• Informacje na temat:

  kolekcja mebli

Artykuły na temat: kolekcja mebli
 • Meble od Spice Girls

  Członkinie grupy Spice Girls dostaną po 2 miliony dolarów za... zaprojektowanie mebli.

 • Piotr Polk: Bez asystenta

  Nie korzystam z pomocy asystenta i ogarniam wszystkie sprawy osobiście - oświadcza Piotr Polk, znany z roli policjanta Możejki w serialu "Ojciec Mateusz". Nie wszyscy wiedzą, że w wolnych chwilach aktor zajmuje się - z powodzeniem - projektowaniem mebli.

 • Laura Łącz: Dom pełen zabytków

  W każdy przedmiot, który kupiłam i postawiłam w moim mieszkaniu, włożyłam dużo serca - podkreśla Laura Łącz. Dom aktorki pełen jest zabytkowych mebli i cennych dzieł sztuki, które sama odrestaurowuje. Artystka podkreśla, że wytworny i pałacowy styl dodaje wnętrzom nie tylko charakteru, lecz także aury tajemniczości.

 • Wielkie porządki Eltona Johna

  Już niebawem będzie można wejść w posiadanie znacznej części wyposażenia londyńskiej posiadłości Eltona Johna. Angielski wokalista chce sprzedać meble, obrazy i wiele innych przedmiotów, pochodzących z jego domu w dzielnicy Holland Park.

 • Pośród autentycznych obrazów

  Nowy film Giuseppe Tornatore - "Koneser" trafi 2 sierpnia na ekrany polskich kin. Geoffrey Rush gra w nim Virgila Oldmana - znawcę dzieł sztuki. Pewnego dnia zgłasza się do niego młoda kobieta z prośbą o wycenę mebli i obrazów. Problem w tym, że cierpi ona na niezwykłą chorobę.

 • Nie żyje Maciej Putowski, mistrz rekonstrukcji historycznych

  Maciej Putowski, scenograf i dekorator wnętrz, wieloletni członek Stowarzyszenia Filmowców Polskich, zmarł 29 stycznia 2020 roku w Warszawie. Miał 83 lata. Był twórcą wysoko cenionych dekoracji wnętrz w filmach wskrzeszających minione epoki. Współpracował z wybitnymi reżyserami: Wojciechem Jerzym Hasem, Stanisławem Lenartowiczem, Januszem Majewskim, Andrzejem Wajdą, Krzysztofem Zanussim. W 2017 roku otrzymał Nagrodę SFP za wybitne osiągnięcia artystyczne.

 • Dom Bergmana sprzedany

  Były dom Ingmara Bergmana na wyspie Farö został nabyty przez norweskiego multimilionera i kolekcjonera Hansa Gude Gudesena, który zamierza utworzyć w tym miejscu centrum kulturalne.

 • Armani na planie filmowym

  Włoski projektant mody Giorgio Armani jest jednym z ojców nowego hollywoodzkiego projektu "Paranoja". Na planie zdjęciowym thrillera odpowiadał nie tylko za garderobę, ale również za wystrój wnętrz.

 • Sofia Vergara: Otwarta na łóżkowe eksperymenty

  CoverGirl i Diet Pepsi, którą reklamuje wraz z Davidem Beckhamem. Jesienią tego roku aktorka wprowadzi na rynek własną kolekcję mebli pod nazwą Sofia Vergara Collection. Niebotyczne zarobki i status...

 • Sofía Vergara apetyczna jak nigdy!

  ...reklamuje wraz z Davidem Beckhamem. Jesienią tego roku aktorka wprowadzi na rynek własną kolekcję mebli pod nazwą Sofia Vergara Collection. Carl Casper (Favreau) jest szefem kuchni renomowanej restauracji...

Zdjęcia na temat: kolekcja mebli