• Informacje na temat:

  kolski rozwód

Artykuły na temat: kolski rozwód
 • Grażyna Błęcka-Kolska wciąż w szoku

  .... Dla Grażyny Błęckiej-Kolskiej jedynaczka była całym światem. W ciągu ostatnich lat aktorka dużo wycierpiała. Pochowała ukochaną mamę i boleśnie przeżyła rozwód z Janem Jakubem Kolskim, ojcem Zuzanny(...)Trudno sobie wyobrazić, co przeżywa Grażyna Błęcka-Kolska. W tragicznym wypadku zginęło jej jedyne dziecko, a ona nie pamięta, jak to się stało. Podczas pogrzebu wspierał ją były mąż, Jan Kolski, tak...

 • Grażyna Błęcka-Kolska: Nowy rozdział

  Matka nie zna większej tragedii niż śmierć dziecka. Grażyna Błęcka-Kolska po czterech latach milczenia wyznała, że z rozpaczą pomogła jej uporać się praca na planie "Ułaskawienia" byłego męża Jana Jakuba Kolskiego.

 • Weekend przez telewizorem? Co wybrać?

  W sobotę i niedzielę, oprócz transmisji z 48. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu i 36. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, na ekranach parę ciekawych filmowych propozycji. Zobaczymy m.in komedie "Dwóch gniewnych ludzi" i "Okrucieństwo nie do przyjęcia" oraz wojnę na dwa sposoby - w kolejnej odsłonie sagi George'a Lucasa "Gwiezdne wojny" i komedii obyczajowej o konflikcie na linii synowa-teściowa.