• Informacje na temat:

  kolejny kinowy

Artykuły na temat: kolejny kinowy
 • "Usta Usta": Sensacja! Wraca kolejny serial TVN. W obsadzie Paweł Wilczak

  Rola Adama Dawidzkiego w serialu "Usta Usta" była kolejnym (po Marku Zbieciu z "Na dobre i na złe", Tomku w "Kasi i Tomku" i Romanie w "Facetach do wzięcia") serialowym wcieleniem Pawła Wilczaka(...) role. W ciągu ostatniej dekady zdecydował się zagrać w jedynie w dwóch serialach (Jacka Lisowskiego w "Regułach gry" i Andrzeja Brejdela w "Ultraviolecie") oraz zaledwie trzech filmach kinowych...

 • Powstanie kinowy film inspirowany płytą Kasi Stankiewicz

  Najnowsza płyta Kasi Stankiewicz stała się inspiracją nie tylko dla malarzy i rzeźbiarzy, lecz także twórców filmowych. Na podstawie piosenek z albumu "Lucy and the Loop" nakręcony zostanie film, składający się z dziesięciu odrębnych etiud. W pracy przy projekcie wezmą udział m. in. Jacek Borcuch i Grzegorz Zgliński.

 • "RED" - kolejny serial na podstawie filmu?

  Stacja NBC planuje zrealizować serial na podstawie filmu "RED", kinowego hitu z 2010 roku.

 • Rihanna kolejną dziewczyną Bonda?!

  Gwiazda muzyki pop Rihanna pojawi się prawdopodobnie w kolejnym filmie o Jamesie Bondzie. Czy piękność z Barbadosu zagra dziewczynę Agenta Jej Królewskiej Mości?

 • "Gra o tron" z kolejnym rekordem! Będą kolejne sezony

  Wyemitowany w USA w ubiegłą niedzielę, 6 kwietnia, premierowy odcinek czwartego sezonu "Gry o tron" pobił swój własny rekord oglądalności. Pierwszy odcinek obejrzało na żywo aż 6,6 miliona widzów, podczas gdy finał poprzedniej serii zgromadził przed telewizorami publiczność liczącą 5,4 miliona, zaś jej rozpoczęcie - "zaledwie" 4,4 miliona.

 • "Ida" z kolejną prestiżową nagrodą!

  Kolejna nagroda dla "Idy"! Film w reżyserii Pawła Pawlikowskiego otrzymał w sobotę, 7 lutego, podczas uroczystej gali w Madrycie, prestiżową hiszpańską nagrodę Goya w kategorii najlepszy film europejski.

 • Będą kinowe wersje

  Ekipa serialu "Glee" zgodziła się na udział w ewentualnych kinowych wersjach telewizyjnej produkcji stacji Fox - poinformował serwis HollywoodLife.com, dodając, że w planach są aż trzy filmy serii.

 • Powstanie kolejny "Indiana Jones"!

  Kathleen Kennedy, prezes wytwórni Lucasfilm potwierdziła, że powstanie kolejny film z serii "Indiana Jones". W produkcji oczywiście zobaczymy 72-letniego Harrisona Forda. Kogo jeszcze?

 • Disney+: Powstanie serial na podstawie filmu "Skarb narodów"

  Ten film przygodowy z Nicolasem Cage’m w roli głównej był jednym z największych hitów kinowych 2004 roku. Trzy lata poźniej powstała jego kontynuacja, ale to nie koniec tej serii, aktualnie trwają bowiem prace nie tylko nad kolejną częścią filmu. Jednocześnie powstaje też serial telewizyjny, który przygotowuje platforma Disney+.

 • Angelina Jolie wyreżyseruje kolejny film

  Angelina Jolie pracuje nad kolejnym filmem. Jak podają źródła, aktorka zgodziła się wyreżyserować biografię Richarda Leakeya, który walczył o życie słoni w Afryce.

Zdjęcia na temat: kolejny kinowy
Wideo na temat: kolejny kinowy
 • Powstanie kinowy film inspirowany płytą Kasi Stankiewicz

  Najnowsza płyta Kasi Stankiewicz stała się inspiracją nie tylko dla malarzy i rzeźbiarzy, lecz także twórców filmowych. Na podstawie piosenek z albumu „Lucy and the Loop” nakręcony zostanie film, składający się z dziesięciu odrębnych etiud. W pracy przy projekcie wezmą udział m. in. Jacek Borcuch i Grzegorz Zgliński. Katarzyna Stankiewicz ma nadzieję, że film trafi do dystrybucji kinowej. Wokalistka przygotowuje się także do promującego krążek koncertu w warszawskiej Stodole. „Lucy and...

 • „Na dobre i na złe”: Michał Żebrowski nie żałuje decyzji o dołączeniu do obsady serialu

  Michał Żebrowski był u szczytu popularności, gdy zdecydował się dołączyć do obsady serialu „Na dobre i na złe”. Miał wówczas na koncie role w takich kinowych hitach jak „Ogniem i mieczem”, „Kto nigdy nie żył...”, „Pręgi”, oraz „Pan Tadeusz”. W postać profesora Andrzeja Falkowicza, chirurga ze szpitala w Leśnej Górze, aktor po raz pierwszy wcielił się w 2011 roku, choć wcześniej wielokrotnie

 • "Klan": Aktorstwo to było jej pragnienie

  - Aktorsko dużo jeszcze przede mną – zapowiada Edyta Herbuś. Obecnie można ją oglądać między innymi w spektaklu „Przygoda z ogrodnikiem” w reżyserii Mirosława Połatyńskiego w Teatrze IMKA, a wkrótce w nowym serialu. Szczegółów na razie nie może jeszcze zdradzać. – Niedawno odbyła się premiera nowej sztuki z moim udziałem – „Przygoda z ogrodnikiem”. Jest to farsa, bardzo zabawna sztuka, przy której publiczność świetnie się bawi. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie jak najwięcej osób...

Dyskusje na temat: kolejny kinowy