• Informacje na temat:

  komisarz aleks serial

Artykuły na temat: komisarz aleks serial
 • Nowy serial "Komisarz Aleks"

  Łódź przez najbliższe tygodnie będzie planem filmowym serialu kryminalnego "Komisarz Aleks". Ruszyły zdjęcia do pierwszego odcinka historii o policjancie i jego psie. W rolach głównych występują m.in. Jakub Wesołowski i Magdalena Walach.

 • Druga seria "Komisarza Aleksa"

  W Łodzi trwają zdjęcia do drugiej serii "Komisarza Aleksa". Obok głównych bohaterów w nowej odsłonie serialu pojawi się - grana przez Aleksandrę Hamkało - pani weterynarz Ola, w której zakocha się serialowy komisarz Bromski, czyli Jakub Wesołowski.

 • Piłkarze zamiast komisarza Aleksa!

  Na ostatnie przed wakacjami spotkanie z Aleksem, Orliczem (Antoni Pawlicki), Lucyną (Magdalena Walach) i Puchałą (Ireneusz Czop) fani czworonożnego detektywa będą musieli poczekać aż do 1 czerwca. Z powodu finałowego meczu Ligii Mistrzów, który transmitowany będzie w najbliższą sobotę, 25 maja, w TVP1, emisja 13. odcinka 3. serii "Komisarza Aleksa" została przesunięta o tydzień.

 • "Komisarz Aleks": Oto siostra Orlicza!

  O życiu prywatnym komisarza Michała Orlicza (Antoni Pawlicki) dotąd niewiele było wiadomo, ale w czwartym sezonie "Komisarza Aleksa" to się zmieni. Już w pierwszym odcinku poznamy jego młodszą siostrę Julkę, w roli której zobaczymy Katarzynę Dorosińską, znaną widzom m. in. z seriali "Prawo Agaty" i "Prosto w serce".

 • "Ranczo" i "Komisarz Aleks" hitami wiosny

  Szóstą serię serialu "Ranczo" oglądało średnio 6,2 mln osób. Natomiast pierwszy sezon "Komisarza Aleksa" gromadził przed telewizorami średnio 3,8 mln widzów.

 • Antoni Pawlicki w "Komisarzu Aleksie"

  W 3. serii "Komisarza Aleksa" na łódzkim komisariacie pojawi się nowy komisarz - Michał Orlicz, w roli którego zobaczymy Antoniego Pawlickiego. - Nie oznacza to wcale, że w nowych odcinkach nie pojawi się już Kuba Wesołowski jako Marek Bromski - zapewnia producentka Monika Jóźwik.

 • Gwiazdy "Barw szczęścia" w "Komisarzu Aleksie"

  W najbliższym odcinku "Komisarza Aleksa" dojdzie do niecodziennego starcia dwóch gwiazd... "Barw szczęścia" - Agnieszki Wosińskiej i Marty Nieradkiewicz, czyli Edyty Jeleń i Julii Marczak-Zwoleńskiej z serialu Ilony Łepkowskiej.

 • Sceny erotyczne w "Komisarzu Aleksie"!

  W 8. odcinku "Komisarza Aleksa" w bardzo odważnych scenach erotycznych zobaczymy Annę Cieślak - siostrzenicę Bronisława Cieślaka, czyli niezapomnianego porucznika Borewicza z kultowego serialu "07 zgłoś się".

 • "Komisarz Aleks": Kim jest Michał Orlicz?

  ...- Michał Orlicz - przedstawi się Lucynie (Magdalena Walach) i Puchale (Ireneusz Czop) przystojny 30-latek, którego początkowo uznają za intruza przeszkadzającego im w prowadzeniu śledztwa. - Komisarz Michał Orlicz. Będziemy razem pracować - szybko doda Antoni Pawlicki, która gra nowego bohatera serialu "Komisarz Aleks".

 • Będzie kolejna seria "Komisarza Aleksa"!

  Dobiegają końca zdjęcia do drugiej serii "Komisarza Aleksa". O tym, co działo się w ciągu ostatnich trzech miesięcy na planie, opowiadali we wtorek twórcy i gwiazdy serialu, którzy spotkali się z przedstawicielami mediów na konferencji prasowej w Muzeum Kinematografii w Łodzi.

Zdjęcia na temat: komisarz aleks serial
Wideo na temat: komisarz aleks serial
 • "Drogi wolności": Dlaczego Paulina Gałązka została aktorką?

  . odcinku "Ojca Mateusza", a rok później dostała rolę w filmie "W imieniu diabła" Barbary Sass oraz wystąpiła w 3. odcinku "Komisarza Aleksa". Dziś piękna aktorka występuje w teatrze, realizuje się w kinie oraz zdobywa doświadczenie na małym ekranie grając w ulubionych serialach. A jak zaczęła się jej przygoda z aktorstwem?

 • Joanna Moro ponownie zaprezentuje swoje umiejętności taneczne

  Joannę Moro od września będzie można oglądać aż w trzech serialach emitowanych w TVP – w „Blondynce”, „Komisarzu Aleksie” i „Barwach szczęścia”. Aktorka znana z sukcesów w ostatniej edycji „Tańca z Gwiazdami” zapewnia, że jesienią ponownie zaprezentuje widzom swoje umiejętności taneczne.

Dyskusje na temat: komisarz aleks serial