• Informacje na temat:

  kolejne lalki

Artykuły na temat: kolejne lalki
 • Kolejne problemy Madonny: Zepsuta lalka musi zostać w łóżku

  ...) odwołała kolejne występy w Paryżu. O swojej decyzji poinformowała na Instagramie, kilka godzin przed występem. Dodając, że gdyby nie skręcone kolana i kłopoty z chrząstkami, z pewnością nie zaniedbałaby...

 • Weekend w kinie: Taksówkarz, straszna lalka i Beatlesi

  ...filmowej, opowiadającej historię niesławnej, złowieszczej lalki z uniwersum "Obecności". Demonolodzy Ed i Lorraine Warren chcą za wszelką cenę uniemożliwić Annabelle dokonywanie kolejnych okrutnych...

 • Aguilera nie chce być lalką

  Christina Aguilera odrzuciła propozycję zagrania w nowej wersji klasycznego filmu "Dolina lalek". Wokalistka woli skoncentrować się na pracy nad swą kolejną płytą.

 • Muppety bawią kolejne pokolenia

  Kermit, Piggy, Gonzo, Zwierzak i Miś Fazi powracają na ekrany kin w filmie "Muppety: Poza prawem". Tym razem zostaną wplątani w międzynarodową aferę kryminalną. Przygody muppetów bawią kolejne pokolenia widzów już od 45 lat. Kim właściwie są te wesołe lalki?

 • "Zabójstwo Michaela Jacksona". Nowy film ujawnia kolejne fakty w sprawie muzyka

  Wszyscy, śledzący sprawę oskarżonego o pedofilię Michaela Jacksona ( posłuchaj przeboju "Black or White"! ) chcieliby się dowiedzieć, jak wyglądał jego dom i pokój, w którym spędzał najwięcej czasu w ostatnich chwilach życia. Co znaleźli funkcjonariusze, którzy weszli do posiadłości muzyka po jego śmierci? Wiemy, że były tam leki, igły, książki i lalki, jednak więcej szczegółów zdradzają...

 • Znika kolejne kino w Warszawie

  Po kinie "Relax", kolejne warszawska sala kinowa znika z mapy stolicy. 5 października będzie ostatnim dniem funkcjonowania "Luny".

 • Kolejna retrospektywa na ENH

  Na zbliżającym się wielkimi krokami festiwalu Era Nowe Horyzonty odbędzie kolejna retrospektywa. 18 lipca rozpocznie się pełny przegląd twórczości zmarłego niedawno Piotra Łazarkiewicza.

 • Kolejna polska superprodukcja

  W lutym 2002 roku rozpoczną się zdjęcia do kolejnej polskiej superprodukcji. Reżyserem siedmioodcinkowego serialu zatytułowanego "Wrzos", którego scenariusz powstał na podstawie powieści Marii Rodziewiczówny, będzie Andrzej Barański ("Niech cię odleci mara", "Horror w Wesołych Bagniskach", "Dzień wielkiej ryby).

 • Kolejna edycja "AfryKamery"

  16 kwietnia rozpocznie się czwarta edycja przeglądu "AfryKamera", która obejmie pięć miast Polski: Warszawę, Kraków, Łódź, Wrocław i Gdańsk.

 • Jim Henson: Ojciec Muppetów

  Wszyscy kochają Muppety. Te teatralne lalki obdarzone abstrakcyjnym poczuciem humoru już od ponad czterdziestu lat pozostają popkulturowym fenomenem. Z okazji 30. rocznicy śmierci ich twórcy, Jima Hensona, cieszącego się w USA nie mniejszą estymą niż legendarny Walt Disney, przypominamy, jak doszło do ich powstania.

Wideo na temat: kolejne lalki