• Informacje na temat:

  kolejny spotkała

Artykuły na temat: kolejny spotkała
 • Kiedy kolejna "Planeta małp"?

  ...kinowych hitów. Po jej zakończeniu, cykl próbował wskrzesić Tim Burton, ale jego wersja nie spotkała się z uznaniem ani widzów, ani krytyków. Udało się to dopiero Rupertowi Wyattowi i jego "Genezie planety małp" z 2011 roku. Ten film zapoczątkował trylogię, której dwie następne części wyreżyserował Matt Reeves. Gdy po jej zakończeniu pojawiła się informacja, że kolejny film z tego cyklu nakręci Wes Ball...

 • Kolejny skandaliczny wywiad dziennikarza "Vivy!"

  Dzień po aferze wywołanej publikacją wywiadu, jaki dziennikarz Roman Praszyński przeprowadził z odtwórczynią głównej roli w filmie "365 dni", aktorką Anną Maria Sieklucką, pisarka Joanna Jędrusik poskarżyła się na kolejny incydent z dziennikarzem magazynu "Viva!".

 • "Rolnik szuka żony": Świąteczne spotkanie! Kolejne dziecko w rolnikowej rodzinie!

  Nie wszyscy bohaterowie szóstej edycji pojawiali się na tradycyjnym świątecznym spotkaniu. Kogo zabrakło? Widzowie obejrzeli specjalny odcinek programu "Rolnik szuka żony" w Boże Narodzenie, 25 grudnia wieczorem w TVP1. Było kilka niespodzianek!

 • "Big Brother": Kolejny uczestnik wydalony z programu

  Łukasza. Wszystkich mieszkańców domu Wielkiego Brata spotkała kara, którą było zabranie mięsa. Jednak taka interwencja nie spodobała się widzom. Wielki Brat zadecydował, że w tej sytuacji Kuba Pyśk...

 • Kolejna ekranizacja kultowej "Carrie"

  Słynne dzieło Stephena Kinga doczekało się już filmowych adaptacji, ale teraz powróci na ekrany w nowej formie. Na podstawie książki "Carrie" powstanie serial telewizyjny. Wyprodukują go wspólnie stacje FX i MGM, które od lat z powodzeniem tworzą serialową wersję filmu "Fargo".

 • "Rolnik szuka żony": Spotkały się mimo epidemii koronawirusa

  Diana i Natalia poznały się na planie szóstej edycji programu: "Rolnik szuka żony". Panie przyjaźnią się do dziś, a fotografie ze spotkań chętnie wrzucają do sieci. Tak było i tym razem, jednak ich wspólna fotografia podzieliła internautów...

 • Denzel Washington i Julia Roberts: Spotkanie po 30 latach

  W 1993 roku na ekrany kin trafił oparty na motywach książki Johna Grishama thriller "Raport Pelikana". Główne role zagrali w nim Julia Roberts i Denzel Washington. Teraz, blisko trzydzieści lat później, oboje po raz kolejny spotkają się na ekranie. Zagrają główne role w zakupionym właśnie przez Netflix filmie "Leave The World Behind".

 • Festiwal Kino na Granicy: Spotkanie 1 maja w Cieszynie

  Aby oficjalnie rozpocząć majówkę, organizatorzy festiwalu Kino na Granicy spotkają się 1 maja nad Olzą, przy przejściu granicznym między Polską a Czechami. Będzie to symbolicznie uczczenie 22. edycji Kina na Granicy, która tego dnia miała się rozpocząć.

 • Kolejne gwiazdy muzyki zakażone koronawirusem

  Wokalista Prince Royce oraz perkusista Mikkey Dee to kolejni muzycy, którzy zostali zakażeni koronawirusem. Pozytywny wynik testu ma również była żona Travisa Barkera, modelka Shanna Moakler.

 • ​"Big Brother": Uczestnicy w szoku. Kolejny powrót do programu

  W środę, 29 maja, uczestników "Big Brothera" spotkała niemała niespodzianka. W domu Wielkiego Brata pojawił się bowiem gość. Odwiedziny osób z zewnątrz nie są dla domowników codziennością, więc wszyscy byli mocno zaskoczeni. Na początku nie do końca wiedzieli, co się dzieje. Potem jednak zorientowali się, że do domu Wielkiego Brata ponownie weszła Kasia. Co na to uczestnicy?

Zdjęcia na temat: kolejny spotkała
Wideo na temat: kolejny spotkała
 • Szapołowska popłakała się. Usłyszała to na spotkaniu autorskim!

  Jestem w epoce zapomnianych już aktorów, ale ja się nie dam – mówi Grażyna Szapołowska. Zamierza stanąć po drugiej stronie kamery i w przyszłym sezonie zająć się reżyserią opery. Pisze również kolejną książkę – będzie to kryminał z akcją osadzoną w Monte Carlo. Gwiazda wciąż jest zapraszana na spotkania autorskie, najczęściej organizowane w lokalnych bibliotekach. Podkreśla, że frekwencja zawsze dopisuje, a fani chętnie rozmawiają o napisanych przez nią książkach. Na jednym z ostatnich...

 • Kolejny zwiastun nowego "Z Archiwum X"!

  "Z Archiwum X" wraca na ekrany już 24 stycznia 2016. Odcinek zatytułowany "My Struggle" ("Moja walka") opowiadać będzie o spotkaniu głównych bohaterów po latach i ich wspólną pracą nad kolejną sprawą związaną z... tajemniczym porwaniem przez kosmitów!

 • "Na dobre i na złe": Pierwsze spotkanie Julki z ojcem!

  kolejnym odcinku – numer 624 - Julka Burska spotka się z mężczyzną, który wyzna, że jest jej biologicznym ojcem. A y zapraszamy z tej okazji na scenę przedpremierową – której bohaterem jest właśnie Ryszard Grec (w tej roli Sławomir Orzechowski)!

Dyskusje na temat: kolejny spotkała
 • Re: Gwiazdy na plaży na koniec wakacji

  A i owszem, ja bym się chętnie spotkała, zawsze to lepsze niż kolejny dzień na słuchaniu o jakiś meczach ligowych i innych bzdetach, które wypluwa z siebie z mój mąż, myśląc że to kogoś interesuje, bleeee.

 • Re: "Korona królów": Pasja, walka i namiętności

  Ciekawe, że żadna z "produkcji" TVN/Polsatu, o "rzyci Maryni" dla "kucharek i dozorców", nie spotkała się z taką ilością hejtu i komentarzy jak ta telenowela. Jeśli chodzi o kwestie aktorskie(...) super-produkcja historyczna. Scenariusz opiera się na historycznych przesłankach i dobrze odzwierciedla aktualną wiedzę na temat życia w tamtych czasach. Co najważniejsze, nie jest to kolejny badziew

 • Re: Zdaniem czytelników: Słodko-gorzki start

  w ostatnim odcinku (s04.03) gdy spotkała Eve w sklepie a potem razem z Bassem na NY fashion week , nie wytrzyma długo nie planując jakiejś intrygi eliminującej Evy... z resztą to też jest(...) serial skończy ..ale co się będzie dzialo po drodze wymyslamy na bierząco " Kolejny odcinek zapowiada się wyśmienicie. pozdrawiam wszystkich miłośników. xoxo