• Informacje na temat:

  kolejne wcielenie

Artykuły na temat: kolejne wcielenie
 • Kolejne wcielenie Tima Robbinsa

  Tim Robbins - znany amerykański aktor, reżyser i producent - wystąpi w filmie według scenariusza napisanego przez Charliego Kaufmanna, autora "Być jak John Malkovich". Jak zapowiadają twórcy, "Human Nature" będzie filmem jeszcze bardziej zwariowanym niż historia o podróży w głąb Johna Malkovicha.

 • The Great Deceiver: Kolejne wcielenie Tomasa Lindberga

  Angielska wytwórnia Peaceville (m.in. My Dying Bride, Akercocke) podpisała kontrakt ze szwedzką grupą The Great Deceiver, dowodzoną przez wokalistę Tomasa Lindberga (dawniej At The Gates, obecnie The Crown i Lock Up) i gitarzystę Kristiana Wahlina (również Diabolique). Debiutancka płyta zespołu, zatytułowana "A Venom Well-Designed", ukaże się latem.

 • Piotr Stramowski w nietypowych wcieleniach

  Piotr Stramowski poprowadził sobotni odcinek SNL Polska i pokazał się widzom z nieznanej dotąd strony. Śpiewał o masturbacji, przywdział hipsterskie wdzianko i stanowił postrach szkolnej stołówki. Aktor dobitnie udowodnił, że nie ma roli, której nie dałby rady! Na scenie muzycznej wystąpiła Julia Pietrucha, zaskakując nie tylko premierowym wykonaniem utworu z nowego albumu, ale również udziałem w jednym ze skeczy...

 • Jej nowe wcielenie!

  ...w teatrze próby do przedstawienia muzycznego, które opowiada, jak powstawał film 'Zakazane piosenki'. Scenografię przygotowuje Allan Starski. A chwilę później ruszają zdjęcia do kolejnego sezonu 'M jak...

 • "Grimsby": Sacha Baron Cohen w kolejnym ekranowym wcieleniu

  Twórca kultowych postaci, które od lat bawią publiczność na całym świecie, powraca. W nowej komedii "Grimsby" Sacha Baron Cohen ("Borat", "Bruno", "Dyktator") wcielił się w postać... angielskiego kibola.

 • Nowe wcielenie Sylwii Gliwy

  Noworoczne zmiany w serialu "Pierwsza miłość" - od stycznia na ekranach telewizorów będziemy mogli oglądać nowe wcielenie Sylwii Gliwy. Popularna aktorka zagra rolę Lucyny Rozen, atrakcyjnej przedstawicielki koncernu farmaceutycznego. Jej pojawienie się to zwiastun nowego wątku miłosnego.

 • Inne wcielenie Borata

  Sacha Baron Cohen, po sukcesie fabularnego "Borata" , zamierza unieśmiertelnić w kinie swoją kolejną telewizyjną kreację: austriackiego dziennikarza mody - geja Bruno.

 • "Tożsamość zdrajcy": Nowe wcielenie Noomi Rapace

  "Tożsamość zdrajcy", najnowszy film reżysera Michaela Apteda ("Świat to za mało"), to thriller, którego fabuła niepokojąco zbliża się do rzeczywistości, w której nie ma tygodnia, byśmy nie słyszeli o kolejnych aktach terroru. W filmie z zagrożeniem mierzy się agentka CIA Alice Racine.

 • Cztery wcielenia Jima Carreya

  Nie kto inny jak Robert Zemeckis ("Kto wrobił królika Rogera?", "Powrót do przyszłości", "Forrest Gump") postanowił po raz kolejny przenieść na ekran słynną, klasyczną "Opowieść wigilijną" Karola Dickensa. Reżyser nie miał wątpliwości, kto powinien zagrać postać Scrooge'a.

 • Wszystkie wcielenia Barona Cohena

  ...artysta stworzył dla kolejnej z brytyjskich kablówek (krótko po tym, jak skończył pracę w "Pump TV"). Występował w nim jako MC Jocelyn Cheadle-Hume, niewykształcony, niezbyt rozgarnięty raper(...) scenariusz adaptowany a sam Cohen odebrał Złotego Globa w kategorii najlepszy aktor w komedii lub musicalu. Brüno Kolejnym wcieleniem Barona Cohena, które podbiło kina był Brüno - gejowska...

Zdjęcia na temat: kolejne wcielenie
Dyskusje na temat: kolejne wcielenie
 • Re: "M jak miłość": Andrzej Młynarczyk żałuje odejścia z serialu?

  Lepiej niech wróci jako kolejne wcielenie w procesie reinkarnacji pod postacią chomika, a Hanka Mostowiak jako pyton który grasuje po Grabinie.

 • Re: ​"Motyw": Jest dziwnie, ale dobrze

  "Mocne sowa". Kolejne wcielenie pojechanych tytułów, jakich używa niemiecka Interia: "Przerwał milczenie", "Już tak nie wygląda", "W sieci zawrzało", "Burza w sieci" „Cały Świat zamarł”, „Juror Szpak płakał jak bóbr”, „Mówiła o tym cała Polska”, „Cały świat żył tylko tym”, "Finał?", „Pokazała córkę (syna, partnera albo dom)”, „Ale wpadka”, "Ostre słowa", "Internauci oburzeni", "Wow!", „Ta sprawa

 • Re: "Lokatorzy": Tacy byli zakochani... Dlaczego im nie wyszło?

  "Cała Polska żyła tym skandalem". Kolejne wcielenie pojechanych tytułów, jakich używa niemiecka Interia: "Przerwał milczenie", "Już tak nie wygląda", "W sieci zawrzało", "Burza w sieci" „Cały Świat zamarł”, „Juror Szpak płakał jak bóbr”, „Mówiła o tym cała Polska”, „Cały świat żył tylko tym”, "Finał?", „Pokazała córkę (syna, partnera albo dom)”, „Ale wpadka”, "Ostre słowa", "Internauci oburzeni

 • Re: "13 posterunek 2": 20 lat od premiery serialu

  "Już tak nie wygląda". Kolejne wcielenie pojechanych tytułów, jakich używa niemiecka Interia: "W sieci zawrzało", "Przerwał milczenie", „Biedroń nabrał wody w usta”, "Burza w sieci", „Cały Świat zamarł”, „Juror Szpak płakał jak bóbr”, „Mówiła o tym cała Polska”, „Cały świat żył tylko tym”, "Finał?", „Pokazała córkę (syna, partnera albo dom)”, „Ale wpadka”, "Ostre słowa", "Internauci oburzeni

 • Re: "Demente criminal": Dzielna Lorena Rojas

  ale w którym moim wcieleniu? Tak ogólnie to już żyję jakieś 420 albo nawet 500. Ciężko mi zliczyć te moje lata bo już kolejne wcielenie przerabiam. Teraz właśnie muszę żyć losem pszczółki. Wcześniej byłam kotkiem. A jeszcze wcześniej byłam tygryskiem. A najwcześniej to podobno byłam sikorką. Nie jeszcze wcześniej to byłam osiołkiem:-)

 • Kolejne wcielenie Anny Muchy

  Aniu z niecierpliwością czskam na serial .;)))))))))))) Nareszcie będzie coś do oglądania. Pozdrawiam .;)))))))))))) han.

 • Re: Kolejne wcielenie Anny Muchy

  ANIA MUCHA JEST NAJLEPSZĄ AKTORKĄ .GRAŁA U WAJDY

 • Re: Kolejne wcielenie Anny Muchy

  serial będzie super

 • Re: Kolejne wcielenie Anny Muchy

  ANIA mucha i ten serial będzie hitem. grała muszka u Spilberga

 • Re: Kolejne wcielenie Anny Muchy

  Myślę, ze to będzie dobry serial. Obsada jest też świetna. Więc czekam na film. Chętnie go obejrzę.