• Informacje na temat:

  kolejny ranking

Artykuły na temat: kolejny ranking
 • "Usta Usta": Sensacja! Wraca kolejny serial TVN. W obsadzie Paweł Wilczak

  Rola Adama Dawidzkiego w serialu "Usta Usta" była kolejnym (po Marku Zbieciu z "Na dobre i na złe", Tomku w "Kasi i Tomku" i Romanie w "Facetach do wzięcia") serialowym wcieleniem Pawła Wilczaka(...)" - mówił Miszczak, podkreślając, że po wpadce z "Klubem Samotnych Dziewic", pokłada w "Ustach..." ogromne nadzieje. "Usta Usta" cieszyły się wielką popularnością, a w rankingach najlepszych polskich...

 • 50 najlepszych utworów 2014 roku

  Po 10 latach od śmierci Johnny'ego Casha jego syn znalazł w przepastnych archiwach prawdziwą perłę - utwór "She Used To Love Me a Lot" z lat 80. Kompozycja ta została wydana jako singel dopiero teraz, w 2014 roku. Zobaczcie, jakie jeszcze piosenki wybraliśmy do naszego podsumowania.

 • Królowie prasy plotkarskiej

  Życie kolejny raz udowodniło, że pisze ciekawsze scenariusze, niż niejeden autor. Oto nasz subiektywny ranking serialowych ulubieńców, którzy dostarczyli nam nie mniejszych emocji również poza szklanym ekranem.

 • Marta Ścisłowicz: Lubię, gdy dużo się dzieje!

  Jeśli chcielibyśmy zrobić ranking najbardziej zapracowanych aktorek, Marta Ścisłowicz znalazłaby się w jego czołówce. Gwiazda występuje w aż 4 serialach. Trwają też zdjęcia do kolejnej produkcji z jej udziałem.

 • Nieoficjalny ranking wygranych "Tańca..."

  Gazeta "Fakt" dotarła do nieoficjalnego rankingu show. Spekuluje się, że o główną nagrodę zawalczą Tomasz Kammel (36 l.), Justyna Steczkowska (35 l.), oraz Daria Widawska (30 l.). Zadecydują i tak widzowie wysyłając sms-y, jednak za kulisami zdecydowanym faworytem jest Kammel. Jak twierdzą życzliwe głosy w zwycięstwie pomóc mu może ogromna popularność oraz niewątpliwy urok osobisty. To, że...

 • Beyonce najlepiej zarabiającą kobietą w muzyce

  Magazyn "Forbes" opublikował ranking najlepiej zarabiających kobiet w muzycznym show-biznesie w 2014 roku. Na czele znalazła się Beyonce.

 • Ile gwiazdy zarabiają na reklamach?! (zobacz ranking!)

  Gazeta "Fakt" publikuje ranking 10 gwiazd polskiego show biznesu, które udzieliły swojego wizerunku w reklamach najróżniejszych produktów, począwszy od kolorowych magazynów, przez stacje radio we(...) zarobił 800 tyś zł. Na kolejnych miejscach znaleźli się: 1.Marek Kondrat - 1 mln zł (reklama banku) 2.Michał Wiśniewski - 800 tys. zł (reklama sieci sklepów) 3.Agnieszka Dygant - 650 tys. zł...

 • Chris Hemsworth najseksowniejszy

  Chris Hemsworth, australijski aktor, znany m.in. z tytułowej roli w filmie "Thor", został uznany za "najseksowniejszego mężczyznę świata" 2014 roku. Magazyn "People", który przygotowuje ranking, ogłosił listę 19 listopada.

 • Szkoła

  Przemek, Grzegorz i Sebastian postanawiają zrobić internetowy ranking nauczycieli. By wzbudzić zainteresowanie uczniów, obiecują, że wyleją wiadro brudnej...

 • Alan Rickman na Camerimage

  Brytyjski aktor Alan Rickman, który gości na festiwalu Camerimage w Bydgoszczy, opowiada o swoim filmie "A Little Chaos", przyjaźni z Polakami i fascynacji polską kuchnią. Artysta jest kolejnym laureatem nagrody im. Krzysztofa Kieślowskiego.

Wideo na temat: kolejny ranking
 • Kolejny rok

  Gerri i Tom są szczęśliwym małżeństwem. Ona jest psychologiem, on - geologiem. Wiosną spędzają czas na swojej działce. Tam odwiedza ich Mary, samotna koleżanka z pracy Gerri. Upija się i zaczyna opłakiwać swoje nieszczęśliwe miłosne życie. Trzydziestoletni syn Gerri i Tomiego - Joe, mimo że wszyscy jego przyjaciele zakładają rodziny, wciąż nie znalazł swojej drugiej połowy. Latem do Londynu przyjeżdża Ken, by spędzić weekend z Gerri i Tomem. Ken jest przyjacielem Toma z czasów ich wspólnego...

 • Wielki Gatsby

  Baz Luhrmann postanowił zmierzyć się z legendą. Twórca "Australii" i "Moulin Rouge" postanowił po raz kolejny przenieść na duży ekran powieść Francisa Scotta Fitzgeralda "Wielki Gatsby". Główne role grają Leonardo DiCaprio, Carey Mulligan i Tobey Maguire.

 • Mission: Impossible. Rogue Nation

  Ethan Hunt (Tom Cruise), agent elitarnej rządowej jednostki Impossible Missions Force, po raz kolejny udowodni, że nie ma dla niego misji niemożliwej. Cztery pierwsze części przebojowej serii zarobiły ponad dwa miliardy dolarów.