• Informacje na temat:

  kolenda zaleska dziennikarka

Artykuły na temat: kolenda zaleska dziennikarka
 • Katarzyna Kolenda-Zaleska: Rodzice dali mi skrzydła

  ...stronę - powiedziała o nich pięknie Katarzyna Kolenda-Zaleska (56 l.), dziennikarka. Z dzieciństwa zapamiętała dom z ogrodem na krakowskich Plantach. Przez pierwsze lata mieszkała tam z rodzicami(...) lekcje angielskiego dla swojej jedynaczki.  - To ona trzymała całą rodzinę w ryzach,wprowadzała zakazy, ustanawiała granice co wolno,a czego nie - wspomina dziennikarka. Tata zabierał małą Kasię do...

 • Dziennikarki o niezwykłych kobietach

  Autorkami książki "Kobiety niezapomniane" jest 41 współczesnych kobiet, cenionych dziennikarek, m.in. Jolanta Pieńkowska, Dorota Gawryluk i Katarzyna Kolenda-Zaleska. Każda z nich wybrała wybitną Polkę i opisała jej historię, pokazując często nieznane fakty z jej życia. Promocja książki odbyła się 14 października w Warszawie,

 • Magda Łucyan z TVN wzięła ślub! Wśród gości Anita Werner i Kolenda-Zaleska!

  ...uroczystości pojawili się także znajomi z pracy. Magdzie tego dnia towarzyszyły m.in. Katarzyna Kolenda-Zaleska i Anita Werner.  Nogi byłej modelki zrobiły bez wątpienia ogromną furorę. Mamy(...)Magda Łucyan to jedna z bardziej lubianych i cenionych reporterek " sztandarowego serwisu informacyjnego TVN.  Dziennikarka w ostatnich dniach skupiała się jednak nie na polityce, a na...

 • Co Woody Allen wie o Szymborskiej?

  W ten weekend na antenie telewizji TVN swoją premierę będzie miał od dawna zapowiadany film dokument dziennikarki "Faktów TVN" Katarzyny Kolendy-Zaleskiej o Wisławie Szymborskiej.

 • Katarzyna Kolenda-Zaleska przerażona wygraną PiS-u! Już donoszą na dziennikarzy TVN!

  Katarzyna Kolenda-Zaleska (47 l.) jest przekonana, że rządy partii Jarosława Kaczyńskiego (66 l.) nie wróżą nic dobrego!

 • Janda reżyseruje Kopciuszka

  We wrześniu na antenie TVP, TVN i TVN24 będzie można zobaczyć 20-minutową inscenizację bajki "Kopciuszek", w której zagrali znani dziennikarze, m.in. Kamil Durczok i Monika Olejnik. Dochód z akcji zostanie przeznaczony na cele charytatywne. Zdjęcia do przedstawienia, wyreżyserowanego przez Krystynę Jandę, odbyły się w weekend (24 - 26 czerwca) w studiu telewizyjnym na Woronicza.

 • Katarzyna Kolenda-Zaleska wściekła: To był horror!

  Katarzyna Kolenda-Zaleska (47 l.) swoją podróż pociągiem z Krakowa do Warszawy wspomina jako horror.

 • Durczok znów najpopularniejszy

  W tegorocznym, Ogólnoeuropejskim Badaniu Preferencji Widzów UPC polscy respondenci ponownie wybierali swojego ulubionego prezentera telewizyjnego. Podobnie jak w latach poprzednich wygrał Kamil Durczok.

 • Kolenda-Zaleska krytykuje Czubaszek

  Po Cejrowskim i całej rzeszy polityków przyszła kolej na dziennikarzy. Katarzyna Kolenda-Zaleska (45 l.), choć bardzo lubi dowcip, błyskotliwą inteligencję i niezależność Marii Czubaszek (72 l.), twierdzi, że "zbanalizowała" ona swoje dwie aborcje.

 • Więckiewicz i Moro z Wiktorami

  Robert Więckiewicz otrzymał w sobotę, 29 marca, Wiktora w kategorii Aktor Roku. Joanna Moro, odtwórczyni tytułowej roli w serialu "Anna German, odebrała Wiktora Publiczności. Prezydent Bronisław Komorowski został nagrodzony Super Wiktorem za całokształt działalności. Statuetkę w tej kategorii odebrali także m.in. Krzysztof Krawczyk i Jacek Cygan.

Wideo na temat: kolenda zaleska dziennikarka
 • Maja Ostaszewska autorytetem dla Katarzyny Kolendy-Zaleskiej

  Katarzyna Kolenda-Zaleska, pytana o swoje życiowe autorytety, wymieniła trzy panie: mamę, prof. Ewę Łętowską oraz... Maję Ostaszewską. Skąd taki wybór? "Potrafi grać fantastycznie w teatrze, rozśmieszać nas w serialu i walczyć o prawa kobiet, zwierząt, a jednocześnie być świetną matką" - uzasadnia swój wybór dziennikarka.

 • Tamara i mężczyźni

  Obyczajowa komedia, której główną bohaterką jest nowoczesna i wyzwolona dziewczyna - tytułowa Tamara. Robiąca w Londynie karierę jako dziennikarka, po latach powraca do rodzinnego miasteczka. Jej nagłe pojawienie się w uporządkowanym życiu byłych kochanków i narzeczonych, będzie prawdziwą eksplozją. Spowoduje, że wyjdą na jaw długo skrywane tajemnice i odżyją dawne namiętności. Światowa premiera filmu Frearsa miała miejsce na tegorocznym festiwalu w Cannes. "Tamara i mężczyźni" zadebiutowało...

 • Katarzyna Kolenda-Zaleska odchodzi z "Faktów"?

  Katarzyna Kolenda-Zaleska (48 l.) przyjęła posady prezesa Fundacji TVN. Dziennikarka zastąpi Bożenę Walter (77 l.), która tę funkcję pełniła od 15 lat. Czy to oznacza, że Kolenda-Zaleska odejdzie z redakcji "Faktów"? (DDTVN/x-news)

 • 4: Apokalipsa

  " 4: Apokalipsa" to powrót do krwawych korzeni serii i zwieńczenie cyklu, który w 2007 roku rozsławił na świecie hiszpańskie horrory. Angela Vidal, młoda dziennikarka, której kamera towarzyszyła barcelońskim strażakom w pierwszej części filmu, jako jedyna cudem przeżyła koszmar, jaki rozegrał się w kamienicy zainfekowanej śmiercionośnym wirusem. Ewakuowana przez wojsko, trafia do tajnego ośrodka badawczego zlokalizowanego na pokładzie starego tankowca. W miejscu oddalonym o mile od lądu ma...