• Informacje na temat:

  kolor galerię

Artykuły na temat: kolor galerię
 • Oni wzięli ślub w 2018 roku. Meghan i Harry przyćmili wszystkich? W Polsce też się działo!

  ...swoją pamięć, przeglądając naszą krótką galerię.

 • "Violet" : Nie ma już nic, jesteśmy wolni

  Jessie jest świadkiem brutalnego morderstwa. Ginie jego kolega. W biały dzień, w centrum galerii handlowej. Wszyscy wszystko widzieli, nikt nic nie wie. Debiutujący w pełnym metrażu Bas Devos nie rości sobie praw do tej wiedzy. Za sprawą różnych filmowych technik pokazuje, jak rodzi się dystans i z czego wynika zaangażowanie.

 • Karolina Szostak liże rany po rozstaniu na otwarciu butiku

  Karolina Szostak (42 l.) po rozstaniu z ukraińskim milionerem (wrócił do żony) rzuciła się w wir imprezowego życia. Prezenterki nie brakuje także na wszelkiej maści promocjach i otwarciach butików. Ostatnio pozowała w jednej z galerii handlowych. Sądząc po kolorach, jakie na siebie narzuciła, nie jest jej do śmiechu.

 • Martyna Kliszewska i Jakub Przebindowski: Życie podwójne

  Aktorstwo jest ich miłością numer jeden, ale również malują, piszą sztuki i książki, komponują, śpiewają, rzeźbią...

 • Szpak kupuje lakier do paznokci z tabloidem

  Typowany na zwycięzcę "X Factora" Michał Szpak (20 l.) w asyście fotoreporterów wybrał się na poszukiwanie odpowiedniego koloru lakieru do paznokci, w którym zaprezentuje się podczas finałowego odcinka.

 • Doda gustuje w różowym

  Nie jest żadną tajemnicą, że Dorota "Doda" Rabczewska uwielbia landrynkowy róż. Często nosi stroje lub dodatki w tym kolorze, nawet na scenie śpiewa do różowego mikrofonu.

 • Iwona Węgrowska w ciągu pięciu lat zmieniła się nie do poznania. I nie chodzi jedynie o długość czy kolor włosów. Wokalistki nie poznają nawet jej znajomi.

 • Polskie akcenty w Cannes

  Film Romana Polańskiego "Pianista" zostanie pokazany na canneńskim festiwalu w piątek, 24 maja, wieczorem. Będzie to pierwszy polski akcent konkursowy w Cannes od wielu lat. Ostatnim jak dotąd był w 1994 roku film "Trzy kolory: czerwony" Krzysztofa Kieślowskiego, który nie zdobył Złotej Palmy, choć należał do festiwalowych faworytów.

 • Magda Gessler nie do poznania! Córka pokazała jej zdjęcie!

  ...ponad 26 tysięcy polubień. Fani nie omieszkali skomentować nieznanego dotąd koloru włosów restauratorki: "Jaki Rudzielec", "W każdym kolorze i świetle wygląda Pani pięknie", "Widzę, że burza loków pozostała bez zmian, tylko kolor inny", "Piękny rudzielec Pani Magdo" - pisali zachwyceni fani.  *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Stroje oscarowych gwiazd

  Keira Knightley w sukni w kolorze czerwonego wina, Jane Saymour w kreacji w kolorze szampana i ciężarna Rachel Weisz w czerni - tak gwiazdy prezentowały się podczas 78. rozdania Oscarów. Gala odbyła się 5 marca w Los Angeles.