• Informacje na temat:

  kolejny związała

Artykuły na temat: kolejny związała
 • Anna Szczepaniak związała się z żonatym. Skończyło się samobójstwem!

  .... Przyczyną zgonu był tętniak mózgu. Anna nie potrafiła się z tym pogodzić. Jej świat przestał istnieć wraz z odejściem ukochanego mężczyzny. Wtedy przyszedł kolejny cios. Lekarze zdiagnozowali u niej...

 • Katy Perry: Wyszarpany sukces córki pastora

  Amerykańska wokalistka Katy Perry, która zawita dziś (24 lutego) do Kraków Areny, zanim zaczęła ścigać się rekordami Michaela Jacksona, zaliczyła całą serię upokarzających niepowodzeń.

 • Kate Hudson związała się ze znanym tancerzem!

  Kate Hudson (36 l.) szybko się pocieszyła po rozstaniu z narzeczonym!

 • Tauron Nowa Muzyka 2015: Poznaliśmy pierwsze gwiazdy festiwalu

  Autechre, Ghostpoet, The Juan MacLean oraz Fatima to część wykonawców, którzy wystąpią na jubileuszowej, dziesiątej edycji Tauron Nowa Muzyka.

 • Hanna Śleszyńska i jej ukochany świętują kolejną rocznicę!

  Przed Hanną Śleszyńską i jej ukochanym piękne chwile. Para wybiera się na wyjątkowy urlop, podczas którego chcą uczcić kolejny rok bycia razem.

 • Kalina Jędrusik: Kobieta samotna

  Artystka, prowokatorka, skandalistka. Niezaprzeczalny symbol seksu lat 60. Dziś Kalina Jędrusik obchodziłaby 85 urodziny.

 • Leticia Calderón z telenoweli "Esmeralda" przyjęła wiele ciosów. Nadszedł kolejny

  ...z kolejnym ciosem. Okazało się, że jej mąż romansuje z aktorką Yadhirą Carrillo.  - Jako kobieta oczywiście płakałam, cierpiałam, nie mogę wam powiedzieć, że to była miła wiadomość. Miałam inną wizję(...). Odpierała oskarżenia, które podrzucała prasie nowa partnerka Juana, że związała się z prawnikiem wyłącznie przez wzgląd na jego pieniądze.  - Nigdy nie byłam z nim z powodu pieniędzy. To on mieszkał...

 • Partner Bobbi Kristiny nie chce jej zobaczyć?

  Dość zaskakujące oświadczenie ze strony przedstawiciela Bobby'ego Browna w sprawie Nicka Gordona, partnera jego córki Bobbi Kristina. Podobno Gordon odrzucił propozycje złożenia wizyty w szpitalu, gdzie w śpiączce przebywa jego ukochana.

 • Monika Zamachowska ma kolejny problem! Tym razem chodzi o córkę!

  ...jednym dachem mieszka z nią nie ukochany tata, ale nowy mąż mamy" – zdradza "Na Żywo" osoba z otoczenia gwiazdy. Chociaż od czasu, gdy Monika związała się ze Zbigniewem Zamachowskim (55 l.) minęło już(...) w pracy, problemy zdrowotne byłego męża. Chciałaby nareszcie zaznać trochę radości" – dodaje. Gdy prezenterka związała się z Zamachowskim, bardzo chciała stworzyć szczęśliwą, patchworkową rodzinę. Długo...

 • Emily Ratajkowski prowokuje na Instagramie

  Jeśli jeszcze nie dodaliście do obserwowanych konta Emily Ratajkowski na Instagramie, najwyższa pora, by zdecydować się "śledzić" modelkę i aktorkę. W kwietniu 23-latka zaprezentowała fanom już kilka seksownych ujęć.

Zdjęcia na temat: kolejny związała
Dyskusje na temat: kolejny związała
 • Re: Serialowi aktorzy zmagają się z ciężkimi chorobami

  ściągnie rodzinę do stolicy. Wprawdzie wybuch stanu wojennego skutecznie pokrzyżował te plany, to na horyzoncie pojawił się kolejny problem. Związkowi szkodził również nastoletni syn Raksy, 14-letni(...) Raksa dowiedziała się o kolejnych podbojach, nie wytrzymała. Linda wylądował na bruku......Co działo się potem? Linda szybko się otrząsnął i znalazł pocieszenie w ramionach Moniki Jaruzelskiej. Za to