• Informacje na temat:

  koleżanka oli z na wspólnej

Artykuły na temat: koleżanka oli z na wspólnej
 • "Jej ostatni rok (Remix)": Ola znów razem z Doniem (teledysk)

  ...i kosmetycznymi poprawkami tekstu. Do singla powstał także profesjonalny klip. Kolejnym wspólnym utworem Oli i Donia został "Jej ostatni rok", który zanotował ponad 6 mln odsłon. Teraz wokalistka z Poznania(...) dojrzalej" - zapowiada klip Ola. Zobacz teledysk "Jej ostatni rok (Remix)": Sprawdź tekst piosenki w serwisie Teksciory.pl! Zobacz inne klipy Oli na stronach INTERIA.PL!

 • Marta Wierzbicka: Chcę sprawdzić, co jeszcze jest poza "Wspólną"

  Rosła razem ze swoją ekranową postacią, Olą Zimińską z serialu "Na Wspólnej", ale przyszedł czas na zmianę. – Teraz chcę sprawdzić, jak wygląda inne życie i pouczyć się nowych rzeczy – mówi Marta Wierzbicka.

 • Marta Wierzbicka o wątku homoseksualnym w "Na Wspólnej"

  Zdaniem Marty Wierzbickiej wątek lesbijski był bardzo potrzebny w serialu "Na Wspólnej". Nie ukrywa, że pokazanie tej miłości tak, by wyglądała prawdziwie, było dla niej wyzwaniem aktorskim. Ma też nadzieję, że historia Oli pomoże zmienić postrzeganie par homoseksualnych w Polsce.

 • Marta Wierzbicka: Do północy przed kamerą

  Jesienią Ola Zimińska przeżyje wyjątkowo dramatyczne chwile. To także trudne wyzwanie dla Marty Wierzbickiej, z którą spędziliśmy dzień na planie serialu "Na Wspólnej".

 • Marta Wierzbicka marzy o roli w filmie

  Marta Wierzbicka chciałaby zagrać choćby niewielką rolę w długometrażowym filmie kinowym. Chętnie wystąpiłaby zwłaszcza w produkcji kostiumowej. Aktorka marzy o wcieleniu się w postać odmienną od Oli, którą kreuje w serialu "Na Wspólnej". Dzięki temu widzowie, którzy nie bywają w teatrze, mogliby poznać ją z innej strony.

 • Alicja Borkowska nigdy nie wróci na scenę

  Aleksa", Julia Kamińska, czyli Zuza z "Na dobre i na złe", Anna Korcz, czyli Izabela Brzozowska z "Na Wspólnej", Hanna Śleszyńska, czyli Auguścikowa z "Blondynki", oraz spodziewająca się właśnie swego...

 • "Na dobre i na złe": Różne formy miłości

  Do Zuzy wreszcie dotrze, że Przemek jest dla niej kimś bardzo ważnym. Zapragnie go odzyskać, ale czy ma szansę u mężczyzny, który stara się być dobrym ojcem i wciąż próbuje ułożyć sobie życie z Olą?

 • Marta Wierzbicka zapowiada zmiany

  W serialu "Na Wspólnej" Marta Wierzbicka od 2006 roku kreuje rolę studentki prawa Aleksandry Zimińskiej. W emitowanych wiosną odcinkach jej bohaterka uwikłała się w romans z koleżanką z uczelni(...) w życiu Oli. - Będzie wielka miłość, burzliwa, która okaże się być nieszczęśliwą. Olka będzie miała złamane serce i sprawa naprawdę się pokomplikuje, bo jej ukochany odejdzie dla kogoś, kto też jest ważny...

 • Lucyna Malec: Wszystko dla córki

  Lubi występować w repertuarze komediowym w ukochanym Teatrze Kwadrat. Od lat kibicujemy też Danucie Zimińskiej, którą gra w serialu "Na Wspólnej". Największą miłością i oczkiem w głowie aktorki jest niepełnosprawna córka Zosia, która ma już 20 lat.

 • Marta Wierzbicka: Trudno jest znaleźć drugą połówkę

  Zdaniem Marty Wierzbickiej młodzi ludzie zbyt szybko rezygnują obecnie ze związku - gdy tylko pojawiają się pierwsze problemy. Mają też bardzo wysokie oczekiwania, dlatego długo poszukują odpowiedniego partnera. Gwieździe "Na Wspólnej" podoba się, że o skomplikowanych relacjach uczuciowych, i wynikających z nich problemach takich jak próby samobójcze czy uzależnienia, coraz częściej opowiadają...

Zdjęcia na temat: koleżanka oli z na wspólnej
Wideo na temat: koleżanka oli z na wspólnej
 • "Na Wspólnej": Waldemar Obłoza odkrył Martę Wierzbicką

  Dla serialu Martę Wierzbicą odkrył Waldemar Obłoza, grający postać Romana. Aktor od lat pracuje z młodzieżą i poproszony przez casting „Na Wspólnej” o wypatrzenie kogoś do roli Oli. Tak właśnie Marta i kilka jej koleżanek trafiło na plan serialu. Co Waldemar Obłoza myśli o odejściu Marty z obsady?

 • Marta Wierzbicka opowiada o wątku lesbijskim w "Na Wspólnej"! Nie zdradziła zbyt dużo?

  Na Martę Wierzbicką (25 l.) w serialu "Na Wspólnej" czeka nie lada wyzwanie. Serialowa Ola zacznie spotykać się ze swoją koleżanką. Jak na nową miłość dziewczyny zareagują bliscy? Wierzbicka opowiedziała o współpracy z Julią Trembecką oraz swoich obawach związanych z nowym wątkiem. (Agencja TVN/x-news)