• Informacje na temat:

  kolejna panienka

Artykuły na temat: kolejna panienka
 • Kolejny ślub w "Plebani"

  ...producenci "Plebanii" na nadchodzący sezon? - Najważniejszą jest zmiana godziny emisji na 16.25. Kolejna to nowa czołówka serialu, bardzo atrakcyjna i nowoczesna, uwzględniająca aktualnie grających...

 • Hugh Hefner: Marilyn Monroe, Polański i Hollywood

  W piątek, 8 kwietnia, 90 lat kończy założyciel "Playboya" - Hugh Hefner. W trakcie barwnej kariery w show-biznesie nie tylko wydawał magazyn z rozebranymi panienkami, lecz również był odpowiedzialny za powstanie kilku niezwykle ważnych dla historii kina filmów.

 • Pol'and'Rock 2020 w wersji online: Janusz Gajos i Andrzej Mleczko gośćmi Akademii Sztuk Przepięknych

  ...rolę w filmie Marii Kaniewskiej "Panienka z Okienka". W roku 1965 został zaangażowany do filmu "Czterej pancerni i pies". Po zakończeniu edukacji w łódzkiej "Filmówce" pracował...

 • Krzysztof Krawczyk łączy pokolenia: Nie możemy milczeć

  Na facebookowym profilu Krzysztofa Krawczyka pojawiło się wideo z jednego z ostatnich koncertów. W ten sposób przedstawiciele wokalisty po raz kolejny dementują plotkarskie informacje o jego złym stanie zdrowia.

 • Sara May: "Kuba macał Iwonę"

  Kolejny wpis obrażającej wszystkich i wszystko blogerki-piosenkarki Sary May dotyczy tym razem Kuby Wojewódzkiego.

 • Złota Malina dla Izabelli Miko?

  Kolejny tydzień i kolejna, po "Popiełuszce", polska premiera, która podnosi ciśnienie polskim krytykom filmowym. Jedni zastanawiają się czy "Kochaj i tańcz" to przypadkiem nie "pełnometrażowy wideoklip", inni widzą w produkcji TVN jedynie "produkt biznesowy". Wszyscy zgadzają się jednak w ocenie roli Izabelli Miko.

 • "Złamałem zmowę milczenia"

  ...mówili: Wszedł do pewnej szufladki i będzie tylko robił pewne filmy . Jak zacząłem robić film o show-biznesie, mówią: A teraz wszedł w inne tematy . Kolejna szufladka. Teraz robię inny film, który znowu...

 • Nowator: Premiera w MELO.PL

  W naszym internetowym sklepie MELO.PL kolejna przedpremiera! Tym razem jest to oczekiwany debiutancki album Nowatora, zatytułowany "Alfabetyczny spis''. Płytę już teraz można kupić w MELO.PL , a na stronach INTERIA.PL możecie obejrzeć teledysk do przebojowej piosenki "Przez chwilę". Nasz portal jest patronem medialnym tego wydawnictwa.

 • Bloodhound Gang: Seks i picie

  Po ogromnym sukcesie wydanego w 2000 roku albumu "Hooray For Boobies", który sprzedał się na całym świecie w nakładzie ponad czterech milionów egzemplarzy, członkowie amerykańskiej formacji Bloodhound Gang przystąpili do pracy nad kolejną płytą. W sklepach muzycznych możemy spodziewać się jej prawdopodobnie w kwietniu.

 • O fenomenie "Tańca z gwiazdami"

  Średnio 4,62 mln widzów oglądało zakończoną kilka dni temu 12. edycję "Tańca z gwiazdami". Wpływy z samych reklam nadawanych w przerwach programu wyniosły ponad 60 mln złotych. Przytoczone liczby chyba wyraźnie wskazują, że Polacy wciąż chcą oglądać wyginających się na parkiecie celebrytów i najpewniej już wiosną przyszłego roku dostaną kolejną ich porcję.

Zdjęcia na temat: kolejna panienka
Dyskusje na temat: kolejna panienka