• Informacje na temat:

  komedia polska

Artykuły na temat: komedia polska
 • "Hap i Leonard": Czarna komedia z Jamesem Purefoyem

  W czwartek, 1 września o godz. 21:00 na kanale AMC odbędzie się polska premiera pierwszego odcinka wyprodukowanego przez AMC Studios serialu "Hap i Leonard". Rozgrywający się pod koniec lat 80. obraz to czarna komedia w niezwykły sposób łącząca ironiczne poczucie humoru, sensację i thriller. W sześcioodcinkowej produkcji opartej na serii książek Joego Lansdale’a występują James Purefoy ("The...

 • "Głosy": Nowa komedia reżyserki "Persepolis"

  Marjane Satrapi, autorka obsypanego nagrodami animowanego "Persepolis", tym razem zaprasza nas do szalonego świata uroczych zabójców i rozgadanych, przemądrzałych zwierząt! Odjechana komedia z Ryanem Reynoldsem, Gemmą Arterton i Anną Kendrick w rolach głównych w kinach już od 13 lutego.

 • "Adversaries": Archie Panjabi w komedii od twórców "Blindspot"

  ...jako detektyw, a wzięta prawniczka z Los Angeles. Według zapowiedzi "Adversaries" to zabawna komedia o prawniczce, która wraca do rodzinnego Wisconsin. Tam musi poradzić sobie ze problemami na tle rasowym, stereotypami i masą innych problemów. Jednak okazuje się, że po przyjrzeniu się swoim "wrogom", tak naprawdę więcej łączy ich, niż dzieli. Komedia ma na celu pokazanie, że nawet w tak...

 • Francuska komedia spodoba się w Polsce?

  Pan Verneuil chce dobrze wydać córki za mąż. Jakież więc będzie jego zdumienie, gdy tradycyjnie wychowane panny zdecydują się spędzić życie z Chińczykiem, Arabem, Żydem i katolikiem, bardzo jednak innym od tego, którego wyśnił sobie papa.

 • Netflix: Platforma zamawia serial "Daybreak" - komedię o... zombie

  Netflix przygotowuje nowy serial. Tym razem będzie to ekranizacja komiksu "Daybreak" autorstwa Briana Ralpha. Serial, określany jako czarna komedia, będzie liczył dziesięć odcinków.

 • Boska Komedia: Stenka najlepszą aktorką festiwalu!

  Danuta Stenka została wybrana najlepszą aktorką zakończonego w sobotę, 13 grudnia, 7. Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Boska Komedia w Krakowie. Najlepszym aktorem został Piotra Skiby. Spektakl Krystiana Lupy "Wycinka, HOLZFŽLLEN" wygrał festiwal.

 • Krystyna Podleska o komedii "Miś": Spotkało mnie dużo dobrego

  Mimo że od czasu, kiedy zagrała Aleksandrę Kozeł w komedii Stanisława Barei "Miś" minęło prawie 40 lat, widzowie nadal ją kojarzą z tą rolą. Dzisiaj Krystyna Podleska (71 l.) mieszka pod Krakowem, wciąż gra w serialach i występuje w teatrze.

 • Boska Komedia po raz siódmy w Krakowie

  Znamy program tegorocznego Festiwalu Boska Komedia, który odbędzie się tradycyjnie w Krakowie, w terminie od 5 do 13 grudnia. Zobaczymy 15 konkursowych przedstawień i 3 produkcje premierowe. Poza spektaklami, organizatorzy przygotowali mnóstwo imprez towarzyszących, spotkań z twórcami i aktorami.

 • Netflix: Amy Poehler szykuje nową komedię

  Amy Poehler ("Parks and Recreation") wraz z Natashą Lyonne ("Orange is the New Black") przygotuje dla Netflixa nowy serial komediowy.

 • "Co robimy w ukryciu": Mieszanka horroru i czarnej komedii

  "Co robimy w ukryciu" - nowy film twórców "Boya" i "Flight of the Conchords" - trafi do kin 27 lutego. Już dziś możemy obejrzeć polski zwiastun obrazu.

Zdjęcia na temat: komedia polska
Wideo na temat: komedia polska
 • Aktor Aleksy Komorowski gra zarówno w Polsce, jak i Wielkiej Brytanii

  Aleksy Komorowski zyskał popularność, grając w serialach „Hotel 52”, „Lekarze” czy „Wszystko przed nami”. Aktor miał okazję wystąpić również w anglojęzycznej komedii „SuperBob”. Kształcił się w słynnej szkole Lee Strasberga w Nowym Jorku. O Aleksym zrobiło się niedawno głośno za sprawą filmu Ryszarda Zatorskiego „Dzień dobry, kocham cię”, w którym gra jedną z głównych ról.

 • Zwiastun serialu "Web Therapy"

  "Web Therapy" to pierwsza polska komedia internetowa. Serial oparty jest na amerykańskiej wersji. Za oceanem główną bohaterkę grała Lisa Kudrow, u nas wcieli się w nią Agata Kulesza.

 • "Heathers": Zwiastun serialu

  "Heathers" to czarna komedia o życiu młodych ludzi inspirowana kultowym filmem z lat osiemdziesiątych, z nastoletnią wówczas Winoną Ryder. W Polsce film ten znany jest widzom jako "Śmiertelne zauroczenie". Pomysłodawcą serialu nawiązującego do filmowego pierwowzoru jest Jason A. Micallef. Na uwagę zasługuje pełna znanych utworów ścieżka dźwiękowa.

Dyskusje na temat: komedia polska