• Informacje na temat:

  kolejne serie

Artykuły na temat: kolejne serie
 • "Spiral": Kolejny horror z serii "Piła"

  Do tej pory film, którego zwiastun właśnie został opublikowany w internecie, określany był mianem "niezatytułowanego projektu z serii 'Piła'". Teraz projekt ten, oprócz zwiastuna, zyskał też tytuł. "Spiral" trafi do kin 15 maja tego roku, a w rolach głównych zobaczymy Chrisa Rocka i Samuela L. Jacksona.

 • HBO wstrzymuje prace nad kolejnymi sezonami seriali "Sukcesja" oraz "Barry"

  Pandemia koronawirusa paraliżuje pracę nad trzecimi sezonami dwóch popularnych seriali HBO. O tym, że nowe serie „Sukcesji” oraz „Barry'ego” powstaną, stacja zadecydowała jeszcze w zeszłym roku. Aktualnie prace nad nimi zostały wstrzymane.

 • ​Będzie kolejna część kultowej serii "Martwe zło"

  ..., główną bohaterką filmu Alvareza była kobieta. W najbliższym czasie widzowie mogą spodziewać się kolejnego filmu cyklu "Martwe zło". Taką informacją podzielił się na łamach magazynu "Empire" Bruce...

 • Premiera kolejnego filmu z serii "Halloween" przełożona o rok

  ..."Halloween Kills" to kontynuacja filmu z 2018 roku, który niespodziewanie stał się hitem. Jego reżyser David Gordon Green zignorował większość części popularnej serii horrorów i stworzył bezpośrednią kontynuację oryginalnego filmu Johna Carpentera. Sukces kasowy produkcji Greena sprawił, że ogłoszone zostały dwa kolejne filmy serii: "Halloween Kills" oraz "Halloween Ends". Razem z informacją...

 • Kiedy kolejna "Planeta małp"?

  Reżyser kolejnej odsłony uniwersum "Planety małp" Wes Ball wyjawił, że niedługo powinny rozpocząć się prace nad czwartą częścią tego cyklu. "Ponieważ to w głównej mierze film robiony przy użyciu efektów komputerowych, wkrótce powinniśmy rozpocząć proces wirtualnej produkcji" - mówi. Z powodu pandemii COVID-19 wciąż zamknięta jest większość planów filmowych na całym świecie, co opóźnia produkcje...

 • Kiedy kolejny sezon "Narcos"?

  Już 13 lutego będzie można oglądać nowe odcinki jednego z najpopularniejszych seriali platformy Netflix - "Narcos: Meksyk".

 • Będzie kolejna seria?

  Saga znad rozlewiska cieszy się olbrzymim powodzeniem, a i wpływy z reklam są niemałe. TVP1 myśli już o kolejnej części.

 • Będzie kolejna "Teksańska masakra piłą mechaniczną"

  Leatherface to jeden z najbardziej znanych filmowych psychopatów -ikona slashera, która w masce uszytej z zamordowanych przez siebie ofiar, sieje postrach wśród kolejnych pokoleń nastolatków. Powstało już kilka filmów, których Leatherface był bohaterem. Wkrótce morderca powróci w kolejnej serii filmów.

 • ​Ridley Scott nakręci kolejną część "Obcego"?

  ...". Później mówił o nowym filmie i w 2017 roku premierę miał "Obcy: Przymierze". A teraz? Teraz Scott rozważa kolejne kontynuacje.

 • Powstanie kolejny sequel "Przed wschodem słońca"?

  ...tłem do kolejnego spotkania z Jessem i Celine. "Ale to było było świetne, gdyby kolejny film opowiadał o ich izolacji. Jeśli istnieje jakaś osoba, która potrafi z humorem mówić o tym, co właśnie(...) w temacie pandemii. Akcja czwartej części mogłaby się rozgrywać we Włoszech. Wyobrażam sobie Jesse'ego i Celine śpiewającego razem z tymi ludźmi na balkonach" - mówi Hawke. Do tej pory kolejne...

Zdjęcia na temat: kolejne serie
Wideo na temat: kolejne serie
Dyskusje na temat: kolejne serie