• Informacje na temat:

  kolejny skandal dody

Artykuły na temat: kolejny skandal dody
 • Doda ostro skrytykowała show Edyty Górniak! Ale afera!

  Nie jest tajemnicą, że Doda i Edyta Górniak nie darzą się wzajemną sympatią. Obie artystki mają za sobą kilka poważnych konfliktów.  Wszystko wskazuje na to, że niedługo wybuchnie kolejny skandal(...) Doda.   Wgląda na to, że po tych słowach konflikt między Edytą a Dodą wybuchnie na nowo. Zgadzacie się ze słowami Dody? *** Zobacz więcej materiałów wideo:

 • Papierem toaletowym w Dodę!

  Kolejny skandal w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie"!

 • Doda (32 l.) przyłapana została przez paparazzich pod jedną z knajpek ze zdrową żywnością. Celebrytka przyjechała swoim nowym cackiem za 2 mln złotych, które sprawiła sobie po rozstaniu z Emilem Haidarem. Wiedzieliście, że na skandalach można tyle zarobić?

 • Doda: Reklamodawcy nie chcą jej płacić?

  Gwiazda pop Dorota 'Doda' Rabczewska zgodziła się na znacząca obniżkę wynagrodzenia za udział w kampanii reklamowej.

 • Doda i jej wszyscy faceci! Który do niej pasował najlepiej?

  Stało się. Jedna z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu dała się usidlić i w sobotę 14 kwietnia 2018 roku, powiedziała sakramentalne „tak” swojemu wybrankowi. Lecz przed nim w życiu Dody (24 l.) było jeszcze wielu mężczyzn. Dziś postanowiliśmy przypomnieć ich wszystkich!

 • Doda został pobita czy sama zaatakowała? Mieszko z Grupy operacyjnej przedstawia inną wersję czwartkowych (4 października) zdarzeń w windzie wrocławskiego Hotelu Orbis.

 • Doda zaprasza Vegę do kina na nowego "Pitbulla"!

  Kilka tygodni temu w świecie filmowym wybuchł spory skandal związany z nową częścią hitowego "Pitbulla".  Wtedy to reżyser tego filmu, Patryk Vega oznajmił w specjalnym oświadczeniu, że odchodzi(...) się spotyka.  Producenci szybko zdementowali jednak te doniesienia i w oświadczeniu zapewnili, że Vega nie miał nic przeciwko obsadzeniu Dody w jednej z ról, a jej udział w nowym "Pitbullu" umotywowany...

 • Doda "jedzie" na skandalach?

  Kolejna gazeta zwiastuje koniec kariery popularnej piosenkarki.

 • Mijający rok 2014 obfitował w nie mniej skandali i wybryków gwiazd niż lata ubiegłe. Sprawdźcie, o kim było głośno i dlaczego.

 • Tron Dody na śmietniku

  Gwiazdy już nie zatańczą na lodowej tafli. Mimo, że TVP2 jest zadowolona z wyników oglądalności, nie chce narażać się na krytykę.

Wideo na temat: kolejny skandal dody
 • Kolejny rok

  Gerri i Tom są szczęśliwym małżeństwem. Ona jest psychologiem, on - geologiem. Wiosną spędzają czas na swojej działce. Tam odwiedza ich Mary, samotna koleżanka z pracy Gerri. Upija się i zaczyna opłakiwać swoje nieszczęśliwe miłosne życie. Trzydziestoletni syn Gerri i Tomiego - Joe, mimo że wszyscy jego przyjaciele zakładają rodziny, wciąż nie znalazł swojej drugiej połowy. Latem do Londynu przyjeżdża Ken, by spędzić weekend z Gerri i Tomem. Ken jest przyjacielem Toma z czasów ich wspólnego...

 • Prawdziwa historia króla skandali

  Nowy film Michaela Winterbottoma z Anną Friel, Imogen Poots i Stevem Cooganem w rolach głównych.

 • Melancholia

  Kolejny po głośnym, prowokacyjnym Antychryście film Larsa von Triera. Tym razem autor Przełamując fale i Tańcząc w ciemnościach pragnie zrealizować bardzo osobiste, psychologiczne kino katastroficzne i piękny film o końcu świata. Głównymi bohaterkami Melancholii są dwie siostry grane przez Kirsten Dunst i Charlotte Gainsbourg. Młodsza wychodzi właśnie za mąż, gdy okazuje się, że do Ziemi niebezpiecznie zbliża się inna planeta, grożąc końcem świata. Przyszłego męża zagra Alexander Skarsg?rd,...