7 w programie "Big Brother Nocą".

 • Mystic Festival 2020 w Krakowie: Kolejna edycja w plenerze

  Tuż przed startem dwudniowego Mystic Festival 2019 (25-26 czerwca w Tauron Arenie Kraków i otaczającym halę Parku Lotników) organizatorzy metalowego święta ogłosiły daty i miejsce przyszłorocznej edycji.

 • Rusza kolejna edycja Filmostrady

  W piątek, 23 września, rusza kolejna, szósta edycja Filmostrady. W tym roku festiwal zmienił formułę - dotychczas filmy Filmostrady pokazywane były kolejno w kilku wybranych miastach Polski. W tym roku trafią one do repertuaru polskich kin. W piątek do kin trafi pierwszy z nich - "Cała zima bez ognia" .

 • Kolejna edycja "AfryKamery"

  ...16 kwietnia rozpocznie się czwarta edycja przeglądu "AfryKamera", która obejmie pięć miast Polski: Warszawę, Kraków, Łódź, Wrocław i Gdańsk.

 • "Mam talent" nie wróci jesienią do TVN. Co dalej z 13. edycją?

  W związku z pandemią koronawirusa TVN podjął decyzję, że jesienią nie pojawi się kolejna edycja popularnego show "Mam talent". To oznacza, że pracę stracą jurorzy Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola.

Zdjęcia na temat: kolejna edycja
Wideo na temat: kolejna edycja
 • Anna Karwan zatańczy w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami"

  Anna Karwan, która wystąpiła w finale dziesiątej edycji "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami", okazała się pierwszą z uczestniczek... przyszłorocznej wiosennej edycji show. "To było moje marzenie" - zapewnia wokalistka.

 • Homoseksualna para w kolejnej edycji "TzG"?

  Iwona Pavlović w rozmowie z WideoPortalem wypowiedziała się na temat wzbudzających emocje uczestników "TzG", takich jak puszysta Dominika Gwit czy głuchoniema Iwona Cichosz. Stwierdziła, że taniec sam w sobie nie ma granic i jest niezwykle tolerancyjny. Przyznała też, że jest skłonna oceniać dwóch panów tańczących razem, ale polscy widzowie jeszcze nie są na to gotowi. Czarna Mamba traktowałaby pana będącego w tym duecie gwiazdą tak jak każdego innego uczestnika. Podkreśliła jednak, że osoby...

 • Iwona Pavlović martwi się, że nie zatrudnią jej przy kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami"

  Iwona Pavlović (57 l.) jako jedyna może pochwalić się uczestnictwem w każdej polskiej edycji "Tańca z Gwiazdami". Jednak od kilku dni jurorka jest zmartwiona, ponieważ kontrakt na kolejny sezon nie został jeszcze podpisany. W rozmowie z nami powiedziała, że wszystko może się zdarzyć.

Dyskusje na temat: kolejna edycja