• Informacje na temat:

  kolejna rola

Artykuły na temat: kolejna rola
 • Charlize Theron: Kolejna rola na Oscara?

  ...", Theron odparła, że rola Kelly była dla niej trudniejsza. "Zobaczyłam kobietę z ambicjami, z zapałem i nagle uświadomiłem sobie, że to cechy, które wielokrotnie były bronią wycelowaną we mnie...

 • Kolejna główna rola Kasi Smutniak

  ...rolami. Reżyser debiutujący jako twórca filmu fabularnego pokazuje w zabawny sposób skutki błędnego "eksperymentu" naukowego, jakiemu poddana zostaje para z dziesięcioletnim stażem, rozważająca(...). W zapowiedziach komedii zauważono, że dla Kasi Smutniak rola ta jest wyjątkową okazją do tego, by pokazać mocne, męskie cechy. Próbkę jej talentu komediowego zaprezentowano w zwiastunie filmu, w którym...

 • Kolejna rola Courtney Love

  Courtney Love, wdowa po tragicznie zmarłym muzyku Kurcie Cobainie, wokalistka zespołu "Hole" oraz aktorka, która zasłynęła rolami w filmach "Skandalista Larry Flynt" i "Człowiek z Księżyca", zgodziła się zagrać główną rolę w kolejnej produkcji. "Hello Suckers" będzie biograficzną opowieścią o życiu Texas Guinan, legendarnej gwiazdy Hollywood.

 • Kolejna rola seksownej modelki

  Brytyjska modelka Cara Delevingne na dobre zasmakowała w aktorstwie. Właśnie dostała kolejną dużą rolę - w ekranizacji powieści Martina Amisa "London Fields". Prace nad filmem, który nakręcony zostanie w stolicy Wielkiej Brytanii, już się rozpoczęły.

 • Kolejna rola Vina Diesela

  Vin Diesel, po występie w filmie "Pitch Black" , stał się jednym z popularniejszych aktorów Hollywood. Rolą w obrazie "Szybcy i wściekli" ugruntował swoją pozycję i obecnie prowadzi kilka rozmów dotyczących kolejnych projektów.

 • Kolejna rola Alicii Keys

  Alicia Keys ( "Niania w Nowym Jorku" ) prowadzi końcowe negocjacje dotyczące roli w ekranizacji bestsellera "Sekretne życie pszczół".

 • Kolejna rola "z pazurem"

  ..."Super TV": W "Julii" grasz bardzo barwną postać, kosmetyczkę z ambicjami, femme fatale. Marta Żmuda Trzebiatowska : - Tak, Monika jest rzeczywiście temperamentna, a ja jeszcze staram się, żeby była to rola komediowa. Czasem skreślam coś lub dopisuję w scenariuszu... To ciekawe! Masz taką możliwość? - Dostałam wolną rękę od scenarzystów, ponieważ podobają im się te zmiany, które wprowadzam...

 • Kolejna rola Ruperta Everetta

  Rupert Everett ("Sen nocy letniej, "Układ prawie idealny" ) podpisał kontrakt na udział w filmie "Great Hitch". Zdjęcia rozpoczną się we wrześniu w Toronto. Budżet obrazu szacowany jest na 8 milionów dolarów.

 • Kolejna rola Alicii Keys

  Alicia Keys ( "Niania w Nowym Jorku" ) prowadzi końcowe negocjacje dotyczące roli w ekranizacji bestsellera "Sekretne życie pszczół".

 • Kolejna kinowa rola Toma Waitsa

  Wokalista i aktor, Tom Waits, wcieli się w rolę Zachariaha w filmie Martina McDonagha "Seven Psychopaths". Obok Waitsa w filmie wystąpią również Woody Harrelson, Christopher Walken i Colin Farrell.

Zdjęcia na temat: kolejna rola
Wideo na temat: kolejna rola
 • Klaudia Halejcio: każda nowa rola powoduje, że jestem mocniejsza i chcę więcej pokazywać

  Każda kolejna propozycja zawodowa to forma docenienia tego, co robię – mówi Klaudia Halejcio. Aktorka twierdzi, że dzięki temu z każdą kolejną rolą czuje się odważniejsza i silniejsza. Zdaniem Tomasza Barańskiego uznanie w postaci nagród jest potrzebne, by czuć, że robi się coś ciekawego i potrzebnego ludziom.

 • Sebastian Stankiewicz: Chciałbym pokazać swoje kolejne oblicze

  W ostatnim czasie kariera Sebastiana Stankiewicza nabrała tempa. Dzięki roli Filaka w nagrodzonym podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni filmie "Pan T." oraz wyróżnieniu za najlepszą drugoplanową rolę męską jest o nim głośno.

 • "Wojenne dziewczyny": Vanessa Aleksander o roli Ewki

  Vanessa Aleksander, wcielająca się w serialu "Wojenne dziewczyny" w rolę Ewki, opowiada o przygotowaniach do roli, serialach historycznych (tej wiosny młoda aktorka zagra również w "Belle Epoque") oraz o tym, czy występ w dwóch dużych produkcjach telewizyjnych to... ciężar. - Ja tego nie traktuję w taki sposób. Ja to przede wszystkim traktuję jako lekcję życiową i kolejne doświadczenie. Poznaje mądrych ludzi i staram się z tego czerpać. Co to dalej przyniesie? Zobaczymy. Bardzo jestem...

Dyskusje na temat: kolejna rola