• Informacje na temat:

  komisarz aleks psy

Artykuły na temat: komisarz aleks psy
 • "Komisarz Alex": Porwanie!

  Podczas treningu w lesie Michał Orlicz (Antoni Pawlicki) zaledwie na chwilę straci Aleksa z oczu. Tyle wystarczy, by czworonożny detektyw padł ofiarą podłych przestępców i został... porwany!

 • Pawlicki czy Wesołowski?

  Do niecodziennego spotkania doszło w studiu programu "Kawa czy herbata?". Fani "Komisarza Aleksa" mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć obok siebie dwóch serialowych opiekunów czworonożnego detektywa - Marka Bromskiego (Jakub Wesołowski) i Michała Orlicza (Antoni Pawlicki).

 • Antoni Pawlicki: Doświadczam rozmaitych stanów

  Antoni Pawlicki na planie "Komisarza Aleksa" spędza kilkanaście godzin dziennie. Praca to jedna z jego wielu pasji. Kocha też podróże, zwierzaki i jazdę na motocyklu.

 • Pawlicki zastąpi Wesołowskiego

  Przed fanami Aleksa wielkie emocje. Jego pan - Marek Bromski (Jakub Wesołowski) zginie! Nowym opiekunem psa zostanie Michał Orlicz (Antoni Pawlicki).

 • Partner się cieszy

  Komisarza Marka Bromskiego (Jakub Wesołowski), który zginął podczas akcji, zastąpił Michał Orlicz. Koledzy z komendy już go polubili, a partner wita go serdecznie i wykonuje wszystkie polecenia.

 • Co w telewizji? Filmowe hity na święta

  ...o adopcję. O Hollywood nie myśli. "Agencie, podaj łapę" (TVN) O tym, że psy są świetnymi aktorami, wiedzą nie tylko gwiazdy "Komisarza Aleksa", lecz także David Arquette. - Poznałem na planie "Agencie(...)Wielki Piątek, 14 kwietnia "Mroczny Rycerz" (TVN) Wiodący podwójne życie Batman musi zmierzyć się z wyjątkowo groźnym przeciwnikiem - psychopatycznym miłośnikiem zagadek Jokerem. Grający tę postać...

 • Trzy kieliszki i pistolet

  ..."? Odpowiedział: "Chłopie, musiałbym zagrać w 100 filmach fabularnych, żeby wypróbować to, co udało mi się przy tym serialu". Utkwiło mi to w głowie... Nie jestem więc znudzony pracą przy "Komisarzu Aleksie(...) "Psy" - to było coś, co zapierało nam dech w piersiach. Chciało się w tym po prostu grać. Bohaterowie w jego filmach zawsze byli "ludzcy"; naturalni, boleśni, a przy tym dowcipni. Fantastyczne! Mam...