• Informacje na temat:

  kolejna ekstremalna

Artykuły na temat: kolejna ekstremalna
 • "Top Gun: Maverick": Ekstremalny lotniczy popis

  Wchodzący do kin 24 czerwca tego roku "Top Gun: Maverick" to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów roku. Tom Cruise powróci w nim do roli pilota myśliwca Petea "Mavericka" Mitchella, w którą wcielił się w pierwszej części "Top Gun" w 1986 roku. Reżyser jej kontynuacji Joseph Kosinski w wywiadzie dla magazynu "Entertainment Weekly" zdradził, czego można spodziewać się po jego filmie.

 • "High Life" : Ekstremalna sytuacja, ekstremalne zachowania

  ...życia. Więzienie, ośrodek badawczy, statek głupców; jak nietrudno się domyślić, na miejscu dzieją się rzeczy straszliwe. Ekstremalna sytuacja prowadzi do ekstremalnych zachowań - a Denis pokazuje to...

 • Dorota Kolak: Ekstremalne przełamanie

  "Przenajświętsza Anna się zmieni" - Dorota Kolak, gwiazda "Barw szczęścia", opowiada, dlaczego poprosiła scenarzystów o rewolucję w życiu swojej bohaterki.

 • Ekstremalnie seksowny festiwal

  Kiedy legendarny Steve Albini z równie legendarnej formacji Shellac stwierdził ze sceny, że publiczność festiwalu Primavera Sound jest "ekstremalnie seksowna", nie sposób było nie pomyśleć, że ten komplement idealnie charakteryzuje całą imprezę w stolicy Katalonii (25-29 maja).

 • Maciej Stuhr: Ekstremalnie intensywne 7 lat

  ...ogarnia się mięśnie na siłowni. Kolejna bariera pokonana. Na koniec trochę pretensji. Pamiętam rewelacyjnego "Glinę" i "Bez tajemnic". Dlaczego teraz tak mało widać pana w serialach? To zasada...

 • "Przepełniony ekstremalnymi emocjami"

  Kalle Wallner w młodości słuchał sporo death metalu, ale szerszej publiczności dał się poznać jako gitarzysta niemieckiej grupy RPWL, która rozpoczynała karierę grając numery Pink Floyd. Zresztą w autorskich kompozycjach tej formacji słychać mocno piętno Floydów.

 • Azjatycko i ekstremalnie

  4 kwietnia premierą filmu braci Pang "Bangkok Dangerous" rozpocznie się festiwal kina azjatyckiego Mayfly Asia Extreme 2008.

 • Hate Eternal: Ekstremalny monarcha

  Amerykańska formacja Hate Eternal, dowodzona przez gitarzystę Erika Rutana (eks-Morbid Angel, Ripping Corpse, Alas), kończy już pracę nad swoim trzecim albumem. Proces miksowania "I, Monarch" ma dobiec końca na początku stycznia. Następca wydanej w 2002 roku płyty "King Of All Kings", po raz kolejny sygnowany nalepką angielskiej Earache Records, ma się pojawić na rynku w kwietniu 2005 r.

 • Sacrum Profanum: Ekstremalna siła muzyki

  Ten kompozytor wiele wymaga od siebie, ale też od wykonawców. Lubi wywoływać specyficzne spięcie między partyturą a muzykiem, który w jego utworach musi grać całym sobą. Marcin Stańczyk - bohater kolejnego monograficznego koncertu Sacrum Profanum swoją energetyczną muzyką podbił festiwalową publiczność. Pomogła mu w tym jedna z najważniejszych w świecie muzyki współczesnej formacji - Bang on a Can All Stars wraz z DJ-em Envee.

 • Marzy mi się ekstremalna podróż

  Baranowską, która zachwyciła mnie opowieścią o Himalajach. Teraz marzy mi się ekstremalna podróż. Zbliżam się powoli do czterdziestki, mam wrażenie, że to koniec mojego dzieciństwa. Może następnym...

Zdjęcia na temat: kolejna ekstremalna
Wideo na temat: kolejna ekstremalna
 • Fit Lovers: "Ameryka Express" to przełomowe wydarzenie w naszym życiu

  Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz zgodnie przyznają, że wyjazd do Peru i Ekwadoru dostarczył im wielu różnorodnych wrażeń - od ekscytacji, poprzez zwątpienie aż do bezsilności. Gdyby nie druga osoba, ciężko byłoby zmagać się z wyzwaniami kolejnego dnia. Para podkreśla, że ta ekstremalna wyprawa i związane z nią skrajne doświadczenia umocniły ich związek i utwierdziły w przekonaniu, że obok jest

 • Jak program „Agent - Gwiazdy” zaskoczył Karolinę Ferenstein-Kraśko? „Myślałam, że to będzie miła, podróżnicza przygoda”

  We wtorek (30.01) stacja TVN zaprezentowała ramówkę na sezon wiosenny. Nie zabraknie kolejnych sezonów ulubionych programów ani przyciągających widzów nowości. Wśród nich znajduje się serial program "Agent - Gwiazdy", w którym jedną z uczestniczek była Karolina Ferenstein-Kraśko (40 l.), żona Piotra. Zdradziła, że to właśnie mąż namówił ją na udział i że myślała, że to będzie miła, podróżnicza przygoda. - Wszelkie ekstremalne zadania dla mnie, szczerze mówiąc, były zbawieniem -...