• Informacje na temat:

  koleżanka aktora

Artykuły na temat: koleżanka aktora
 • Nie żyje aktor Tadeusz Pluciński

  Nie żyje Tadeusz Pluciński, ceniony aktor, najpopularniejszy polski amant filmowy. Artysta zmarł we wtorek, 23 kwietnia, w Domu Artystów Weteranów w Skolimowie. Miał 92 lata.

 • Dzięcięcy gwiazdor poucza koleżanki

  Frankie Muniz, była dziecięca gwiazda, namawia swoje koleżanki Amandę Bynes i Lindsay Lohan, aby wycofały się na razie z Hollywood, by mogły ponownie odzyskać kontrolę nad swoim życiem po ich trudnych przejściach z prawem oraz problemach osobistych.

 • Jonah Hill: Aktor we wszystkich rozmiarach

  Zaczynał od ról wulgarnych choleryków. Skategoryzowany jako aktor komediowy zaskoczył wszystkich swoimi próbami dramatycznymi. Dziś ma na swoim koncie dwie nominacje do Oscara oraz świeży debiut reżyserski. 20 grudnia Jonah Hill kończy 35 lat.

 • Telekamery 2016: Aktor

  Wśród nominowanych do Telekamery "Tele Tygodnia" 2016 aktorów znalazło się 5 gwiazd popularnych telewizyjnych seriali. Głosować można do 4 lutego 2016, laureata poznamy 22 lutego.

 • Gustaw Holoubek: Ktoś więcej niż aktor

  ..."Pytają mnie też, czym jest dla mnie aktorstwo? Na pewno zawodem - odpowiadam, w którym trzeba jednak odróżnić aktora od artysty. Bo artysta to człowiek specjalnie wyposażony przez naturę(...) piętno osobistego poglądu na świat. To musi przebijać poprzez osobowość aktora, jego indywidualność" - mówił Gustaw Holoubek. Gustaw Holoubek urodził się w Krakowie 21 kwietnia 1923 roku. Jako...

 • "Aktor Pana Boga": Dokument o Franciszku Pieczce w TVP Kultura

  ...etosem aktora w ogóle". Malec zdradził, że w dokumencie zostały wykorzystane materiały filmowe kręcone przez Pieczkę. Uwiecznił na nich swoją rodzinę oraz plany filmowe, na których pracował. Jak mówił(...) pierony (Pieczka urodził się w Godowie, na Górnym Śląsku; podkreśla: Ślązakiem jestem i jako Ślązak umrę), ponieważ ojciec nie poważał zawodu aktora. Później jednak, kiedy Pieczka zaczął osiągać już...

 • Na Starych Powązkach pożegnano aktora Lecha Ordona

  Mszą św. w Kościele pw. Karola Boromeusza na Starych Powązkach pożegnano w poniedziałek aktora Lecha Ordona. W obecności synów Adama i Krzysztofa, wnuków, krewnych i przyjaciół z teatru, urnę z prochami artysty złożono w kolumbarium, obok miejsca spoczynku jego żony Magdy Ordon.

 • Na Starych Powązkach pożegnano aktora Wiesława Michnikowskiego

  Mszą św. w kościele Karola Boromeusza w Warszawie pożegnano w czwartek wybitnego aktora teatralnego, filmowego i kabaretowego Wiesława Michnikowskiego. Urnę z prochami zmarłego 29 września br. artysty złożono w grobowcu rodzinnym na cmentarzu na Starych Powązkach.

 • John Hannah: Elektryk, który został aktorem

  Zabawny i pełen optymizmu Jonathan z "Mumii", wzruszający Matthew z filmu "Cztery wesela i pogrzeb", za który dostał nominację do najważniejszej brytyjskiej nagrody filmowej BAFTA w kategorii: najlepszy aktor, ambitny i perfidny zarazem rzymski właściciel szkoły gladiatorów Kwintus Lentulus Batiatus z serialu "Spartakus". To tylko trzy z przeszło siedemdziesięciu ról filmowych i serialowych Johna Hannah.

 • Aktor uciekał przed kloszardami

  Dzięki głównym rolom w takich filmach jak "Polak potrzebny od zaraz" Kena Loacha, "Mała Moskwa" Waldemara Krzystka i "Mniejsze zło" Janusza Morgensterna, a także serial owi "Londyńczycy" Lesław Żurek w ciągu zaledwie dwóch lat stał się najbardziej rozchwytywanym polskim aktorem młodego pokolenia.

Zdjęcia na temat: koleżanka aktora
Wideo na temat: koleżanka aktora
 • Musiał o matce: Biorą ją za moją koleżankę!

  Maciej Musiał zawitał ostatnio do "Dzień Dobry TVN", zabierając przy okazji swoją mamę. Pani Anna Musiał opowiedział o tym, jak chroni syna przed całym złem show-biznesu. Jedną z meto jest zapewne chodzenie z nim na bankiety i rauty. Na szczęście aktor nie musi się obawiać tego, że będą się z niego śmiać, że przychodzi z mamą. Większość ludzi bierze bowiem panią Annę za jego koleżankę... (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • "Na Wspólnej": Waldemar Obłoza odkrył Martę Wierzbicką

  Dla serialu Martę Wierzbicą odkrył Waldemar Obłoza, grający postać Romana. Aktor od lat pracuje z młodzieżą i poproszony przez casting „Na Wspólnej” o wypatrzenie kogoś do roli Oli. Tak właśnie Marta i kilka jej koleżanek trafiło na plan serialu. Co Waldemar Obłoza myśli o odejściu Marty z obsady?

Dyskusje na temat: koleżanka aktora
 • Re: "Ojciec Mateusz": Co naprawdę wydarzyło się w Domu Aktora?

  Marek Barbasiewicz to mój ulubiony aktor. Nawet moja 18-letnia koleżanka go lubi. Szczerze mówiąc to się w nim chyba podkochuje :-)

 • Re: "Plebania": Babcia Józia z "Plebanii" zawiesiła emeryturę i wróciła do pracy!

  KOLEŻANKA TOWARZYSZKA WRÓCIŁA DO KORYTA. nIE MAM NIC DO SYMPATII POLITYCZNYCH BO KAŻDY JE JAKIEŚ MA. ALE BYĆ TAK ZAKŁAMANĄ I ZMIENIAĆ SWÓJ ŚWIATOPOGLĄD! PAMIĘTAM JAK PRZEWODNICZYŁA KOMISJOM KONKURSÓW RECYTATORSKICH POETÓW KOMUNISTYCZNYCH I JAKĄ BYŁA WYROCZNIĄ I AUTORYTETEM DLA MŁODYCH LUDZI, KTÓRZY NAJZWYCZAJNIEJ CHCIELI ZAISTNIEĆ W ZAWODZIE AKTORA.

 • Re: Serialowi aktorzy zmagają się z ciężkimi chorobami

  i nie ma się gdzie podziać. Z pomocą przychodzi koleżanka z Teatru Współczesnego, 40-letnia Pola Raksa. Zjawiskowa Marusia z serialu „Czterej pancerni i pies” proponuje mu, aby zamieszkał u niej. Nie ma(...) klasztoru kamedułów…... Na tym jednak nie koniec. Schyłek romansu definitywnie przypieczętowało zachowanie samego aktora......Jak pisze Na żywo, uczucie między kochankami dogasało, Linda traktował

 • Re: Wielka kariera bez matury? To możliwe!

  Pisanie "wielka kariera bez matury" jest nielogiczne w stosunku do osób, które mają wykształcenie wyższe. Bo wynika z tego tytułu, że Cichopek nie ma matury, choć ukończyła studia. Dla aktora matura(...) załapać do zawodu (nie dziennikarza, chodzi o zupełnie inny zawód), a moja koleżanka z pracy, ze średnim ma odpowiednią rodzinę i to wystarczy. Każdy widzi jak jest i powtarzanie milion razy, że to wcale

 • Re: Gwiazdy, które przeżyły śmierć kliniczną

  Najważniejszy dzień życia (1974) – Jolanta Jordan (odc. 5. Telefon) Człowiek z marmuru (1976) – fotoreporterka Niedzielne dzieci (1976) – koleżanka Jolanty Górki Ślad na ziemi (serial telewizyjny, 1978) – Dzidka (odc. 4. Wysoki komin) Wesela nie będzie (1978) – Krystyna, koleżanka Małgosi ...droga daleka przed nami... (1979) – funkcjonariuszka gestapo Bez miłości (1980) – Ewa Bracka Białe tango

 • Re: “rodzinka.pl": Szok! Nowa dziewczyna Tomka jest w wieku jego mamy!

  serial do kitu tylko Kuba się nadaje na przyszłego aktora jest debeściak ,kacper działa mi na nerwy i ta dziewucha jego koleżanka "a moja mama mówi Żygać sie chce. Tomek i te jego laski to nędza .Ciekawe kiedy się skończy ten serial bo szkoda prądu i życia na oglądanie takiego badziewia:)