• Informacje na temat:

  kolski i aleksandra zdjęcia

Artykuły na temat: kolski i aleksandra zdjęcia
 • Lubos żołnierzem u Kolskiego

  Na tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Karlowych Warach Jan Jakub Kolski zaprezentuje swój najnowszy film "Zabić bobra". Główną rolę zagrał w nim Eryk Lubos.

 • Jan Jakub Kolski wraca na plan. O czym będzie film "Republika dzieci"?

  W drugiej połowie sierpnia ma rozpocząć się kolejny etap prac na planie filmu "Republika dzieci" w reżyserii Jana Jakuba Kolskiego. Już teraz rozpoczęły się przygotowania do nagrywania zdjęć - przymiarki kostiumów, próby charakteryzacji, tworzenie scenografii i rekwizytów. O wznowieniu prac poinformował Polski Instytut Sztuki Filmowej.

 • "Wenecja" Kolskiego wyróżniona w USA

  Obraz Jana Jakuba Kolskiego "Wenecja" zdobył Specjalne Wyróżnienie Jury za zdjęcia na 35. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cleveland w USA - poinformowała Telewizja Polska, jeden z producentów "Wenecji".

 • Grażyna Błęcka-Kolska o filmie "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3": Ludzie wciąż widzą we mnie Kasię

  ..., policjantka Joasia Jarmołowicz i cudowna Aleksandra Hamkało, którą widzowie zobaczą w roli córki państwa Wolańskich. To oni będą wnosili do filmu nową energię. Wiele wskazuje na to, że to będzie(...) Kasprzyk) - celebrytka i słynna sekstrenerka - wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy - mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) - buntują się i uciekają z domu. Postanawiają...

 • ​Zamiast "Wołynia" Łódź dofinansuje m.in. film "Las 4 rano" Kolskiego

  Producenci filmu "Wołyń" w reż. Wojciecha Smarzowskiego zrezygnowali z dofinansowania przyznanego przez Łódzki Fundusz Filmowy. Zarezerwowane dla nich pieniądze zasilą m.in. budżet filmu "Las 4 rano" Jana Jakuba Kolskiego, który walczy o nagrodę na Festiwalu Filmowym w Szanghaju.

 • Najmądrzejszy polski film

  ..."Wenecja" w reżyserii Jana Jakuba Kolskiego została uhonorowana nagrodą "dla najmądrzejszego filmu" na 19. Międzynarodowym Festiwalu Filmów dla Dzieci w Arteku na Ukrainie.

 • Lubos z nagrodą w Karlowych Warach

  Eryk Lubos otrzymał nagrodę za najlepszą rolę męską na zakończonym w sobotę, 7 lipca, 47. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Karlowych Warach. Wyróżniono go za pierwszoplanową kreację w obrazie Jana Jakuba Kolskiego "Zabić bobra".

 • Eryk Lubos na wojnę z bobrami

  Eryk Lubos zagrał główną rolę w nowym filmie Jana Jakuba Kolskiego "Zabić bobra". Bohater tej historii to mężczyzna, który pragnie odzyskać kontrolę nad własnym życiem i w tym celu postanawia wrócić do miejsc swego dzieciństwa.

 • Najdłużej oklaskiwane filmy w Gdyni

  Trzeci dzień festiwalu w Gdyni (13 września) przyniósł kolejne projekcje młodych reżyserów: debiut Adama Guzińskiego "Chłopiec na galopującym koniu" oraz znajdujący się już w kinowej dystrybucji "Palimpsest" Konrada Niewolskiego. Szerokiej publiczności podobają się jednak najnowsze filmy uznanych twórców: "Jasminum" Jana Jakuba Kolskiego i "Plac Zbawiciela" duetu Krazue. Najdłużej...

 • "Miszmasz", czyli "Kogel-mogel" powraca

  Pod koniec września rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3". Autorką scenariusza jest Ilona Łepkowska, która była odpowiedzialna także za poprzednie dwie części tej kultowej komedii.