• Informacje na temat:

  kolekcja victoria beckham

Artykuły na temat: kolekcja victoria beckham
 • Szpiegowana Victoria Beckham?

  W Wielkiej Brytanii szerzy się epidemia kradzieży ubrań należących do sławnych osób. Niedawno muzycy grupy U2 oskarżyli swoją byłą stylistkę o zabór kapelusza i spodni należących do Bono. Z poważniejszym problemem zetknęła się Victoria Beckham. Projekty jej nowej kolekcji ubrań odzieżowej firmy Rock & Republic zostały skradzione, a podejrzenia padają na konkurencję ze świata mody.

 • Victoria Beckham szuka domu

  Po ogłoszeniu, że David Beckham podpisał rekordowy kontrakt z drużyną LA Galaxy, do gry weszła jego żona Victoria. Była wokalistka Spice Girls rozpoczęła poszukiwania posiadłości dla całej rodziny.

 • Victoria Beckham i scjentologia

  Czyżby Victoria Beckham dołączyła do takich gwiazd jak Tom Cruise i jego narzeczona Katie Holmes, czy John Travolta? Wymienieni są aktywnymi wyznawcami scjentologii, a niedawno byłą wokalistkę Spice Girls przyuważono z książką opartą na pracach założyciela Kościoła Scjentologicznego.

 • Piękniejsza? Na pewno mądrzejsza

  Dlaczego Beckhamowie odnieśli tak wielki sukces? Dzięki Victorii! Bo w tym związku "piękniejszą" połówką jest David, a "mądrzejszą" właśnie ona.

 • Ubierze amerykańskich Idoli?

  Sędziowski debiut w "Idolu" Victorii Beckham mógł spotkać się z mieszanymi reakcjami, jednak wygląda na to, że Victoria może pełnić nową rolę w amerykańskiej edycji programu.

 • Nowa jurorka w "Idolu"

  Victoria Beckham, na prośbę Simona Cowella, zasiądzie w jury amerykańskiego programu "Idol". Ale tylko na dwa odcinki.

 • Ma problem z... butami

  Wygląda na to, że ikona mody Victoria Beckham zostanie zmuszona do wyleczenia się z nałogowego kupowania butów.

 • Klapnięty tyłeczek Posh Spice

  Victoria Beckham, znana bardziej jako Posh Spice, zadebiutowała w środę w roli modelki. Członkini grupy Spice Girls pojawiła się na wybiegu prezentując jesienno-zimową kolekcję projektantki Marii Grachvogel, podczas pokazu będącego częścią dorocznej imprezy "London Fashion Week".

 • "Yves Saint Laurent": Sprawił, że kobiety pokochały nagość

  Dzięki niemu Sharon Stone, Victoria Beckham i Paris Hilton mogły publicznie pokazać się w przezroczystych kolekcjach odważnie eksponujących biust. To właśnie Yves Saint Laurent rozpoczął prawdziwą modową rewolucję, która uwolniła pokolenia kobiet. Sekrety niezwykłego życia i zjawiskowych kolekcji tego geniusza mody ujawnia film "Yves Saint Laurent", który do kin trafi już 30 maja.

 • Chcesz wyglądać jak Amy?

  Pomimo, iż gwiazda bywa często widywana w nieładzie, jej swoiste podejście do mody w stylu retro zaskarbiło uznanie wielu celebrities, jak choćby Victorii Beckham, która jeszcze w tym tygodniu ma spotkać się z Amy by omówić ich nowy wspólny projekt. "Styl Amy jest kopiowany przez dziewczęta w całym kraju i można na tym zarobić spore pieniądze. Amy chce wprowadzić linię kosmetyków oraz akcesoriów...