• Informacje na temat:

  kolendy-zaleskiej

Artykuły na temat: kolendy-zaleskiej
Zdjęcia na temat: kolendy-zaleskiej
Wideo na temat: kolendy-zaleskiej
 • Maja Ostaszewska autorytetem dla Katarzyny Kolendy-Zaleskiej

  Katarzyna Kolenda-Zaleska, pytana o swoje życiowe autorytety, wymieniła trzy panie: mamę, prof. Ewę Łętowską oraz... Maję Ostaszewską. Skąd taki wybór? "Potrafi grać fantastycznie w teatrze, rozśmieszać nas w serialu i walczyć o prawa kobiet, zwierząt, a jednocześnie być świetną matką" - uzasadnia swój wybór dziennikarka.

 • Katarzyna Kolenda-Zaleska odchodzi z "Faktów"?

  Katarzyna Kolenda-Zaleska (48 l.) przyjęła posady prezesa Fundacji TVN. Dziennikarka zastąpi Bożenę Walter (77 l.), która tę funkcję pełniła od 15 lat. Czy to oznacza, że Kolenda-Zaleska odejdzie z redakcji "Faktów"? (DDTVN/x-news)

 • Katarzyna Kolenda-Zaleska o Kai Godek: Szanuję wszystkie poglądy

  Prawa głosu Kai Godek nie odmawia Katarzyna Kolenda-Zaleska: "Ja staram się nie oceniać cudzych poglądów, wszystkie szanuję. Mogę dyskutować, ale nie będę na pewno oceniać, bo tak jak ja chcę, żeby szanowano moje poglądy, tak ja szanuję cudze poglądy. I tolerancja właśnie na tym polega. Czasem mnie tylko dziwi, że kobiety nie potrafią być ze sobą solidarne i atakują się wzajemnie" - stwierdza dziennikarka.

Dyskusje na temat: kolendy-zaleskiej
 • Re: Gwiazdy, które nie popisały się wiedzą

  A o wpadce Kolendy- Zaleskiej z TVN, która w programie z 20 grudnia 2017 roku powiedział"Państwa gościem był dziś profesor Donald Tusk"ani słowa. Zresztą tak samo ta dziennikarka tytułuje mgr Jerzego Stępnia, czy dr Monikę Płatek.

 • Re: TVN ma w zanadrzu 10 nowych projektów serialowych!

  Słowa : "Ciemny lud to kupi", rzucił Kurski 14 października 2005 r., przed nagraniem w Radiu TOK FM . Sprawa dotyczyła wymyślonego przez Kurskiego na potrzebę kampanii wyborczej „dziadka z Wermachtu”. Tomasz Lis, w obecności Wiesława Władyki, Tomasza Wołka i Katarzyny Kolendy-Zaleskiej - spytał go: (Kurskiego) - Dlaczego w ogóle zacząłeś z tym dziadkiem Tuska? Kurski: - Z tym Wehrmachtem to lipa