• Informacje na temat:

  kolska m jak milosc

Artykuły na temat: kolska m jak milosc
 • Grażyna Błęcka-Kolska i Jan Jakub Kolski: Wspólny cel na nowo zbliżył ich do siebie!

  ...były mąż, Jan Jakub Kolski (61 l.). Zagra główną rolę w jego nowym filmie „Ułaskawienie”.  "To nie jest mój podarunek dla Grażyny, to nie jest gest, po prostu ona jest najlepszą kandydatką do tej roli. Podjąłem odpowiedzialną, zawodową decyzję. Choć to, co razem przeżyliśmy, sfera prywatna, też miała jakieś znaczenie, ale nie główne" – wyjaśnia „Dobremu Tygodniowi” Kolski. Zdjęcia do filmu mają...

 • Rekord! Tylu premier jeszcze nie było

  Aż 14 filmów wchodzi w piątek, 21 listopada, na ekrany polskich kin. Wśród nich na plan pierwszy wybijają się: kolejna odsłona hitowej serii "Igrzyska śmierci", thriller "Wolny strzelec" i nowa produkcja Jana Jakuba Kolskiego "Serce, Serduszko". Cztery spośród premier to dokumenty!

 • Grażyna Błęcka-Kolska wreszcie wraca do pracy! W czym zagra?

  Grażyna Błęcka-Kolska (55 l.) miała żal do kolegów, że w trudnych chwilach, gdy potrzebowała zajęcia, nie podali jej ręki. Dziś specjalnie dla niej Ilona Łepkowska pisze scenariusz.

 • Węże, czyli Złote Maliny po polsku. Sprawdzamy!

  Już 1 kwietnia poznamy laureatów kolejnej edycji Węży, czyli nagród honorujących najgorsze polskie produkcje filmowe roku. Zanim dowiemy się, który tytuł okaże się chałą sezonu, sprawdzamy, jak wężowych kandydatów oceniali recenzenci Interii.

 • Grażyna Błęcka-Kolska na Festiwalu Róż w Łasku!

  Grażyna Błęcka-Kolska (53 l.), jako honorowy patron, otworzyła Festiwal Róż w Łasku - małym, 18-tysięcznym miasteczku, gdzie obecnie mieszka.

 • Boaz i Noa, Jules i Jim

  Tylko dwa filmy wchodzą na ekrany polskich kin w ostatni weekend przed świętami. Wciąż granych jest w nich jednak wiele produkcji, które w ciągu tych kilku dni przerwy od pracy warto zobaczyć.

 • Małgorzata Pieńkowska pomaga Błęckiej-Kolskiej podnieść się po tragedii!

  Gwiazda "M jak miłość" w maju obchodziła okrągłe 50. urodziny i może powiedzieć, że w swoim życiu doświadczyła wszystkiego. Miłości, która przenosi góry. Smutku, gdy uczucie się wypaliło. Szczęścia, jakie dają narodziny upragnionego dziecka. I rozpaczy, gdy przychodzi diagnoza choroby, która nie daje szans. Potem znów wielkiej radości, że w porę ją wykryto i rokowania są pomyślne. Być może...

 • Kolski chce "zabić bobra"

  W Popielawach pod Łodzią ruszyły zdjęcia do najnowszego obrazu Jana Jakuba Kolskiego - "Zabić bobra". W rolach głównych występują Eryk Lubos oraz debiutującą na ekranie Agnieszka Pawełkiewicz.

 • Tragedia Grażyny Błęckiej-Kolskiej trwa!

  Grażyna Błęcka-Kolska, aktorka znana z filmów "Kogel-mogel", "Jasminum" czy "Jańcio Wodnik" oraz seriali "M jak miłość", "Ojciec Mateusz" czy "Głęboka woda", uległa wypadkowi samochodowy. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, podczas zderzenia zginęła natomiast córka artystki. Aktorka nie przypomina sobie chwili wypadku. Policja wciąż poszukuje świadków.

 • "Zabić bobra" Kolskiego nareszcie w kinach

  21 marca do kin trafi film Jana Jakuba Kolskiego "Zabić bobra", wyprodukowany w 2012 roku. W rolach głównych zobaczymy Eryka Lubosa i debiutującą na wielkim ekranie Agnieszkę Pawełkiewicz.