• Informacje na temat:

  komisarz alex bez wesołowskiego

Artykuły na temat: komisarz alex bez wesołowskiego
 • "Komisarz Alex": Bartosz Żukowski po raz trzeci u boku Aleksa

  W 5. odcinku 12. serii "Komisarza Aleksa" w jednym z gościnnych epizodów pojawi się Bartosz Żukowski, czyli Waldek Kiepski ze "Świata według Kiepskich". Popularnego aktora już po raz trzeci zobaczymy u boku czworonożnego detektywa - tym razem jako... mafijnego bossa.

 • Zastąpi Wesołowskiego

  W "Komisarzu Aleksie" zastąpi popularnego Jakuba Wesołowskiego. Czy to będzie punkt zwrotny w jego życiu?

 • ​"Komisarz Alex": Jacek Kurski wyrzuca lubiany serial z ramówki! Co się stało?

  Smutna wiadomość dla wszystkich, którzy szykują się na sobotnie spotkanie z bohaterami "Komisarza Aleksa". Niestety, 14 września TVP1 nie wyemituje 2. odcinka 13. serii serialu o czworonożnym detektywie i jego przyjaciołach z łódzkiej komendy...

 • "Komisarz Alex": Dramatyczny finał sezonu. Alex zostanie postrzelony!

  W sobotę 1 lipca TVP1 wyemituje ostatni odcinek 9. serii "Komisarza Aleksa". Fani czworonożnego detektywa muszą przygotować się na wielkie emocje... Ich ulubieniec zostanie bowiem postrzelony i stoczy dramatyczną walkę o życie!

 • "Komisarz Alex": Joanna Osyda znów u boku Aleksa. Wróciła na plan po 8 latach!

  Pamiętacie uroczą dziewczynę ze stacji benzynowej, która w 1. serii "Komisarza Aleksa" zawróciła w głowie Markowi Bromskiemu (Jakub Wesołowski)? Wcielająca się w nią osiem lat temu Joanna Osyda znów pojawi się u boku czworonożnego detektywa - tym razem jako była narzeczona Górskiego (Krystian Wieczorek).

 • "Komisarz Alex": Królik doświadczalny uciekający przed... psem

  Nominowany do Telekamery "Tele Tygodnia" 2014 Antoni Pawlicki, czyli Michał Orlicz z "Komisarza Aleksa", twierdzi, że zanim dostał propozycję wcielenia się w opiekuna czworonożnego detektywa, zastanawiał się, dlaczego nie dostaje głównych ról w... serialach.

 • Alex na diecie!

  Kiedy Marek Bromski (Jakub Wesołowski) dostrzeże, że Alex zaczyna niepokojąco szybko przybierać na wadze, postanowi za wszelką cenę go... odchudzić!

 • Alex znów na tropie

  Od połowy grudnia trwają w Łodzi zdjęcia do kolejnej części "Komisarza Aleksa". Premiera w marcu.

 • Kuba Wesołowski: Aktor z przypadku

  ..."Komisarz Alex". Dzielnie wywalczył pan rekord oglądalności! - To już nie tylko moja zasługa. Cały zespół spisał się na medal. Moja serialowa partnerka, Magdalena Walach, jest fantastyczna. Ona jest(...) logiki. Z natury jestem osobą, która jak już coś zaczyna, to bardzo mocno się w to angażuje. Więc gdy pojawiło się w pana życiu aktorstwo, oddał się pan temu bez reszty? - Dokładnie. Ale akurat...

 • Wesołowski stanie na bramce w meczu z Ukrainą

  Jakub Wesołowski, czyli komisarz Marek Bromski z "Komisarza Alexa", ostro trenuje przed Wielkim Meczem Gwiazd Obu Narodów, który w najbliższą niedzielę rozegrany zostanie na Stadionie Narodowym. Kuba bronić będzie przed gośćmi z Ukrainy naszej bramki!

Dyskusje na temat: komisarz alex bez wesołowskiego
 • Re: „Komisarz Alex”: Ireneusz Czop odszedł z serialu o czworonożnym detektywie

  wesołowskiego za bardzo nie lubię to akurat w tej roli się sprawdzał, taki komisarz trochę cwaniak ale dający się lubić. Odszedł z serialu, uśmiercili bromskiego to już mi odbiór popsuło bo jednak się(...) jeden odchodzi, drugi przychodzi, potem trzeci wraca, przez co ta cała ekipa się zaczęła nie wiem jak to nazwać "rozwadniać" A potem znów zmienili komisarza tym razem dali wieczorka, do którego też od