• Informacje na temat:

  kolejne maleństwo

Artykuły na temat: kolejne maleństwo
 • Anna Lewandowska nie może doczekać się porodu! Pokazała pokoik maleństwa!

  Anna Lewandowska (31 l.) i Robert Lewandowski (31 l.) są już gotowi na przyjęcie nowego członka rodziny. Sportsmenka pokazała właśnie pokoik, który czeka na maleństwo.

 • Marta Chodorowska: Z dzieckiem w pracy i w podróży

  W lipcu Marta Chodorowska została mamą. Niedługo potem wróciła na plan "Rancza", gdzie towarzyszył jej synek. Aktorka, jako zapalona podróżniczka, zamierza pokazać swojemu dziecku, jak piękny jest świat.

 • Weronika Marczuk pokazała kolejne zdjęcie z córeczką! Ma już dwa miesiące!

  ..., której Marczuk nadała imię Ania. Teraz pochwaliła się najnowszym zdjęciem małej Anny, z okazji skończenia drugiego miesiąca życia przez maleństwo.  W komentarzach nie zabrakło komplementów i ciepłych...

 • Magdalena Stużyńska: Rozumiemy się bez słów

  Przez cztery serie bardzo się zżyły i zgrały ze sobą. Serial odniósł sukces, nie tylko wśród damskiej części widowni, więc wszystko na to wskazuje, że "Przyjaciółki" pojawią się na małym ekranie także w następnym sezonie.

 • Wiemy, kiedy rodzi Joanna Krupa! Maleństwo przyjdzie na świat niedługo!

  ...w 20 tygodniu, czyli 5 miesiącu ciąży. Można z tego wywnioskować, że maleństwo pojawi się na świecie na przełomie października i listopada. Pod postem Joanny pojawiła się masa komentarzy od fanów modelki. "Już 20? No to połowa za Tobą. Jeszcze chwilka i maleństwo będzie na świecie", "Zjawiskowo Joasiu Asiu cudnie wyglądasz", "Gratulacje Ciąża Ci służy".  *** Zobacz więcej materiałów wideo:

 • Nowa seria "rodzinki.pl" w marcu!

  Prace na planie idą pełną parą. Natalię i Ludwika czekają kłopoty, bo w ich domu przybędzie mieszkańców. Premiera nowej serii "rodzinki.pl" w marcu!

 • Michał Wiśniewski potwierdza: Kolejne dziecko w drodze!

  ..."Justynka w listopadzie przywita na świecie maleństwo" - potwierdza w rozmowie z "Rewią" "Wiśnia", który z wokalistką jest w stałym kontakcie. Sama Majkowska nie chce komentować swojego stanu ani dzielić się szczęściem. Zawsze stroniła od mediów i ceniła spokojne życie w Zduńskiej Woli. Dzisiaj występuje okazjonalnie, na co dzień pracując jako pedagog z niepełnosprawnymi dziećmi i zajmując się...

 • Natasza Urbańska: Gdyby znów miała 19 lat...

  Miłość i praca w jej przypadku po prostu idą w parze. I są receptą na szczęśliwe życie. Niczego nie żałuje. Gdyby cofnęła się w czasie i jeszcze raz miała 19 lat, dokonałaby takich samych wyborów. Jedna z największych polskich gwiazd opowiada nam co znaczą dla niej słowa: miłość, wierność, rodzina.

 • Anna Lewandowska chwali się brzuszkiem na kolejnych wakacjach!

  Anna Lewandowska (31 l.) doskonale czuje się w drugiej ciąży i nie ma zamiaru zwalniać tempa. Właśnie zakończyła intensywny obóz sportowy i wybrała się na kolejne już w tym roku wakacje. Właśnie pochwaliła się zdjęciem, na którym prezentuje spory ciążowy brzuszek.

 • Kolejne tajemnice "Na Wspólnej"

  Dolegliwości, niepokój i zaskakująca diagnoza. Maja (Agnieszka Żulewska) jest zdrowa, ale czekają ją kłopoty. Musi podjąć jedną z najtrudniejszych decyzji w swoim życiu.

Zdjęcia na temat: kolejne maleństwo
Wideo na temat: kolejne maleństwo
 • Kolejny rok

  Gerri i Tom są szczęśliwym małżeństwem. Ona jest psychologiem, on - geologiem. Wiosną spędzają czas na swojej działce. Tam odwiedza ich Mary, samotna koleżanka z pracy Gerri. Upija się i zaczyna opłakiwać swoje nieszczęśliwe miłosne życie. Trzydziestoletni syn Gerri i Tomiego - Joe, mimo że wszyscy jego przyjaciele zakładają rodziny, wciąż nie znalazł swojej drugiej połowy. Latem do Londynu przyjeżdża Ken, by spędzić weekend z Gerri i Tomem. Ken jest przyjacielem Toma z czasów ich wspólnego...

 • Eden

  Paul nie widzi świata poza muzyką. Jest młodym paryskim DJ-em, który rozpoczyna karierę w tym samym czasie co duet Daft Punk. Żyje pełną piersią: podróże, kluby, seks, narkotyki i szaleństwa młodości. Jednak to muzyka jest dla Paula wszystkim - jedyną miłością, prawdziwą pasją, sposobem na zabawę, szczęście i spełnienie. Na fali popularności nowego klubowego brzmienia szybko zyskuje rozgłos, a jego życie zmienia się w nieustająca imprezę. Kolejne romanse, kolejne kluby, kolejne próby...

 • Prorok

  Dziewiętnastoletni Malik zostaje skazany na sześć lat więzienia. Nie potrafi czytać ani pisać. Jest zupełnie sam. Chłopak od razu przykuwa uwagę bossa korsykańskiego gangu. Dostaje od niego kolejne misje, dzięki którym zyskuje szacunek wśród innych więźniów. Coraz bardziej świadomy swojej siły Malik nie zawaha się, by sięgnąć po władzę?