• Informacje na temat:

  kolekcja broni

Artykuły na temat: kolekcja broni
 • Kolekcja Stanleya Kubricka na DVD

  Prestiżowa kolekcja DVD wyjątkowych arcydzieł filmowych Stanleya Kubricka obejmuje siedem filmów: "Mechaniczna pomarańcza", "Lśnienie", "Barry Lyndon", "Full Metal Jacket", "2001: Odyseja kosmiczna(...). Kolekcja ukazuje się nakładem Galapagos Films. "Lolita" (1962) Tytułowa Lolita, to 15-letnia dziewczyna (Sue Lyon), która skutecznie uwodzi profesora Huberta (James Mason), dużo starszego od siebie...

 • "Star Wars Trilogy": Polskie wydanie

  Klasyczne "Gwiezdne wojny" po raz pierwszy na DVD! 4-dyskowe wydanie "Star Wars Trilogy" zawiera wszystkie trzy klasyczne filmy - "Gwiezdne wojny" , "Imperium kontratakuje" i "Powrót Jedi" (odświeżone i poddane obróbce cyfrowej z nową ścieżką dźwiękową 5.1 Surround EX) oraz dysk bonusowy, z ponad czterema godzinami dodatków. Kolekcja debiutuje na rynku 21 września.

 • Aaron Carter wyszedł ze szpitala. Kolejne problemy gwiazdora!

  Ostatnie dni Aarona Cartera nie należą do najłatwiejszych. Po wyjściu ze szpitala Carter stawił się przed sądem, który zadecydował, że przez najbliższy rok muzyk nie będzie mógł kupić broni oraz otrzymał zakaz zbliżania się do swojej siostry Angel i jej męża Coreya Conrada.

 • "Seksmisja" 25 lat później

  ..."Na ten moment czekałyśmy 25 lat, długie 25 lat. Drogie siostry pamiętajcie mężczyzn nie było, nie ma i nie ma potrzeby. Liga broni, liga radzi, liga nigdy was nie zdradzi" - tymi słowami 9 października 2009 roku, w podziemiach Kopalni Soli w Wieliczce rozpoczęły się obchody 25-lecia kultowej komedii "Seksmisja".

 • Fantastyczne QDVD

  ...towarzysz broni Andrew jest winien jego śmierci w Wietnamie. Dawny konflikt wybucha z nową mocą.

 • "Będziesz wymiatać w tym filmie!"

  Lindsay Lohan w najnowszym filmie Roberta Rodrigueza "Maczeta" wciela się w postać April, córki wpływowego biznesmena, która niespodziewanie przywdziewa kostium zakonnicy i zaczyna władać bronią palną. "Właściwie po to chodzę do kina - uciekam przed tym, co dzieje się na świecie, znajduję ludzi, z którymi mogę się utożsamiać i przez dwie godziny staję się kimś innym" - twierdzi aktorka.

 • Peter Weir w Sieci

  ...zamieszczona w Internecie dziwna kolekcja materiałów filmowych. Film powstanie w oparciu o powieść autorstwa Williama Gibsona ( "Johnny Mnemonic" ). Na razie nie wiadomo, kiedy padnie pierwszy klaps na(...) oślepiających niemieckich pilotów w okolicach Kanału Sueskiego, kamuflaż ciężkiej broni Brytyjczyków, a także makiety, dzięki którym ich siły wydawały się potężniejsze.

 • Aaron Carter po raz pierwszy zostanie ojcem. Upadły gwiazdor oficjalnie potwierdza ciążę Melanie Martin

  ..., depresję maniakalną oraz lęki). Już wtedy sąd zdecydował, że wokalista musi sprzedać swoją kolekcję karabinów i pistoletów. W listopadzie tymczasowy zakaz posiadania broni dla celebryty został rozszerzony...

 • Lee podobno pozbył się nawet swojej pokaźnej kolekcji broni. "Mam ogród w stylu japońskim, rybki w stawie, które uwielbiam. Czy może być coś piękniejszego?" - pyta uduchowiony Tommy Lee.

 • "Gnomy rozrabiają": Stuhr, Lubaszenko i Górski w polskim dubbingu

  ...do nowego miasta. Wszystko jest dla niej nowe - dom, miasto, szkoła i znajomi. Stary budynek, w którym razem zamieszkają wydaje się skrywać wiele tajemnic. Jedną z nich jest osobliwa kolekcja krasnali ogrodowych. Pewnego dnia małe figurki ożywają! Okazuje się, że skrzaty są tak naprawdę legendarnymi strażnikami, którzy od wieków bronią świata przed żarłocznymi istotami z innych wymiarów. Dzielna...

Zdjęcia na temat: kolekcja broni