• Informacje na temat:

  komentarze jury

Artykuły na temat: komentarze jury
 • Mam talent": Jury na ostro!

  Magdalena Sztencel z pięknymi akrobacjami powietrznymi do utworu "Cosmic Love" Florence And The Machine. Jak oceniacie postawę jury w tym odcinku? Czekamy na Wasze komentarze! Czytaj także: Prokop(...) (zaśpiewał "The Lazy Song" Bruno Marsa), który decyzją jury również przeszedł do finału, musiał znosić żarciki jurorów i prowadzących z mutacji, którą przechodzi. Na plus w niedzielnym odcinku, oprócz...

 • "The Voice Of Poland 2": Oficjalny skład jury!

  ..."The Voice Of Poland"? Dają nadzieję na ciekawy show? Będziecie oglądać? Czekamy na wasze komentarze!

 • Złota Palma dla "Pianisty": Komentarze

  Andrzej Wajda , komentując przyznanie Złotej Palmy "Pianiście" Romana Polańskiego, podkreślił, że decyzję jury można uznać za nagrodę również dla polskiego kina. Nagrodzony Oscarem reżyser nie widział jeszcze "Pianisty" , uważa jednak, że jury festiwalu w Cannes rzadko się myli w swoich ocenach.

 • Komentarze po festiwalu w Wenecji

  Przewodnicząca jury festiwalu w Wenecji Catherine Deneuve powiedziała w sobotę późnym wieczorem, że przyznanie chińskiemu filmowi "Still life" nagrody Złotego Lwa nie było, jak to ujęła, "snobistycznym wyborem, ani nie świadczy o tym, że jurorzy chcieli podjąć niespodziewaną decyzję".

 • "The Voice Of Poland 2": Oficjalny skład jury!

  ..."The Voice Of Poland"? Dają nadzieję na ciekawy show? Będziecie oglądać? Czekamy na wasze komentarze!

 • "Taniec z Gwiazdami": Jury bez zmian

  Pierwszy odcinek 7. edycji "Tańca z Gwiazdami" zadebiutuje na antenie Polsatu już 3 marca o godz. 20. W jury podobnie jak w poprzedniej edycji zobaczymy Beatę Tyszkiewicz, Iwonę Pavlović, Michała Malitowskiego i Andrzeja Grabowskiego.

 • Eurowizja 2019: Zmiana wyników głosowania! Oficjalny komentarz organizatora

  Na krótko przed finałem białoruscy jurorzy publicznie ujawnili, na kogo głosowali w pierwszym półfinale. Takich praktyk kategorycznie zabraniają jednak organizatorzy Eurowizji. Za złamanie regulaminu sędziowie z Białorusi zostali odsunięci od oceniania, a punkty, które zobaczyliśmy podczas telewizyjnej transmisji miały być średnią głosowania jury z innych krajów byłego Związku Radzieckiego...

 • "Taniec z Gwiazdami": Co z Malitowskim? Jest komentarz!

  Ostatnio pojawiły się informacje, że Edyta Herbuś zastąpi Michała Malitowskiego w roli jurora tanecznego show Polsatu. Jednak już wiadomo, że na razie nie będzie zmian w jury "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, Edyta Herbuś nie będzie jurorem w dziewiątej edycji programu. "Nie mamy w planach zapraszania do programu czwartego jurora, na miejsce...

 • 16-letnia Patrycja zachwyciła jury "Must Be The Music" (wideo)

  Już dawno nie było sytuacji, że jurorzy programu "Must Be The Music" byliby pod takim wrażeniem. Zobacz przedpremierowo fragment występu 16-letniej Patrycji Nowickiej.

 • Eurowizja 2019: Tulia i "Pali się (Fire of Love)". Gdzie jest krzyż? Jest komentarz

  ...wygrały nagrodę jury i publiczności podczas konkursu Premier. 64. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się w dniach 14 - 18 maja w Tel Awiwie. Polska wystąpi w pierwszym półfinale (14 maja).

Wideo na temat: komentarze jury