• Informacje na temat:

  kombi zespół

Artykuły na temat: kombi zespół
 • To jeden z najgłośniejszych konfliktów w polskim show-biznesie. Teraz poznajemy kulisy

  Sławomir Łosowski, założyciel zespołu Kombi, po raz pierwszy opowiedział o konflikcie z Grzegorzem Skawińskim. Tylko u nas możecie przeczytać fragment książki "Kombi. Prawdziwa historia".

 • "Ja cię kręcę" RMF FM: Perfect i Ania Frontczak razem

  W najbliższy piątek (10 października) po godz. 20.30 w programie Poplista Plus Darka Maciborka słuchacze RMF FM usłyszą premierowo piosenkę nagraną przez zespół Perfect z drugą finalistką konkursu "Ja cię kręcę" - Anią Frontczak. Tuż potem nagrania będziecie mogli posłuchać w Interii w tym niusie!

 • "Zdrowie pięknych dziewczyn i twoje, Agnieszka". Chylińska nie potrafi zapomnieć

  .... Bez większych sukcesów. Skawiński z kolegami powołali do życia zespół Kombii, a Agnieszka - grupę Chylińska, która po nagraniu w 2004 r. jedynej płyty "Winna" zakończyła działalność. Zniknęła wtedy(...)Stworzyli rockową mieszankę wybuchową, która wcześniej czy później musiała eksplodować. On, Grzegorz Skawiński, stary wyjadacz, z karierą w legendarnym zespole Kombi, i ona, pełna kompleksów 18

 • Grzegorz Skawiński o konflikcie z Agnieszką Chylińską: Na początku był żal

  Najprawdopodobniej nic nie wyjdzie z powrotu grupy O.N.A., ale są szanse na współpracę Grzegorza Skawińskiego i Agnieszki Chylińskiej.

 • Jacek Kopczyński: Patrycja ma świetne teksty

  .... Słuchałem, dojrzewając: Perfectu, Republiki, Kombi, Lady Punk czy TSA. Lubię polski rock. Być może dlatego, że jako aktor jestem czuły na słowo, pracuję z nim na co dzień. Najbardziej fascynują mnie...

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • Skawiński o Chylińskiej: Krytykowała nas

  Muzycy KOMBII, Grzegorz Skawiński i Waldek Tkaczyk , wypowiedzieli się na temat rozpadu zespołu O.N.A. i Agnieszki Chylińskiej . Ich zdaniem wokalistka potraktowała ich nie fair.

 • Wraca Kombi!

  Po 11 latach przerwy na scenę muzyczną wraca zespół Kombi. Nad nowym materiałem pracują w studiu Grzegorz Skawiński, Waldemar Tkaczyk i Jan Pluta. W składzie nie ma jednak klawiszowca, Sławomira Łosowskiego i zapewne dlatego, ze względów formalnych, grupa będzie się nazywać Kombi 2.

 • Serialowy przewodnik

  ...złamaną nogą. Gdy policjanci sprawdzają właścicieli samochodów typu kombi, na komendę dzwoni anonimowy informator, który twierdzi, że zna sprawcę wypadku. Nocul i Wierzbicki udają się pod wskazany(...) przeżyć atak bombowy, który zorganizowano w jego rodzinnym mieście, Belgradzie. Zespół Gibbsa zostaje natychmiast włączony do sprawy. Ma ochraniać córkę dyplomaty, Adrianę. "Paradoks" odc.11 Joanna...

 • "Zespół ma przyszłość"

  Zespół Kombi był jednym z najpopularniejszych polskich wykonawców lat 80. Takie piosenki, jak "Black And White", "Słodkiego miłego życia" czy "Nasz rendez-vous", stały się wielkimi przebojami tamtej dekady. Kombi zakończyło działalność w 1992 roku, a wokalista-gitarzysta Grzegorz Skawiński oraz basista Waldemar Tkaczyk utworzyli później rockowy zespół O.N.A., w którym śpiewała kontrowersyjna

Wideo na temat: kombi zespół
 • Miłość

  Pięciu kumpli, którzy chcieli wstrząsnąć światem. Pięć wyrazistych osobowości, które szukały sposobu na wyrażenie siebie. Pięć muzycznych wizji, które często się kłóciły. Jeden zespół. To nie mogło się udać, gdyby nie "Miłość". "Miłość" to historia młodości, mierzenia się z przeciwnościami, wspólnych szaleństw, wielkich przyjaźni, konfliktów, rozczarowań, rywalizacji, pragnień i pomysłów na życie. Jeden z najwybitniejszych polskich filmów dokumentalnych ostatnich lat. Zwycięzca tegorocznego...

 • Pitch Perfect 2

  Utalentowane i, cóż, niegrzeczne dziewczyny z zespołu a capella Barden Bellas wracają! Jeszcze bardziej niegrzeczne! Zmierzą się z innymi zespołami w konkursie, którego nigdy jeszcze nie wygrał amerykański zespół. Oczywiście, liczy się talent, ale w tej rywalizacji wszystkie chwyty są dozwolone, a Barden Bellas mają oprócz głosów cięte języki i nie zawahają się ich użyć. Film w reżyserii gwiazdy pierwszej części filmu – Elizabeth Banks.

 • We are the best!

  Sztokholm, 1982 rok. Bobo, Klara i Hedvig to zbuntowane 13-latki, które włóczą się po mieście i uważają, że ćwiczenia na w-fie to nuda. Są jednocześnie odważne, silne i bezkompromisowe, ale też niepewne siebie, dziwne i delikatne. Kiedy mama wychodzi do pubu, odgrzewają sobie paluszki rybne w tosterze, stawiają irokezy i piszą piosenki. Zakładają zespół punkowy, mimo że nie potrafią grać na żadnym instrumencie, a wszyscy twierdzą, że punk is dead.