• Informacje na temat:

  kółka

Artykuły na temat: kółka
 • Kontrowersyjna wokalistka Doda (23 l.) po otrzymaniu prawa jazdy kupuje nowy samochód.

 • Prawdziwe nazwiska polskich gwiazd. Zmarlak, Kołek, Szczołek. O kim mowa?

  Nie wszystkie postacie, które znamy ze szklanego ekranu w rzeczywistości nazywają się tak, jak nam się przedstawiają. Czasem artyści decydują się na zmianę nazwiska na pseudonim, który brzmi atrakcyjniej lub jest bardziej chwytliwy. Jak naprawdę nazywają się polskie gwiazdy?

 • Dracula, czyli kołki i zęby

  Hrabiemu Draculi od lat nie dane jest dłużej wypocząć w przytulnej trumnie. Co i rusz pojawia się jakiś reżyser, chcący kręcić kolejną wersję jego barwnej biografii.

 • Polska Światłoczuła: Sztuka na kółkach

  ..."Sztuka na kółkach", "wspaniałe objazdowe kino" - takie m.in. określenia padały na poświęconej przedsięwzięciu konferencji prasowej. Akcję, dofinansowaną przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Polski Instytut Sztuki Filmowej, chwalił Bogdan Zdrojewski. Minister kultury podkreślił, że projekt pomaga zwalczać bariery w dostępie do kinematografii w przypadku takich miejscowości...

 • Uwaga! Kobieta za kółkiem

  Raper The Game udzielał wywiadu, a tymczasem w jego samochód wjechała kobieta. Zobacz!

 • Festiwal Thrash'em All na kółkach

  Festiwal Thrash'em All, organizowany pod patronatem olsztyńskiego magazynu, nie odbędzie się w tym roku tradycyjnie, na początku sierpnia. Zamiast jednego koncertu czeka nas jednak aż dziewięć imprez w listopadzie. Wystąpią m.in. Krisiun, Behemoth, Lux Occulta, Hate i Sceptic.

 • "Polskie gówno" : Burdel na kółkach

  "Polskie gówno" Grzegorza Jankowskiego jest późną odpowiedzią na "Oto Spinal Tap" Roba Reinera: hołdem dla muzyki rockowej i satyrą na szołbiznes.

 • "Drive Hard": Gangster za kółkiem

  John Cusack w roli niebezpiecznego gangstera i Thomas Jane (gwiazda "Punishera") jako eks-mistrz Formuły 1 to aktorzy grający główne role w komedii sensacyjnej "Drive Hard".

 • Filmowy hity na kółkach: Kino pod Gwiazdami

  Z myślą o miłośnikach kina i dobrej zabawy mobilne Kino pod Gwiazdami już po raz trzeci ruszyło w Polskę. Plenerowe pokazy "Planety singli" i "Jak wytresować smoka 2" to filmowy plan na lato 2016.

 • One Million Bulgarians: Kołek w klatę wampira

  Puścić Jacka Cygana z torbami - to największe marzenie Jacka Langa i Kasi Markiewicz, członków rzeszowskiej grupy One Million Bulgarians. Ta świętująca 20-lecie istnienia legenda nowej fali w środę, 8 listopada, była gościem naszej CZATerii. Poniżej znajdziecie najciekawsze wypowiedzi muzyków, m.in. na temat ich nietypowej nazwy, zmowy mediów, a także największych przebojów.

Zdjęcia na temat: kółka
Wideo na temat: kółka
 • Edyta Górniak w programie "My Way". Jak jej idzie za kółkiem?

  Edyta Górniak zdecydowała się na udział w programie, w którym przy obecności kamer będzie uczyła się jeździć samochodem. Okazuje się, że czasami chyba żałowała tej decyzji. "Przez pierwsze dwa tygodnie byłam wręcz przerażona" - przyznała się Jastrzębskiej. "Czasem to, jakie ma samopoczucie, jest dużo ważniejsze niż to, co dzieje się na drodze. (...) Potrafiła na drodze szybkiego ruchu zahamować awaryjnie, nie spoglądając na to, czy jadą za nami pojazdy" - mówił o wokalistce instruktor...

Dyskusje na temat: kółka