• Informacje na temat:

  komisarz alex aktorka

Artykuły na temat: komisarz alex aktorka
 • "Komisarz Alex": Janusz Chabior szykuje się do ślubu!

  Janusz Chabior, czyli patolog Leon Berger z „Komisarza Aleksa”, właśnie pochwalił się całemu światu, że został... narzeczonym! Jego ukochana, aktorka Agata Wątróbska, czyli Trinity z „Prokuratora”, potwierdziła, że przyjęła pierścionek zaręczynowy od starszego o 18 lat kolegi po fachu.

 • "Komisarz Alex": Gwiazdy na planie

  Tylu gwiazd w jednym sezonie "Komisarza Aleksa", ile pojawi się na ekranie w 6. serii serialu, nie było nigdy wcześniej. Zobaczymy je w rolach bezwzględnych przestępców, ważnych dla śledztw świadków i... ofiar.

 • "Komisarz Alex": Agnieszka Więdłocha kolekcjonuje... przyjaciół

  Agnieszka Więdłocha, czyli komisarz Ewa Krassowska z 8. serii "Komisarza Aleksa", uważa, że w jej życiu najważniejsi są przyjaciele. Aktorka twierdzi, że nie przywiązuje się do rzeczy, ani do miejsc, ale do ludzi - tak.

 • Weronika Książkiewicz: Ciało to moje narzędzie pracy

  - Nie mam problemu z nagością na ekranie - mówi Weronika Książkiewicz. Aktorka rozebrała się w jednym z ostatnich odcinków serialu "Na krawędzi". Fani Książkiewicz byli zaskoczeni, bo jeszcze niedawno aktorka zapowiadała, że nigdy nie pokaże nagiego ciała na ekranie. Twierdziła, że po urodzeniu dziecka trudno jest jej grać sceny erotyczne.

 • "Komisarz Alex": Nowe odcinki bez Karoliny Nolbrzak

  Karolina Nolbrzak, czyli podkomisarz Nina Kruk z "Komisarza Aleksa", nie wystąpi w powstających właśnie nowych odcinkach serialu o czworonożnym detektywie i jego przyjaciołach z łódzkiej komendy.

 • Teresa Dzielska: Popularność przyniosły jej "Barwy szczęścia"

  - Jestem góralką niskopienną, bo pochodzę z Limanowej - śmieje się. Śmiech ma radosny, zaraźliwy. Śmieją się jej oczy, twarz, cała jest uśmiechem. Spontaniczna, nie sposób oprzeć się jej urokowi. - Nie umiem niczego ukryć, nie jestem dyplomatką, męczę się, kiedy muszę cokolwiek przemilczeć - dodaje aktorka.

 • "Komisarz Alex": Nastoletni mordercy z przypadku

  W 10. odcinku 8. serii "Komisarza Aleksa" (emisja w TVP1 w sobotę 5 listopada o godzinie 20.25) dwoje 15-latków - marząca o karierze fotomodelki Kasia (Wiktoria Gąsiewska) i uwielbiający robić(...) się, że została wystrzelona z tego samego pistoletu, który wcześniej wiele razy używany był w napadach rabunkowych... Wcielającą się w rolę Kasi Wiktorię Gąsiewską zobaczymy w "Komisarzu Aleksie...

 • Aleksandra Hamkało: Nadchodzi jej czas

  Aleksandra Hamkało dołączyła do obsady serialu "Komisarz Alex". Mimo młodego wieku ma na swoim koncie już kilka interesujących ról. Od pierwszych chwil w zawodzie wiedziała, że chce robić to do końca życia.

 • "Komisarz Alex": Paulina Gałązka u boku czworonożnego detektywa!

  W 1. odcinku 9. serii "Komisarza Aleksa" w roli Oli Bilskiej - wychodzącej z nałogu narkomanki, której w walce z uzależnieniem pomaga syn zamordowanego przez gangsterów hodowcy gołębi - zobaczymy Paulinę Gałązkę uważaną za jedną z najzdolniejszych polskich aktorek młodego pokolenia.

 • Przybylska i zabójcza namiętność

  Już w najbliższą sobotę, 2 marca, na antenę TVP 1 wraca serial "Komisarz Alex". W pierwszym odcinku nowej serii policjanci i czworonożny detektyw ścigać będą bardzo piękną i bardzo groźną kobietę - "łódzką modliszkę", w którą wciela się Anna Przybylska.

Wideo na temat: komisarz alex aktorka
 • Magdalena Walach z bronią w ręku

  Magdalena Walach opowiada nam o postaci policjantki Lucyny, którą gra w nowym serialu kryminalnym "Komisarz Alex". - Postaram się nadążyć za wartką akcją - śmieje się aktorka.

 • Alex Cross

  Alex Cross - czarnoskóry policjant i psycholog specjalizujący się w tropieniu seryjnych zabójców - jest na tropie Sullivana, znanego jako Rzeźnik ze Sligo, który zabija dla czystej przyjemności. Kiedy policjant uniemożliwi jedno z jego zabójstw, przestępca zemści się krwawo, mordując żonę Crossa.

 • Kobieta po przejściach

  Magdalena Walach w nowym serialu "Komisarz Alex" gra kobietę po przejściach, policjantkę Lucynę Szmidt. A co czeka widzów? - To coś dla widzów, którzy lubią mocne wrażenia - mówi aktorka.

 • Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości

  Zabójczo seksowna, uwodzicielska, gotowa na wszystko Anna Dereszowska ("Lejdis", "Testosteron") w roli tajnej agentki wywiadu i wybitny aktor Marian Dziędziel ("Dom zły", "Wesele") tym razem w komediowej roli Ministra Spraw Wewnętrznych jakiego jeszcze Polska nie widziała, to obok Marka Włodarczyka i Pawła Deląga największe gwiazdy komedii "Komisarz Blond i Oko sprawiedliwości". Kto pracuje dla Rosjan, kto dla Amerykanów i co wspólnego z międzynarodową aferą szpiegowską mają Zakon...

Dyskusje na temat: komisarz alex aktorka